HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Air Blast - skvělé vzdušné bitvy. (free hra)

Air Blast - skvělé vzdušné bitvy.Air Blast - skvělé vzdušné bitvy.Air Blast - skvělé vzdušné bitvy.Air Blast - skvělé vzdušné bitvy.

Mám vcelku rád různé hry, ve kterých létáte a tak mi nemohla uniknout ani hra AirBlast, jež vypadala opravdu slibně. AirBlast je letecký bojový simulátor, budete se snažit za každou cenu zlikvidovat nepřítele, ale on se bude snažit o to samé. Na začátku hry je dobré spustit Tutorial, který vám objasní základní principy hry, poté již můžete jít do skutečného boje na život a na smrt.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 5892 KB

Výrobce: Eric Grange-GLScene  Web

Zobrazení celkem: 6150

Zobrazení tento měsíc: 4934

Hodnocení oblíbenosti (848x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Letíte nad hornatou krajinou, nikde nikdo – jen hory, písek a poušť. Náhle se rozbliká varovné světlo, na radaru zahlédnete nepřátelskou stíhačku přímo za vámi. Rychle se otočíte a… BUM. Nepřítel zasáhl vaši stíhačku, padáte k zemi – explodujete. Příště to chce být více na pozoru. Jak jste již pochopili, AirBlast je letecký bojový simulátor, budete se snažit za každou cenu zlikvidovat nepřítele, ale on se bude snažit o to samé.

Na začátku hry je dobré zapnout tutorial, který vám objasní základní principy hry. Poté již můžete jít do skutečného boje na život a na smrt. Nepřítele můžete usmažit buď střelami, nebo samopalem. Přitom nesmíte zapomínat, dávat pozor na nepřítelův útok, protože jeho umělá inteligence je na poměrně dobré úrovni. Můžete hrát buď v módu 1 vs. 1, kde musíte spoléhat pouze na své schopnosti, nebo v módu Endurance, kdy budete mít ještě parťáka, který dokáže významně pomoci. A aby toho nebylo málo, můžete parťákovi dávat příkazy. Občas se může stát, že vám dojde munice, ve hře je ale naštěstí na určitých místech dostupná náhradní. Pokud začnete hořet, například když vás nepřítel zasáhne, můžete se pokusit uhasit oheň hasícím přístrojem, tím se ale nezbavíte poškození, nic méně přežijete a můžete to nepříteli vrátit.

Co se týká grafické stránky hry, tak zde není co vytknout. Na freeware je to velmi dobré zpracování, obohacené o pěkné efekty, například při sestřelení letadla. Freeware hry často zaostávají po zvukové stránce, u AirBlastu tomu tak není. Hra je dobře podbarvena hudbou a zvuky výstřelů, explozí atd. jsou také vynikající.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)