HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

GM Golf Challenge - podivuhodný golf (free hra)

GM Golf Challenge - podivuhodný golfGM Golf Challenge - podivuhodný golfGM Golf Challenge - podivuhodný golfGM Golf Challenge - podivuhodný golf

Dnes vám předkládáme freeware z kategorie her sportovních, která je vlastně napodobeninou velice dobře známé hry golf, která přitahuje na rozlehlé hrací plochy zejména jedince a celé kolektivy z těch nejbohatších vrstev ve světě, nutno ovšem podotknout, že v poslední době se golf ujal i u nás. Nečekejte však klasický golf, pojetí této hry je vskutku až prazvláštní, hrací pole je totiž převráceno do vertikální polohy a ve hře se vyskytují překážky, se kterými by se opravdoví hráči golfu ve skutečnosti jen těžko potkávali. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že podstata golfu je zachována, tj. umístit míček do příslušné jamky, zde ovšem navíc v časovém limitu.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 2459 KB

Výrobce: Jazzuo  Web

Zobrazení celkem: 2425

Zobrazení tento měsíc: 2251

Hodnocení oblíbenosti (637x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Mluvila jsem-li v popisku k této opravdu povedené a nápadité hře jako o golfu, pak se musím sama poopravit a své tvrzení upřesnit, neboť se ve skutečnosti jedná o celou kombinaci hry golf, řešení jakýchsi hlavolamů a v neposlední řadě i o bludiště, v kterém se zpočátku budete jen velmi těžce orientovat. Jakmile však zjistíte (a to by nemělo rozhodně dlouho trvat) o co ve hře vlastně jde, potom vám garantuji, že hře přijdete na chuť, neboť variací, jak umístit každý míček do jamky a přejít do dalšího pole, vám hra nabízí vskutku nespočet, což ovšem není jejím záporem, ale naopak kladem, který určitě sami brzy oceníte i vy.

Pohyb velice zajímavě graficky ztvárněným „hráčem“ řídíte všemi kurzorovými klávesami, přičemž ke slovu se dostane i vaše myš, jejímž pohybem do stran si měníte pohled na hrací plochu a jejím levým tlačítkem míček posunujete, či dokonce odpalujete. Místo golfové hole budete v rukách držet kladivo, nutno ovšem podotknout, že toto sportovní nářadí se chová ve hře neobvykle, někdy až nevyzpytatelně, ale i na to se dá zvyknout, jen přijít jak na to. Jak už jsem se zmínila výše, míček je ale nutno dostat do jamky dříve, než vám uběhne neúprosně ubíhající časový limit, což se může pro vás stát zpočátku dalším nezanedbatelným problémem.

Sympatické ale ovšem je, že autor hry pro vás v jejím menu připravil malou nápovědu, takže podrobné uvedení do hry máte zajištěno. Hru lze dokonce i ukládat, samozřejmě i zpětně nahrát, příslušnou klávesou se lze i dostat znovu na začátek levelu, ve kterém se právě nalézáte, no tyto možnosti vám dopodrobna popisovat nebudu, neboť jak už jsem se o tom zmínila, jsou k dispozici v menu hry samotné. Při hře je nutno sbírat i tabulky, které mají dvojí účinek, tabulka s nápisem SAVE vám zvýší početní možnost ukládání hry a tabulka s časem vám prodlužuje herní časový limit.

Grafické zpracování hry je na docela dobré úrovni a svůj účel rozhodně plní a i když je zpracováno v Game Makeru, autorovi se povedlo dokázat, že i v tomto mnohými neoblíbeném programu se dá vytvořit hezká a velice nápaditá grafika. Kapitolou samou pro sebe je potom herní ozvučení, těm komentářům a skřekům, které hráč vydává podle toho, zda je spokojený se svým výkonem, či naštvaný nad vlastní (tedy fakticky nad vaší) neschopností, jsem se velice často musela zasmát a velice příjemně jsem se i tímto bavila, nezbývá mi tudíž nic jiného, než totéž popřát i vám.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)