HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

X Tetris – erotický Tetris (free hra)

X Tetris – erotický TetrisX Tetris – erotický TetrisX Tetris – erotický TetrisX Tetris – erotický Tetris

Dovolím si zcela nezaujatě tvrdit, že Tetris je bezpochyby jedna z prvních počítačových freeware a navíc jich už existuje tak nepřeberné množství, že bychom se mohli domnívat, že v této už doslova „profláknuté“ hře nelze vymyslet již nic nového. Jak se ale můžete přesvědčit sami, pokud si tuto hru stáhnete a zahrajete, potom zjistíte, že výše uvedený předpoklad je velice mylný. Autorům této hry se totiž podařilo spojit erotiku s principy Tetrisu, ale místo padajících kostiček různých barev a tvarů bude vaším úkolem skládat seshora střídavě padající nahé ženské a mužské postavičky v různých tělesných polohách a to tak, aby byly schopny vykonat pohlavní akt. Hra není vůbec jednoduchá, spíše velice obtížná, ale co vám musím připomenout, je naprosto nevhodná pro mládež do 18-ti let.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 1763 KB

Výrobce: Caiman free game  Web

Zobrazení celkem: 13472

Zobrazení tento měsíc: 10942

Hodnocení oblíbenosti (1259x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Tento X Tetris s původním Tetrisem opravdu jen ty základní znaky, tedy správně formulováno pouze jeho základním princip. Zůstala sice hlavní herní obrazovka, ale známé barevné kostičky o různém počtu dílků čtyř byste hledali marně. Jsou totiž zcela originálně a nápaditě nahrazeny nahými ženskými a mužskými postavami, padajícími seshora již připravenými v různých, sex předem nabízejících polohách. Tyto takto představené nahotinky pak můžete otáčet do různých poloh dle známého principu Tetrisu, jenže tady je účelem hry je poskládat a natočit tak, aby mohlo dojít k pohlavnímu spojení heterogenního páru, homosexualita se nepřipouští.

Postavičky nemají kolem sebe žádné ochranné prostředky, takže vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je umožnit sexuální styk po něm toužícím párům, při obzvláště dobré kombinaci se vám může podařit takto spojit i milující se trojku, či dokonce zcela výjimečně i čtyřku. Zatím co u trojky mohou být dva muži a jedna žena, či dvě ženy a jeden muž, u čtverky pak je nutné mít dva stejné heterogenní páry. Brzy zjistíte, že u hry je zapotřebí i hodně přemýšlet, neboť tři osůbky, které si sedí na hlavách, či na jiných k sexu nepotřebných částech lidského těla, se rozhodně sexuálně neukojí. Je zcela samozřejmé, že při padání postav jimi můžete dle libosti posunovat a také s nimi i otáčet, možných pozic ke kvalitnímu sexu ve hře naleznete nespočet.

Poté co se začne pár milovat, se slastnými stony lásky vám zmizí z herního pole, což opět odpovídá hernímu principu Tetrisu, jako byste v něm zaplnili celý řádek, za tento úspěch potom samozřejmě obdržíte patřičný počet bodů. Ve hře se nachází deset kol, která jsou graficky naprosto stejná, jenže s postupem do dalších kol se pohyb seshora padajících postaviček silně zrychluje, takže se hra stává téměř nehratelnou, myslím si, že to tady autoři s herní obtížností hodně přehnali. Další slabinou hry je potom skutečnost, že předem nevíte, v jaké poloze bude padat příští postava, mám na mysli opět to, co se v Tetrisu pravidelně nalézá, ukázka následující padající kostky. Naopak výhodou hraní je možnost ovládání myší, nebo kurzorovými klávesami, záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.

Hra má, pokud se ovšem jedná pouze o vykreslení postaviček, dokonalé grafické zpracování, programátor i grafik si dali vskutku na své práci záležet. Je tak trochu na škodu, že autoři hru neobohatili o doprovodnou hudbu, zato ji ale doplnili vskutku výbornými a zcela věrohodnými sexuálními zvukovými efekty a vzdechy, takže mi nezbude nic jiného, než konstatovat, že se jedná o velice promyšleně zpracované a vydařené, eroticky zaměřené dílko a co jiného mohu tudíž udělat, než vám je, zejména pak milovníkům sexu s klidným svědomím doporučit k zahrání.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)