HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Robots Escape - vysvoboďte roboty (free hra)

Robots Escape - vysvoboďte robotyRobots Escape - vysvoboďte robotyRobots Escape - vysvoboďte robotyRobots Escape - vysvoboďte roboty

Od jednoho z českých autorů, jehož nechceme na jeho vyslovené přání jmenovat, jsme dostali avízo na jednoho, prý veřejnosti moc neznámého autora freeware, který si už ale mezi českými vývojáři vybojoval rovnocenné partnerství, i když tvoří vlastní hry pouze v jedněmi zatracovaném, jinými zbožňovaném programu Game Maker. Jeho jméno zní exoticky, tedy Jazzuo a není se čemu divit, narodil se totiž v Japonsku, je tedy napůl Čech a napůl Japonec, žil prý tři roky v Turecku a dva roky dokonce v USA. Do poloviny základní školy se učil v japonštině, zbytek dokončil v češtině. Nedivte se tedy jeho trochu kostrbaté češtině, i tak ovšem jeho hry za zahrání vskutku stojí.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1381 KB

Výrobce: Jazzuo  Web

Zobrazení celkem: 2889

Zobrazení tento měsíc: 2590

Hodnocení oblíbenosti (815x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Jistě jste už v různých hrách zachraňovali kdekoho, možná i celé lidstvo, rozhodně však jste ještě určitě nezachraňovali v roli robota své vlastní kamarády, samozřejmě mám na mysli taktéž roboty. Pokud se tedy v tomto předpokladu nemýlím, potom si stáhněte a zahrajte tuto zajímavou mini hru, v níž nepůjde o nic víc, ale ani o nic méně, než se pustit do zachraňování robotů formou transportu do přilétajících kosmických lodí. Že to nebude žádná procházka růžovým sadem, to zjistíte po chvilce hraní určitě sami, no nenechejte se odradit počátečními neúspěchy a vydržte, hra za to skutečně stojí.

Autor, jak už to u něj bývá zvykem a což poznáte to z jeho dalších her sami, neboť pro vás připravujeme sérii jeho po sobě jdoucích tří her, pro vás v menu hry připravil nejen nápovědu, jak hrát, ale i jakýsi trénink ve formě herního tutoriálu, který vám prozradí o hře mnohem více a také podrobněji, než bych tak mohla učinit já sama v těchto několika málo řádcích. O co tedy vlastně ve hře vůbec běží?

V roli robota budete vysazeni na robotí planetě, kde zavalení v různě tvarovaných kamenných zátarasech čekají na vaše vysvobození vaši další kamarádi, taktéž roboti. Vydáte se tedy kupředu a vaší zbraní budete muset zmíněné zátarasy rozstřelovat a tak ostatní roboty vysvobozovat, budou potom kráčet za vámi, jako poslušní pejskové. Každý z těchto robotů má hned pod sebou vlastní ukazatel zdraví, takže pozor, ať v zápalu boje nepostřílíte svoje kolegy, neboť směr jejich palby je stejný, jako ten váš a ztrátou tohoto ukazatele robot hyne, takže o vzájemnou likvidaci, pokud nebudete dostatečně obezřetní, nebude nouze.

Autor vám ztížil vaše úsilí navíc tím, že za vašimi zády vás dohání tlaková vlna a snad vám ani nemusím zdůrazňovat, že pokud vás dostihne, ocitnete se vzhůru bradou všichni do jednoho. Občas narazíte na přilétnuvší modrou záchrannou kosmickou loď, do které musíte vysvobozené roboty zavést, snad jen připomenu, že svého i ostatní roboty ovládáte pomocí všech kurzorových kláves a střílíte levým tlačítkem myši. Pakliže se vám podaří robota usadit do kosmické lodi, přibude vám vpravo na hrací ploše nahoře nový ukazatel a to počet vámi zachráněných robotů, účelem hry je tedy získat tento počet co nejvyšší.

Zničit však můžete i přilétající kosmické koráby a to dvojím způsobem, buďte je v zápalu boje rozstřílíte také, nebo necháte jejich bohulibou snahu bez povšimnutí, v obou případech tak o loď přijdete a opakované chyby se neodpouštějí. Grafická stránka hry sice vskutku není nic moc, vzhledem k velikosti a rozměrům hrací plochy mohli být roboti i záchranné lodě mnohem větší a propracovanější do větších detailů a podrobností, za to zvukový doprovod a světelné efekty se autorovi skutečně vydařily.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)