HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry. (free hra)

Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry.Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry.Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry.Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry.

Pokud máte v oblibě a lásce rychlost, potom jistě seznáte ihned po spuštění této hry, že jste volili velice správně. Budete ovládat velice rychlou kuličku (vybrat její zabarvení si můžete z několika možností) a tuto máte za úkol dostat co nejrychleji ze startu až do cíle, lapidárně řečeno ze samého začátku až na konec. Vypadá to velice jednoduše, ale sami rychle zjistíte, že naprostý opak je pravdou a holou skutečností. Nepůjde tedy pouze o rychlost, ale vést ji musíte tak, aby nenarážela na pohybující se překážky, navádět ji na zrychlovací, tedy akcelerační šipky, neboť máte ve hře velice nepříjemného soupeře, kterým není nikdo jiný, než mnohými hráči tolik obávaný časový limit. Autoři k vám byli však velice milosrdní, pokud chcete vědět co mám na mysli, potom si před spuštěním hry přečtěte moji recenzi.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 2500 KB

Výrobce: Alessandro Riva  Web

Zobrazení celkem: 2627

Zobrazení tento měsíc: 2429

Hodnocení oblíbenosti (780x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Co rozhodně všichni na této hře oceníte, je její vskutku vynikající hratelnost. Jak už jsem řekla v popisku ke hře, vzezření kuličky si můžete navolit z několika variant, což je rozhodně sympatické, neboť jedna její varianta je hezčí než druhá. Obtížnost hry je též možno regulovat, neboť autor hry vám nabídl tři stupně obtížnosti, pro začátek vám ale doporučuji vyzkoušet si tu nejlehčí, postupně můžete herní obtížnost zvyšovat, takže i z tohoto důvodu se vám hra tak rychle neomrzí.

Dalším zajímavým prvkem potom je skutečnost, že v menu hry si můžete i navolit, kolik chyb se lze ve hře dopustit a to od jedné až do desíti. Jestliže tedy nedodržíte časový limit, potom si musíte kolo zopakovat, přičemž se vám započítává jedna chyba.

Pokud celou trať projedete v zadaném časovém limitu, potom postupujete do dalšího kola, získaný počet bosů se vám stále převádí, počet bodů se navyšuje o ušetřený čas, takže cílem hry je nejen projít všemi koly, ale zároveň i získat co největší bodové skóre. Silnou stránkou hry je i variabilnost herního prostředí, k dispozici máte dva herní módy, z nichž první má dvanáct kol a druhý jedenáct, nudit se tudíž nebudete.

Grafika hry zřejmě potěší i to nejnáročnější hráčské oko, je vidět, že i v tak jednoduché hře si dal autor hry na grafické úpravě hodně záležet. Hra je dokonce i dobře ozvučená, zaposloucháte-li se do zvuku, který kulička na své rychlé pouti vpřed vydává, budete mít zřejmě tak jako já oprávněný pocit, že neovládáte pouhou kuličku, ale že kolem vás občas přefrčí silný závodní vůz Formule 1. Mohu tudíž jen konstatovat, že za vyzkoušení hra rozhodně stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)