HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Factory Pinball - perfektní hrací automat (free hra)

Factory Pinball - perfektní hrací automatFactory Pinball - perfektní hrací automatFactory Pinball - perfektní hrací automatFactory Pinball - perfektní hrací automat

Jistě si mnozí z vás pamatují doby, kdy herní automaty byly téměř neznámým pojmem a nacházely se spíše v restauracích a kavárnách, kde jste si na nich mohli vyzkoušet vrtkavost štěstěny. Ne neprávem se jim říkávalo „plechoví zloději“, neboť byly většinou nastavovány svými majiteli tak, že na případnou výhru jste neměli prakticky žádnou naději. S příchodem počítačů a s nimi i různých počítačových her se situace podstatně změnila, dnes už mimo jiné hry najdete zejména v oblasti freeware řadu docela vydařených simulátorů herních automatů, k těm nejzdařilejším bezesporu patří dnešní hra, kterou vám nabízíme s názvem „Factory Pinball. Je nad Slunce jasné, že sice žádné peníze nevyhrajete, ale také vás nikdo „neoškube“, takže hrajete-li rádi na hracích automatech, pak tady k tomu máte bez jakéhokoliv rizika příležitost.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 9209 KB

Výrobce: Jere Sanisalo  Web

Zobrazení celkem: 7711

Zobrazení tento měsíc: 6448

Hodnocení oblíbenosti (991x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Možná, že hned po spuštění hry vás překvapí, že na rozdíl od tohoto skutečného herního automatu nebudete „cvrnkat“ známou kuličkou, ale vysílat do hracího pole budete postavičku, nebo různé druhy zvířátek podle toho, co vám hry zrovna vygeneruje. Již předem vás mohu ujistit o tom, že si ve hře budete připadat jako na skutečném hracím automatu, což je dáno tím, že grafické zpracování hry v 3D provedení a navíc ve skvělém vybarvení, je vskutku dokonalé, až úchvatné. Dovolím si tvrdit, že tento herní simulátor je tím nejzdařilejším herním automatem, který kdy spatřil světlo tohoto světa, alespoň z mého pohledu.

Pozornost si rozhodně zaslouží, pokud se týká již výše zmíněné grafiky, samotné rozpohybování vystřelovaných postaviček, nebo zvířátek, tito se totiž nechovají jako pouhé gumové hračky, ale jejich pohyby dokonale napodobují chování všech živých tvorů, což rozhodně je nutno autorům tak říkajíc připsat k dobru. Pohled na točící se žirafu, nebo kravičku, odrážející se od hracích plošek a měnící tvary těla podle toho, co se s ní právě děje, je skutečně hezký a je třeba si i tento v rámci hraní vychutnat.

Je o to zajímavější a pozoruhodnější, že kamera sleduje právě pohyb postavičky, nebo zvířátka a ne neustále celou hrací plochu, což vám usnadňuje a umožňuje tyto dokonalé měnící se tvary a polohy těl ostře sledovat, při tom ovšem nesmíte zapomenout na to, že hlavním cílem a účelem hry je dosáhnout co nejvíce bodů a ne se pouze kochat pohledem na různé postavičky a zvířátka, tato skutečnost vás totiž může i odpoutávat, což samozřejmě nesmíte dopustit. Jako ve skutečné hře ovládáte pomocí obou kláves SHIFT dole na hrací ploše dvě ramínka, kterými vracíte všechny vystřelené aktéry zpět do hry, tento herní systém, mám na mysli posouvání pohledu kamery se vám může zpočátku jevit jako neobvyklý, až podivný, ale věřte mi, že po chvilce hraní si na něj zvyknete a určitě ho i oceníte.

O vysoké grafické úpravě hry jsem se již zmínila, zbývá mi proto ještě dodat, že po celou dobu hraní vás bude doprovázet příjemná a jemná s vkusem zvolená doprovodná hudba, stejně tak na výši jsou i zvukové efekty a v neposlední řadě oceníte i to, že jste stále v průběhu hraní dostatečně informování o stávajících dosahovaných výsledcích. Jo a abych nezapomněla, pomocí kláves F1 až F4 si můžete navolit hru pro jednoho až čtyři hráče, což vám dává i možnost soutěžení s přizvanými sourozenci, či kamarády.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)