HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Pakoon - hladové obyvatelstvo (free hra)

Pakoon - hladové obyvatelstvoPakoon - hladové obyvatelstvoPakoon - hladové obyvatelstvoPakoon - hladové obyvatelstvo

Hra, kterou vám dnes nabízíme, je opravdu atypická a zvláštní, finský autor Mikko Oksalahti projevil vskutku velkou fantazii a zaujal ho i opravdu neobvyklý námět, který vybral pro tuto hru. Je vidět, že pokud se autoři nesnaží jen prostoduše kopírovat hry, které měly už u čtenářů úspěch a tak si chtějí zajistit i sledovanost jimi vytvořených podobných her a vezmou raději rozum do hrsti a vytvoří dílko zcela nové a originální, lze i touto sice trnitější a pracnější cestou stvořit hru poutavou a přitažlivou. Tento autor svoji hru dokonce okořenil i neobvyklým příběhem a jen tímto vlastně dokazuje, že to, co o něm tvrdím, není pouhým blábolem a výmyslem, ale že se jedná skutečně o objektivní tvrzení a hodnocení této vám předkládané hry. V dnešním světě není o katastrofy nouze, takže příběh hry se začíná jednou takovou odvíjet hned po spuštění hry.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 6377 KB

Výrobce: Mikko Mayoneez Oksalahti  Web

Zobrazení celkem: 3604

Zobrazení tento měsíc: 3038

Hodnocení oblíbenosti (707x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Koncem šedesátých let minulého století zničilo nepředvídané obrovské zemětřesení veškerou vegetaci a faunu v určitých rozsáhlých zemských oblastech a ubohé zbytky lidstva se přesídlily na několik ostrovů, které se kvůli hrozící epidemii bojí byť jen na krátkou dobu opustit, takže jim hrozí hladomor. Jedinou potravou je pro ně pizza, tu samozřejmě vyrábíte a rozvážíte právě vy samotní, která pro jednoduchost a rychlost její přípravy se stává vybranou a vyhledávanou potravou, ale i pro ni si nemohou sami dojet, takže jim hrozí vyhladovění. K dispozici, abyste mohli zásobovat obyvatele touto poživatinou, máte možnost si vybrat mezi autem-limuzínou, bugginou, použít k rozvozu pizzy můžete dokonce i letadlo.

Rozhodnout se můžete i pro různé lokace, ve kterých se můžete ocitnout, máte jich k dispozici celkem šest. Jedná se o COASTAL, CRATER ISLAND, DESERT, HAVEN, ICEWORLD a THE WALL, což volně přeloženo do našeho mateřského jazyka znamená, že navolit si můžete Pobřeží, Ostrov kráterů, Poušť, Útočiště, Ledový svět, nebo Zeď. Hned dopředu vám ale musím říci, že v prostředích, jinak graficky velice zdařile zpracovaných, si ale pro klidnou jízdu mnoho nevyberete, neboť pohybovat se ve vozidlech budete stále po zemi plné hrbolů a výtluků, takže vaše vozítka budou místy poskakovat doslova jako splašený kůň.

Jakmile si ale navolíte letoun, situace se podstatně změní k lepšímu, neboť s tímto letadlem lze ve vzduchu provádět až neuvěřitelné akrobatické prvky, jen musíte dávat pozor, stejně ovšem tak i v autech, aby vám nedošly pohonné hmoty, jejich včasné doplňování je proto stejně tak důležité, jako zásobování hladovějícího obyvatelstva pizzou, kterou rozvážíte po okolí. Jestliže však zabloudíte, pizzu nedoručíte včas, nebo dokonce vám dojde palivo, či spadnete do jezera, potom končíte a musíte se o úspěch pokoušet znovu a to pěkně od samého začátku z vaší základny.

Grafické zpracování hry, což jsem ovšem už konstatovala v popisku k této vydařené hry, je opravdu na výši. Pokud by vám vadilo, že v žádné lokaci nejsou stromy, keře a jiné rostlinstvo, potom berte na vědomí, že takto podle představ autora vyhlíží krajina po zhoubném zemětřesení. Závěrem vás musím upozornit na to, že pokud nejevíte zájem o práci rozvážeče pizzy, tak si alespoň vyzkoušejte ovládání letadla, které je opravdu vydařeným leteckým simulátorem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)