HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Racing Rivals - závody aut v kosmu (free hra)

Racing Rivals - závody aut v kosmuRacing Rivals - závody aut v kosmuRacing Rivals - závody aut v kosmuRacing Rivals - závody aut v kosmu

Automobilové závody přitahují statisíce diváků po celém světě jako světlo noční můry. Hukot pod kapotou ukrytých silných motorů, riskantní jízda jednotlivých závodníků a v neposlední řadě i vůně spáleného benzinu jsou pro ně kromobyčejnými lákadly, kterým nedokážou odolat. Pokud se však domníváte, že zmíněné závody jsou provozovány pouze na naší Modré planetě, potom se ovšem hluboce mýlíte. Tato mánie drží totiž i obyvatele okolních planet a pokud tomu nevěříte, pak si stáhněte tuto hru a usedněte do vybraného supermoderního auta a můžete si to rozdat se soupeři na různých planetách. Vstupte tedy do kokpitu vámi vybraného vozu a utkejte se na čtyřech planetách o titul mezigalaktického šampióna, jen si při závodech si musíte dávat pozor jak na zle na vás dotírající soupeře, tak také na různé nečekané překážky na těžké závodní dráze.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 1991 KB

Výrobce:  

Zobrazení celkem: 2712

Zobrazení tento měsíc: 2540

Hodnocení oblíbenosti (794x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Ač to zní přímo neuvěřitelně, kdesi daleko od nás se nacházejí čtyři obydlené planety, na kterých, jak už jsem naznačila v popisku k této velice hezké soutěžní hře, věnují tamější rozumné bytosti mimo jiné velikou pozornost soutěžím v závodech automobilů. Pochopitelně že jedním se závodníků budete právě vy samotní, s vámi soupeřící soky potom povede váš počítač. Věřte mi ale, že přestože má na starosti tři závodníky, je velice zdatným protivníkem, kterého nelze v žádném případě podceňovat.

Po spuštění hry se naleznete ve velice slušivě zpracovaném menu hry, ještě před startem samotným si navolíte obtížnost, vyberete si trať podle vašich představ, dokonce si zvolíte i závodní vůz, ve kterém hodláte v soutěži startovat. Na každé planetě se nacházejí čtyři tratě, lišící se od sebe nejen členitostí, ale zejména pak i herní obtížností. I automobily můžete vybírat ze tří druhů, majících různou rychlost, počáteční zrychlení a hlavně rozličnou odolnost a výdrž při narážení do překážek, či vyjíždění z trati. Poté, co se ocitnete na startu a dostanete pokyn k zahájení závodu, rozjedete závod s třemi soupeři na pět kol.

Na první planetě se nacházejí pouze jednoduché tratě, zřejmě abyste si zvykli na ovládání a naučili se i různým fíglům, kdežto na dalších planetách už půjde do tuhého, neboť se budete setkávat s mnoha nepříjemnými překážkami přímo na jednotlivých tratích. Tyto jsou pro vás jedním z největších a velice záludných nebezpečí, takže pokud do nich v plné jízdě narazíte, nejenom že vás podstatně zbrzdí, ale navíc ještě ztratíte podstatnou část energie vašeho závodního vozu. Pokud tudíž energie vašeho auta klesne na nulu, vůz vybuchne a tím pro vás závod samozřejmě skončí.

Naneštěstí ale si energii ubíráte i při pouhém vyjetí ze závodní dráhy, nebo při srážce s vašimi soupeři, takže nehleďte jen na rychlost, ale buďte velice pozorní a obezřetní. Na závodní dráze se ale také naštěstí nacházejí posilovače energie vašeho vozu, které můžete sbírat pouhým najetím na ně. Trať je vytyčena kontrolními stanovišti a nachází se na ní dokonce i zrychlovací políčko, najetím na ně podstatně načas zvednete rychlost vašeho auta.

Grafiku hry lze skutečně hodnotit jako hodně nadprůměrnou, všimněte si její kolority, někdy až oči přecházejí. Zmíněné planety, tudíž i tratě, jsou od sebe barevně rozlišeny, takže pohybovat se budete v různých, tvarově i barevně odlišných prostředích. Výhodou je potom fakt, že vaše auto se od ostatních barevně liší, navíc máte po celý závod k dispozici i malou mapku, takže se můžete velice dobře orientovat. Obtížnost hry není nikterak přehnaná, hratelnost i ovladatelnost jsou na slušné úrovni, hra je dokonce i ozvučena, takže zbývá poslední, vzhůru na start!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)