HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Trabant Derby – splašený Trabant (free hra)

Trabant Derby – splašený TrabantTrabant Derby – splašený TrabantTrabant Derby – splašený TrabantTrabant Derby – splašený Trabant

Český autorský tým „Nightmare Studios“ vám určitě není neznámý, před pár dny jsme vám totiž nabídli k zahrání jejich hru „Sadorint“, která slavila na podmínky našich stránek docela slušný úspěch. Pokud se jedná o zmíněnou hru „Sadorint“, na četné dotazy a připomínky čtenářů vám všem sděluji, že tento tým vytvořil i freeware „Zabloudiště“, takže připomínky čtenářů, že jsem hru jinak pojmenovala, nejsou na místě. Obě hry jsou si hodně podobné, ale přesto se jedná o dvě různé hry, takže název mnou již předložené hry „Sadorint“ je naprosto správný. Dnešní hra od tohoto plodného českého autorské týmu je však úplně z jiného herního soudku, takže k záměně titulů zde rozhodně nemůže dojít :-). Německá Demokratická Republika zanikla již před sedmnácti léty, ale jejich „lidový vůz“ Trabant jezdí po silnicích Evropy ještě dodnes a dokonce se stává středem zájmu i jeho mnoha nadšených příznivců.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 4723 KB

Výrobce: NIGHTMARE Studios  Web

Zobrazení celkem: 5154

Zobrazení tento měsíc: 4172

Hodnocení oblíbenosti (992x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jistě se mezi vámi nenajde nikdo, kdo by nevěděl, co je to Trabant a určitě mi potvrdíte, že mnozí z vás ho spatřili i na silnicích ještě v současné době. Pamětníci vám jistě řeknou, že ve své době byl terčem posměchů, přezdívalo se mu „rozzuřený vysavač“, „bakelit fáro“ a také „smraďloch“. No doba se změnila a nyní je tento Trabant vyhledávaným sortimentem, existují i kluby Trabantistů a mnozí sběratelé kuriozit by dali nevím co za to, kdyby se jim podařilo toto vozítko zařadit do vlastních sbírek. Jsou i tací milovníci tohoto vozítka, kteří jej nejen opatrují, jako oko v hlavě, ale vylepšují ho a modernizují jej až do neuvěřitelných tvarů a modelů, jejichž cena potom mnohdy přesahuje několik set tisíc korun.

Domnívám se a snad oprávněně, že mnou výše uvedené skutečnosti byly inspirací pro autory této hry, neboť tomuto „ smradlavému dvoutaktu „prdichvostu“ přidělili až neuvěřitelné vlastnosti. Tento bakeliťák může jezdit ve hře rychlostí až něco přes 300 km za hodinu, takže předčí i mnohá „nadupaná“ auta, zřejmě i tento auťák byl důkladně přestavěn. Vzhledově sice auto, které budete ve hře ovládat, vyhlíží jako by právě uteklo z vrakoviště, no nedejte se mýlit jeho vzhledem, vždyť sami dobře víte, že mnohem důležitější a to nejen v této hře, než krása je to, co je skryto uvnitř.

Po spuštění hry se tudíž ocitnete již ve výše popsaném autě a vyjedete vstříc neznámým a nečekaným možnostem, to vše obrovskou rychlostí po silnici, která by svoji šířkou spíš připomínala nějakou z našich nevalně známých okresních „autostrád“. Vaším úkolem tedy bude, zavčas se vyhýbat protijedoucím autům, jejichž řidiči si nepočínají tak, jak by měli, pravidla silničního provozu jsou zřejmě pro ně „španělskou vesnicí“. Budete muset i předjíždět a rychle se vyhýbat, pokud se vám to včas nepodaří a nabouráte, pak přijdete o jeden ze tří počátečních životů, jestliže ztratíte všechny, budete muset začít příslušné kolo znovu a pěkně od samého začátku, tedy tím kolem, které jste naposledy úspěšně projeli.

Účelem a cílem hry tudíž je projet jednotlivými koly co možná nejrychleji a bez zbytečných karambolů, tak postoupíte dál a vše začínáte znovu. Jednotlivá kola nejsou příliš dlouhá, spíše tedy jsou krátká, takže budete střídat herní prostředí, jako na drátku, což je zárukou, že se hra tak rychle neomrzí. O grafické úpravě bych raději pomlčela, jsem jak známo velikým příznivcem českých autorů freeware a proto jen stroze řeknu, že si s ní autoři mnoho práce nedali. Je to o to větší škoda, že nápaditý obsah hry by si zasloužil mnohem pečlivějšího grafického zpracování. Ozvučení hry je už velice reálné, jen mne tak napadlo, z které rachotiny asi tento zvuk autoři převzali :-).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)