HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Omega Void – tečka nesmrtelnosti jinak (free hra)

Omega Void – tečka nesmrtelnosti jinakOmega Void – tečka nesmrtelnosti jinakOmega Void – tečka nesmrtelnosti jinakOmega Void – tečka nesmrtelnosti jinak

Hra s názvem Omega Void má ze začátku tak trochu relaxační nádech, ale s postupně přibývajícími levely se relaxace mění v "ukrutný" boj nervů. Náplní hry je dnes již klasický nápad, provést kuličku bludištěm stylem Start-Cíl. Kuličku ovládáte za pomoci myši, přičemž se nesmíte dotknout vodících stěn. Samotné bludiště je ozvláštněno otáčivými turnikety, které připomínají vstupy do některých hypermarketů - procházíte a když zastavíte, turniket vás semele :-) .

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1083 KB

Výrobce: Random Dragoon  Web

Zobrazení celkem: 2148

Zobrazení tento měsíc: 1926

Hodnocení oblíbenosti (670x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Dalšími nástrahami jsou například stoupající kyselina, neviditelné zábrany, temné chodby, dvojité kurzory a mnoho dalších překvapení. Postupem času získáte v probíhání nástrah praxi a levely budete probíhat levou zadní. Autor myslel také na všechny "vzteklouny", pokud v kole neuspějete, nic se neděje a můžete pokračovat dále v rozdělané úrovni.

Herní prostředí vás nikdy nenudí. I když autor použil jen malé množství barev, Omega Void vás vždy zaujme novou herní místností. Lokace jsou pokaždé jiné a i to zaručuje neustálou zábavu. Co se hudebního doprovodu týče, musím ho jedině vychválit. hudba je sice krátká a opakuje se, navazující část však není k rozeznání a tak si tuto hudbu vychutnáte stále dokola bez pocitu oposlouchání. Tvůrce této hry si hudební doprovod sám zkomponoval a je vidět, že to opravdu umí. Prostě melodie je tak chytlavá, že si ji za chvíli zamilujete tak jako já.

Pokud si tedy chcete u počítače opravdu oddechnout, Omega Void je pro vás jako dělaný. Hra s názvem Omega Void má ze začátku tak trochu relaxační nádech, ale s postupně přibývajícími levely se relaxace mění v "ukrutný" boj nervů. Náplní hry je dnes již klasický nápad, provést kuličku bludištěm stylem Start-Cíl. Kuličku ovládáte za pomoci myši, přičemž se nesmíte dotknout vodících stěn. Samotné bludiště je ozvláštněno otáčivými turnikety, které připomínají vstupy do některých hypermarketů - procházíte a když zastavíte, turniket vás semele :-) . Dalšími nástrahami jsou například stoupající kyselina, neviditelné zábrany, temné chodby, dvojité kurzory a mnoho dalších překvapení. Postupem času získáte v probíhání nástrah praxi a levely budete probíhat levou zadní. Autor myslel také na všechny "vzteklouny", pokud v kole neuspějete, nic se neděje a můžete pokračovat dále v rozdělané úrovni.

Herní prostředí vás nikdy nenudí. I když autor použil jen malé množství barev, Omega Void vás vždy zaujme novou herní místností. Lokace jsou pokaždé jiné a i to zaručuje neustálou zábavu. Co se hudebního doprovodu týče, musím ho jedině vychválit. hudba je sice krátká a opakuje se, navazující část však není k rozeznání a tak si tuto hudbu vychutnáte stále dokola bez pocitu oposlouchání. Tvůrce této hry si hudební doprovod sám zkomponoval a je vidět, že to opravdu umí. Prostě melodie je tak chytlavá, že si ji za chvíli zamilujete tak jako já. Pokud si tedy chcete u počítače opravdu oddechnout, Omega Void je pro vás jako dělaný.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)