HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Suburban Brawl - předměstská rvačka (free hra)

Suburban Brawl - předměstská rvačkaSuburban Brawl - předměstská rvačkaSuburban Brawl - předměstská rvačkaSuburban Brawl - předměstská rvačka

Dnes vám představujeme jednu docela povedenou strategii, která byla v soutěži o vytvoření co nejkratší, ale přitom nápadité a originální mini hry, velice úspěšná. Autoři hry, kterými jsou členové týmu Experimental Gameplay jednoznačně dokázali, že i v jednoduchosti je síla, pokud se zrodí a hlavně zrealizuje dobrá a nápaditá myšlenka. Mohu směle tvrdit, že toto se autorskému týmu vskutku podařilo a o výsledku jejich pracovního úsilí se můžete, pokud si hru ovšem spustíte, přesvědčit sami, domnívám se totiž, že rozhodně neprohloupíte a hlavně milovníci strategií si přijdou na své.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1407 KB

Výrobce: Experimental Gameplay  Web

Zobrazení celkem: 2659

Zobrazení tento měsíc: 2454

Hodnocení oblíbenosti (849x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jistě se najde hodně takových, kterým by se zalíbilo být projektantem, nebo architektem, ale do splnění této touhy vám do začátku studií na příslušné Vysoké škole ještě chybí pěkná řada roků. Právě těmto z vás nabízíme dnešní hru, ve které si můžete ověřit, zda ve vás vůbec takové schopnosti alespoň v malém měřítku dřímají. Jedná se totiž tak říkajíc o stavební hříčku a přestože jsem ji zařadila do kategorie her strategických, budete potřebovat k jejímu zvládnutí logický úsudek a hlavně dobrý postřeh. Jak zjistíte sami brzy po spuštění, budete nuceni pro různé odběratele v roli dodavatelů zajišťovat podle jejich návrhů, přání a vkusu řádné bydlení, tedy lépe řečeno výstavbu domů.

Na rozdíl od podobných stavebních strategií, které jsme již na našich stránkách zveřejnili, za všechny mohu jmenovat na příklad „Fallout Tycoon- Fallout v Sim City“ je vaše iniciativa a motivace postavena na zcela odlišných principech a základech. Jste doslova hnáni k iniciativě z vaší strany skutečností, že na vašem účtu velice rychle ubývají finanční prostředky, které musíte stále a hlavně rychle doplňovat tak, že plníte v co nejkratší době požadavky a přání vašich zákazníků, což ovšem není tak docela jednoduché a snadné, jak byste si mohli domýšlet.

Pomocí myši musíte totiž kreslit na hrací ploše stavby, okna a dveře podle požadavků odběratelů, přičemž na dlouhé přemýšlení mnoho času nemáte. Je tedy nutné mnou zmíněným způsobem doslova rýsovat domy dle striktně stanovených principů, přičemž první vzájemně se protínající čáry odpovídají tvaru budovy, dalším nakreslením pravidelných čtyřúhelníků určíte tvar a vzhled dveří, komínů a oken vámi vytvářené stavby. Pravidla pro stavbu jsou tedy docela jednoduchá a požadovaný objekt lze vytvořit a dobře zpeněžit během několika málo sekund, takže na váš účet rychle přibývají tučné částky a tak vaše konto utěšeně narůstá.

Z lajdácky postavených budov ale mnoho peněz nezískáte, je nutné přijímat atraktivní a luxusní zakázky, které přinášejí při jejich splnění ty největší finanční přínosy. V horní části obrazovky zleva doprava jsou vám pomalu ale stále představovány požadavky na drahé stavby, ty jsou potom odměňovány nejvíce, ale je nezbytné splnit požadavek zákazníků tak říkajíc do posledního puntíku, tedy dodržet jejich rozvržení, tedy rozmístění a lokalizaci, ale hlavně i jejich počet, včetně správného umístění a velikosti dveří, komínů i oken, ale také v neposlední řadě i pozici všech stěn a stropů příslušné stavby.

Škoda jen, že hra trvale neukládá nejlepší docílené finanční výsledky, což mnohé z vás stavitelů může brzy vést ke ztrátě další motivace. Je to škoda o to větší, že samotnému audiovizuálnímu provedení nelze upřít velikou kvalitu. Grafika hry, zpracovaná ve flashi je přímo obdivuhodná a přičteme-li autorům k dobru i výborně zvolenou rytmickou a vkusnou hudbu, v neposlední řadě pak i originální nápad, pak nelze jinak, než autory pochválit a vám všem nadějným budoucím architektům, či projektantům ji jen doporučit, určitě se dobře, i když zřejmě ne nadlouho, pobavíte.

Na závěr snad ještě jedno malé upozornění, jakmile váš kontokorentní účet dosáhne nuly, skončili jste.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)