HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

UFO Catcher - vituální hrací automat (free hra)

UFO Catcher - vituální hrací automatUFO Catcher - vituální hrací automatUFO Catcher - vituální hrací automatUFO Catcher - vituální hrací automat

Hrací automaty, hračky, hračky, hračičky? Ale kdepak, ne nadarmo se jim v dobách, kdy u nás o počítačích nebylo ani potuchy a mohli jste na ně narazit pomalu v každé restauraci, na nádražích, v letištních halách, prostě všude, kde se jen daly umístit, říkávalo plechoví zloději. Těchto hracích automatů bylo nejenom nepřeberné množství, ale i různých typů, jedno však měly vždy společné, oškubat vás o vaše peníze. Možnost výhry byla zcela mizivá, bývaly nastaveny tak, aby přinášely co nejvíce zisků od vášnivých hráčů, kteří pevně věřili, že jednou je štěstí nemine. Nemálo z nich propadlo herní vášni tak, že přišli nejen o všechen majetek, ale i o střechu nad hlavou. No tady vás nic takového potkat nemůže, virtuální hrací automat je zcela bezpečný a zahrajete si bez rizika a zadarmo tak dlouho, jak budete chtít.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 7528 KB

Výrobce: Walaber  Web

Zobrazení celkem: 8275

Zobrazení tento měsíc: 6760

Hodnocení oblíbenosti (915x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Na tomto automatu nejenže nepotřebujete peníze, ale ani o ně nebudete hrát. Pokud budete obratní a šikovní, pak lze ale vyhrát spousty hraček a mnoho dalších hezkým různých předmětů. Budete ovládat chapadlo, kterým musíte najíždět na vámi vyhlédnutou věc, tedy předmět a tento do drapáku zachytit, tak se tento vrátí nazpět a zachycený předmět spustí do otvoru v podlaze. Držák však je nutno nad vyhlédnutý předmět umístit naprosto přesně, jinak věc nezachytíte, nebo i po zachytnutí spadne zpět na své původní místo.

Lovit ale nebudete jen tak hračky ledajaké, ale budou to Ufoni, čili hračky alienní. Hraček jsou čtyři různé typy, dvě postavy Ufonů, pokračovat budete jejich hodinkami a skončíte u sady hracích karet. Čeká na vás hra v osmi kolech, už tak dosti velkou obtížnost umocňuje fakt, že v každém kole máte jen přesně stanovený počet pokusů, pokud se vám nepodaří výše uvedeným způsobem všechny hračky vybrat, pak začínáte úplně znovu od samého začátku kola.

Rozmanitost a variabilita hry je podtržena vskutku nádhernou grafikou, barvy září jasně, až oči přecházejí. Jestliže kolo úspěšně dokončíte, tedy podaří-li se vám všechny hračky v zadaném počtu pokusů přemístit, dostanete se do mezihry, nebo chcete-li do mezikola, kde si na kole štěstí můžete vylosovat spousty různých výhod, ale také nevýhod. Mezi ty výhody na příklad patří zdvojnásobení rychlosti, lze tak i vidět drapák z pohledu hračky, kterou hodláte sebrat, obdržíte světlo, jehož svit vrhá stín, podle kterého lze přesně lokalizovat polohu drapáku.

Grafické ztvárnění hry je tak realistické, že si budete opravdu připadat tak, jako byste si hráli na skutečném automatu. Navíc je zhotovena v provedení 3D, tedy v trojrozměrném zpracování, takže pomocí levého tlačítka myši lze automat natáčet prakticky do všech stran. Ovládání drapáku je též velice snadnou záležitostí, neboť jej řídíte pouze mezerníkem, další předností a to nezanedbatelnou je doprovodná hudba, volená s citem a sedící hře, jako „ušitá na míru“.

Pokud si tedy rádi zahrajete na automatech a nechcete riskovat svoje úspory, potom jste zde na tom nejsprávnějším místě, neboť hratelnost hry je opravdu až téměř návyková a rozhodně se na delší čas nejen odreagujete, ale i pobavíte. Dovolím si tvrdit, že se k tomuto super automatu budete po čase rádi vracet a jen tak rychle hru z vašeho počítače nesmažete.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)