HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Drink Tycoon - limonádový magnát (free hra)

Drink Tycoon - limonádový magnátDrink Tycoon - limonádový magnátDrink Tycoon - limonádový magnátDrink Tycoon - limonádový magnát

Představují vám hru, která se může pyšnit v názvu Tycoon, série tycoon je spíše známá ze hry Transport Tycoon. U této hry však nese pouze název, ale to nemění nic na faktu, že jde o kvalitní titul českého autorského a navíc i velice úspěšného týmu. Hra Drink Tycoon je podobná komerční hře Lemonade Tycoon, kterou jsme vám již také nabídli na našich stránkách k zahrání, ale narozdíl od výše jmenovaného dílka je dnešní hra čistě freewarová, nikterak omezená a samozřejmě plně v češtině. Drink tycon je tedy nejnovější hra českého kolektivu „Lucasoft“ a je zatím první pseudo 3D hrou, kde se staráte o svůj malý stánek s citrónovou limonádou.Musíte se snažit vyrobit prosperující impérium. Můžete si kupovat větší a větší stánek, lepší místo a lepší vybavení stánku, ingredience k výrobě limonád a míchat tak různé drinky.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1405 KB

Výrobce: LucaSoftware  Web

Zobrazení celkem: 4214

Zobrazení tento měsíc: 3653

Hodnocení oblíbenosti (906x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Na začátku si zvolíte název vaši firmy (nejlépe vaše jméno, či alias) a pak nakoupíte příslušné suroviny a pak to začne. Prvním prodejním místem začínáte ve své ulici, s malým vozíkem plné citrónové šťávy. Zákazníci jsou samozřejmě vaší sousedé, takže podle toho musíte také přizpůsobit cenu. Až si vyděláte dostatek peněz, tak můžete jít třeba do parku, kde již musíte zaplatit nájem, ale za to bude více zákazníků, kteří tuto sumu peněz kompenzují. Problém bude ten, že některým zákazníkům nebude chutnat vaše šťáva, takže jim musíte namíchat správný poměr citrón/cukr/led, jinak budou zákaznicí odcházet znechucení a sníží se vám popularita, což má za následek klesání přílivu zákazníků.

Další faktorem ovlivňující prodejnost je teplota, čím vyšší tím lépe se prodává a tak můžete v horkých dnech přidat i na ceně. Váš stánek však můžete vylepšovat o různé upgrade, jako jsou neonové poutače nebo chránič proti slunci, což má za následek zvýšení návštěvníků, popřípadě dokoupit ledničku pro uchování ledu nebo citrónu, aby se nezkazily. Lze využívat i různé druhy a typy reklam, vylepšovat prodejní stánky stroji na výrobu ledu, zkrátka možností je ve hře tolik, že je snad ani všechny nevyužijete. Cílem hry je vaše totální, tedy alespoň virtuální zbohatnutí.

Po grafické stránce je to pěkná hra, žlutou barvou penízků, pokud budete úspěšní, se to tam hodně jiskří, takže budete mít pocit po chvíli pocit, že jste skutečnými boháči, rozhodně se u této hry nebudete nudit. Není to hra na několik minut, ale na celé dlouhé hodiny a jsem si jista, že jakmile se do ní „zažerete“, jen tak rychle ji neopustíte a ani ji nesmažete po chvíli z hard disku vašeho počítače. Jenom si dávejte pozor, abyste měli dostatek citrónů a nejen jich, nedostatek ostatních ingrediencí je první předpoklad totálního krachu vašeho pokusu o podnikání.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)