HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Flash Ludo - člověče nezlob se (free hra)

Flash Ludo - člověče nezlob seFlash Ludo - člověče nezlob seFlash Ludo - člověče nezlob seFlash Ludo - člověče nezlob se

Mnozí z vás už jistě ani nepamatují doby, kdy o počítačích neměl u nás nikdo ani ponětí a počítačové hry, ať už online, či freeware byly proto naprosto nepřístupnou záležitostí. Mezi tyto hry patří rozhodně i tak zvané stolní hry, které jste mohli hrát se svými kamarády, či sourozenci na stole, tedy na lepenkové podložce, k tomu jste potřebovali několik druhů různobarevných kužílků, či figurek včetně herní kostky a mohli jste se pustit do hry. Tyto hry měly ten nedostatek, že jste k jejich hraní potřebovali živé spoluhráče, kteří ovšem ne vždycky byli po ruce k dispozici a hrát pouze samotní pak nebylo žádné vzrušení, ani zábava. S převedení těchto her na počítač, z nichž jednu takovou notoricky známou vám dnes nabízíme, tato starost odpadla, můžete se vyřádit na svých počítačových soupeřích, jen je předem nepodceňujte, jsou mnohdy opravdu až nepříjemně velice zdatní.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1855 KB

Výrobce: FREE ONLINE GAMES  Web

Zobrazení celkem: 3545

Zobrazení tento měsíc: 3275

Hodnocení oblíbenosti (756x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tato hra, pyšnící se tak honosným cizojazyčným názvem, není ve skutečnosti nic jiného, než stará u nás dobře známá desková hra „Člověče nezlob se“, převedená a musím říci že velice dokonale, do počítačové freeware formy. Je vytvořena velice nápaditě, takže oproti starým deskovým hrám má spousty výhod, největší její předností potom je skutečnost, že si u ní vystačíte sami, aniž byste museli shánět někoho, kdo má právě chuť si s vámi zahrát. Jako ve zmíněné deskové hře jsou na hrací ploše v rozích celkem čtyři políčka a to zelené, modré, červené a žluté, v nich je potom čtvero kužílků, odpovídajících barvou zmíněným polím, přičemž vy budete hrát vždy za zelené, za ostatní tři vše obstará již sám váš počítač.

Pravidla této rozhodně notoricky známé hry snad ani nemusím vysvětlovat, jistě je všichni dobře znáte, ale zaměřím se pouze na ty faktory, které ovládají hru samotnou. Vpravo dole máte virtuální kostku, která když se zahalí do červeného rámečku, je aktivní, klikněte tedy na ni a pokud vám padne šestka, váš první kolík vstupuje do hry. Druhým kliknutím na ni pak posunete vaši figurku tím způsobem, že na vaši nově postavenou blikající figurku opět kliknete a ta postoupí o tolik polí, které jste získali na kostce. Tam ale začne také blikat, takže na ni znovu klikněte a tak ji natrvalo usadíte. Poté už se dostává ke slovu váš počítač, který totéž provede s modrými, nato s červenými a naposled se žlutými kužílky, aby opět předal slovo vám.

Někdy se vám může stát, pokud budete mít ve hře již více zelených kuželů, že spatříte u vašich figurek blikat bílou šipku, v tomto případě máte danou možnost volby, se kterou se rozhodnete táhnout dál vpřed. Cílem hry je jako u deskových předloh dostat všechny čtyři vaše figurky co nejdříve do „stáje“, o to stejné se ovšem snaží i váš počítač se všemi třemi zbývajícímu barvami kužílků a že mu to jde výborně, o tom se jistě přesvědčíte sami. Všechna ostatní pravidla zde platí tak, jako v deskové hře, mám tím na mysli čekání na šestku, pokud nemáte žádný kolík ve hře, taktéž pravidlo o vyhazování soupeřů, zkrátka nic nového pod Sluncem.

Úroveň grafického zpracování hry je na velmi dobré úrovni, takže si budete připadat, jako byste hru hráli ve skutečnosti a ne virtuálně. Nakonec vás ujišťuji, že pokud počítat vyhodí vaše figurky z hracího pole, což dělá velice často a řekla bych, že až s utajenou radostí, nakrknete se a budete se durdit stejně tak, ne-li dokonce více, než kdybyste hráli reálně proti živým soupeřům, však si to vyzkoušejte sami na sobě. Takže vám už přeji jediné, aby se vaše barva objevila při konečné gratulaci po ukončení hry pokaždé.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)