HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lemon Tycoon - prodavačem limonád (free hra)

Lemon Tycoon - prodavačem limonádLemon Tycoon - prodavačem limonádLemon Tycoon - prodavačem limonádLemon Tycoon - prodavačem limonád

Chcete vědět jak je těžké být prodavačem limonády? Tak si musíte vyzkoušet tuhle hru, neboť vás do role tohoto nebožáka vtělí a jakožto majitel malého stánku na limonády se budete snažit upoutat kolemjdoucí a navnadit je na své šťavnaté pití.

Statut: demo

Typ: strategie

Velikost: 4450 KB

Výrobce: Jamdat Mobile  Web

Zobrazení celkem: 3266

Zobrazení tento měsíc: 2888


Hodnocení oblíbenosti (879x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pozn. hru si můžete zahrát po dobu 60 minut, po uplynutí této doby se stává nespustitelnou. Pokud chcete neomezený čas hraní, tak navštivte stránky tvůrců, kde si hru objednejte.

Představují vám hru, která se může pyšnit v názvu Tycoon, série tycoon je spíše známá ze hry Transport Tycoon. U této hry však nese pouze název, ale to nemění nic na faktu, že jde o kvalitní titul.

Na začátku si zvolíte název vaši firmy a pak nakoupíte příslušné suroviny a pak to začne. Prvním prodejním místem začínáte ve své ulici, s malým vozíkem plné citrónové šťávy. Zákazníci jsou samozřejmě vaší sousedé, takže podle toho musíte také přizpůsobit cenu. Až si Vyděláte dostatek peněz, tak můžete jít třeba do parku, kde již musíte zaplatit nájem, ale za to bude více zákazníků, kteří tuto sumu peněz kompenzují. Problém bude ten, že některým zákazníkům nebude chutnat vaše šťáva, takže jim musíte namíchat správný poměr citrón/cukr/led, jinak budou zákaznicí odcházet znechucení a sníží se vám popularita, což má za následek klesání přílivu zákazníků. Další faktorem ovlivňující prodejnost je teplota, čím vyšší tím lépe se prodává a tak můžete v horkých dnech přidat i na ceně. Váš stánek však můžete vylepšovat o různý upgrade, jako jsou neonové poutače nebo chránič proti slunci, což má za následek zvýšení návštěvníků, popřípadě dokoupit ledničku pro uchování ledu nebo citrónu, aby se nezkazily.

Po grafické stránce je to pěkná hra, žlutou barvou se tam hodně hýří, takže budete mít pocit, že jste boháči. I po zvukové stránce ujde a rozhodně u této hry se nebudete nudit. Jenom si dávejte pozor, abyste měli dostatek citrónů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)