HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Babe Game - žhavé pexeso (free hra)

Babe Game - žhavé pexesoBabe Game - žhavé pexesoBabe Game - žhavé pexesoBabe Game - žhavé pexeso

Zimu máme na krku, počasí nám příliš nepřeje, takže to chce se nějak pořádně zahřát. To lze určitě provést různými způsoby, to vše jen záleží na vašich chutích a hlavně na fantazii. Pokud si rádi namáháte mozek, pak tady k tomu máte jedinečnou příležitost a ještě k tomu navíc spatříte fotografie různých výstavných krásek. Co je to Pexeso, to snad nikomu nemusím vysvětlovat, ale snad jen tolik, že dobrou zábavu společně s pastvou pro oči silného pohlaví naleznete v dnešní hře, která pod zástěrkou obyčejného Pexesa odkrývá vaším očím půvabné obrázky spoře oděných krásek. Neváhejte proto ani minutu, přestaňte myslet na zimu a chmurné počasí a zapomeňte na chvíli na všední starosti a ostatní nepříjemnosti.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 463 KB

Výrobce: Akke  Web

Zobrazení celkem: 5006

Zobrazení tento měsíc: 4334

Hodnocení oblíbenosti (844x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Pakliže patříte do skupiny lidí, kteří neradi relaxují u cigaret, kávy, nebo dokonce u popíjení šnapsu, ale dávají přednost hrám, pak si vyzkoušejte tuto docela vtipnou hříčku, která rozhodně alespoň mužskou část naší populace alespoň na chvíli pobaví a zaujme. Pexeso je velice známá, ba až populární hra, tato však po přidání obrázku spoře oblečených krasotinek za vyzkoušení trochu stojí. Předem ale upozorňuji, že grafika hry není na dnešní požadované úrovni, chybí jakákoliv hudba, či zvukové efekty, zkrátka a dobře dnes už je v módě i od podobných her žádat mnohem více.

Snad potěší jen ta skutečnost, že hra je dobře hratelná, obtížnost je takřka nulová, jen ty obrázky slečen mohly být povedenější a jejich výběr kolo od kola rozhodně bohatší. Mnozí pánové by také určitě uvítali, kdyby toho zmíněné krasavice měly na sobě toho šatstva, či plavek ještě méně, možná že by je více upoutaly slečinky zcela v Adamově rouše, tedy nahaté. Nu což, v tom vám už nepomohu, musíte spolu se mnou ctít záměr autorů a možná, že příště v jiné hře toho, po čem vaše lačné zraky touží, spatříte více.

Skutečně již nevím, co více bych vám ještě k této hře dodala, vysvětlovat vám pravidla hraní Pexesa totiž považuji za tak zvané „nošení dříví do lesa“ a podceňování herních zkušeností i těch naprostých začátečníků. Takže jestliže nejste až příliš nároční, potom vám mohu hru rozhodně i přes výše uvedené výhrady doporučit, alespoň na chvíli se rozhodně pobavíte. Jako motivace k dalšímu hraní vám může sloužit počítadlo počtu pokusů, které jste potřebovali k úplnému otočení všech obrázků na hrací ploše, zkuste tento počet stále vylepšovat, procvičíte si paměť.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)