HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

KingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátě (free hra)

KingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátěKingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátěKingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátěKingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátě

Nejen na Herním Světě můžete najít spoustu Arkanoidů, ať už povedené a originálně zpracované, až po naprostá fiaska. Tentokrát vám představujeme hru kvalitnějšího charakteru, jejímiž autory jsou čtyři třináctiletí a čtrnáctiletí hoši, tvořící pod názvem „Moongames“ a zřejmě si tvorbu na téma Arkanoid velice oblíbili. Říkám to proto, že je to již jejich čtvrtá hra na toto známé a obehrané téma, dnešní jejich hra je však teprve betaverze, o jejíž zveřejnění na našich stránkách si navíc sami požádali. Rádi tak samozřejmě činíme, neboť především já sama velice fandím českým a slovenským autorům freeware a dávám jim přednost, pokud to jen trošku jde, před zahraničními.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 14704 KB

Výrobce: Moongames  Web

Zobrazení celkem: 2417

Zobrazení tento měsíc: 2275

Hodnocení oblíbenosti (711x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Po spuštění hry si opět zvolíte obtížnost ze tří nabídek, tentokrát si ještě můžete vybrat pozadí ze tří nabízených variant, rozhodnout se pro hru za jednoho, nebo za dva hráče a pak už jen rovnýma nohama se zapojit do víru hry. Princip hry Arkanoidu je jednoduchý a zcela pochopitelný i pro ty, kteří podobnou hru nikdy nehráli, o čemž však velice silně pochybuji, neboť Arkanoid je tak starý a známý jako staré boty již od chvíle, kdy se k nám začaly dostávat první počítačové hry.

Takže máte k dispozici malou plošinku, po případě dvě, se kterými můžete pohybovat do obou stran a vaším úkolem je odrážet míček a dopomoci mu v ničení různobarevných cihliček, samozřejmě v různých prostředích. Na každé kolo máte tři pokusy, teda vlastně tři míčky, pokud se vám podaří odehrát level tak, abyste nepřišli o všechny, postupujete do dalšího kola. U hry King Ball 4-beta byl však přidán další nový prvek, buď na začátku nebo během hraní padají z horní části obrazovky malé červené, či modré kuličky, jejichž sebrání je však doslova sázkou do loterie, neboť nikdy nevíte, jak budete za tento úkon odměněni, může se totiž stát, že na svoji obratnost těžce doplatíte.

Po grafické stránce je hra o notný kus dále, nežli všechny předcházející varianty, bohužel musím konstatovat, že Arkanoid zůstane navždy jenom Arkanoidem a byť by se autoři snažili sebevíce, tento dnes již hodně okoukaný druh zábavy ke hře málokoho připoutá. Ale co říkáte milí bráškové na to, že snad již těch Arkanoidů bylo dosti, co takhle se pokusit o hru s nějakým novým a poutavým námětem? Jsem přesvědčena o tom, že máte navíc, než se stále zabývat tímtéž dávno vyšumělým námětem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)