HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Jacks Or Better - karetní striptýz (free hra)

Jacks Or Better - karetní striptýzJacks Or Better - karetní striptýzJacks Or Better - karetní striptýzJacks Or Better - karetní striptýz

Jistě všichni dobře znáte karetní hru, zvanou Poker. Jedná se o hru hazardní a jako taková se smí provozovat jen na vyhrazených místech, tedy převážně v kasinech, v běžných hernách se s ní nesetkáte. Zde však nejde o obyčejnou karetní hru, ale o kombinaci Pokeru s hracím automatem, ne nadarmo běžně nazývaným „plechovým zlodějem“. Ono vyhrát nad takovým automatem, který je naprogramován svými majiteli tak, aby přinášel zisk a nikoliv bohatství hráčům, kteří se nechají zlákat ke hře, je velice velkým štěstím, většinou však náruživý hráč přijde o poslední kalhoty.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 810 KB

Výrobce: Nasty Casino  Web

Zobrazení celkem: 5829

Zobrazení tento měsíc: 4616

Hodnocení oblíbenosti (827x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Hazard byl odjakživa nedílnou součástí každodenního života mnoha lidí, vyskytlo se mezi nimi však více těch, kteří doslova prohráli „vlastní střechu nad hlavou“, mnozí z nich potom skončili svůj zbabraný život sebevraždou. No tady se naštěstí ničeho takového obávat nemusíte, žádný bankrot, či krach vám vskutku nehrozí, neboť hrát budete jen o tak zvané virtuální peníze, takže sice žádnou skutečnou peněžní hotovost nevyhrajete, ale také nemůžete skončit s „holým zadkem“. Poker jako takový se opravdu již dostal do hracích automatů a nyní vám ho můžeme představit i jako hru počítačovou, což jistě všichni uvítáte, neboť zejména mužská část naší populace si může, ale také nemusí, přijít na své. Pokud totiž vsadíte a vyhrajete, získáte tak nějaký ten pomyslný dolárek a bude-li se vám ve hře dařit dál a vyhrajete padesát dolarů, počne se vám dívka jménem Alexandra svlékat, jestliže však peníze začnete prohrávat, opět se bude zpětně oblékat.

Mužům tato skutečnost zřejmě připomene známé a pravdivé rčení, doslova odkoukané od života, „máš-li peníze, ženy se na tebe houfně lepí, pozbudeš-li je však, krásky tě spontánně opouštějí. No takový je už život, proč by to mělo fungovat jinak v této hře, že ano? Princip Pokeru je jistě každému dobře známý a považovala bych jeho popisování za ono známé „nošení dříví do lesa“, určitě víte, co je to dvojka, dvě dvojky, trojka, trojka plus dvojka a nejvyšší výhru vám přinášející královská postupka.

Každou novou hru začínáte se základním kapitálem dvou set dolarů, čím větší sázku vsadíte, tím i více zcela pochopitelně vyhrajete, nebo rychle v případě proher přijdete o vše. Řeknu vám, že je to klika, že v této hře je vše jen „jako“, neboť byste mohli klidně přijít o majlont, nebo by vám ta proradná a vyčůraná kráska zůstala trvale na krku, ale ani o to není určitě o co stát. V tomto „Video Pokeru“ tudíž po dvou karetních výměnách bude vyhodnoceno to, co právě držíte v rukách, tedy lépe řečeno co máte v kartách a dle herního ceníku, pevně předem stanoveného, získáte svoji výhru, nebo samozřejmě můžete i „utřít nos“.

O hrách vyrobených ve flashi je notoricky známo, že vynikají svojí vysoce efektní grafikou, což samozřejmě platí v plném rozsahu i o této vskutku originální hře, spojené dokonce se striptýzem. Nejedná se sice o žádný herní zázrak, ale těch několik set kilo bitů určitě za stažení stojí, určitě se dobře pobavíte a vyzkoušíte si, jaké máte štěstí, či smůlu. Jen pozor pánové všeho věku, ať vám při úspěšném hraní nevypadnou „oči z důlků“. Takže mi nezbývá už nic jiného, než vám popřát dobrou zábavu a hodně onoho příslovečného herního štěstíčka.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)