HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fuk (free hra)

FukFukFukFuk

Společnost Phenomedia se svým Moorhuhnem dala vyniknout novému trendu, nebo dalo by se říci fenoménu. Tím fenoménem je samozřejmě žánr zastřel si cokoliv. Vznikaly spoustu kvalitních i méně vydařených klonů, od zastřel si netopýra, až po poněkud kontroverzní Sven. Nyní vám představím jednu z těch vydařených přímo z českých luků a hájů od společností Sleep Team Labs a Falsh Software, který se může hrdě postavit vedle svého originálu.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 4737 KB

Výrobce: SleepTeam Labs  Web

Zobrazení celkem: 4096

Zobrazení tento měsíc: 3900

Hodnocení oblíbenosti (876x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Kdesi v temných bažinách si v klidu svého bahna žil spokojený skřítek Fuk, žilo se mu dobře, jídla měl dostatek a poblíž mu každou chvílí zrálo jablko, čímž si mohl dopřát pestřejší jídelníček. Jednoho dne však na jeho území začaly najíždět hordy hus, které mu znečišťovaly prostředí. Fuk odhodlán bránit svůj brloh, naláduje do sebe čočkovou kaši, kombinované s nezralým jablkem a jde se na věc.

Bubliny a husy aneb, jak to chodí ve Fukovi ?
Hra je postavena na podobném principu jako Moorhuhn, opět budeme sestřelovat opeřence, tentokrát pro změnu husy. Ale nebojte se, bahenní skřítek nebude mít ve výbavě brokovnici, ale své tělesné dutiny, kterými vypouští jedovatou látku, ano mluvím o prdění a krkání, kterými náš hrdina disponuje. Na první pohled by se mohlo zdát, že sestřelit husu nebude problém, ale po chvilce zjistíte, že to zase tak snadné není a je nutné trochu taktický myslet. Bubliny totiž létají příliš pomalu a než dorazí na nebesa, tak husa je pryč, proto je nutné vyhlídnout a pak v tu pravou chvílí vypustit. Pokud byste chtěli taktiku hromadné vypouštění bublin, tak záhy zjistíte, že to není dobrý nápad, neboť než se znovu doplní zásoby bublin, tak to potrvá a mezi tím vám uletí hejno vysoko bodových hus. Pro urychlení doplnění zásob zde najdete také bahniště, do které vlezte v případě nouze, tam se vám rychleji doplní zásoby, ale obecně 2x měř a jednou střel. Podobně jako v Moorhuhn, opět najdeme rozdílné bodové ohodnocení za sestřelení hus. Nejvíce bodu samozřejmě dostaneme za husu v nejvyšších částech, ale kromě toho lze bodově obohatit za pomoci jablka, které nám přidávají 2x více bodu.

Doposud jsem popsal jakými prostředky disponuje Fuk, nyní přejdeme na opačnou stranu barikády. V každém kole jste kromě omezení časového litmitu, také bodovým limitem. V prvním kole musíte nastřílet 800 bodů, ve druhém 2000 bodů a takto se to postupně stupňuje. Pokud nenastřílíte požadovaný limit, tak hra pro vás končí, ale skončit může také předčasně, když vás zasáhnou husy se svými trusy, které znenadání spadnou na vaši hlavu. Kromě těchto exkrementů padají ze sestřelených hus peří, každý má jiné vlastnosti, některé vám přidají na rychlostí střel, jiné naopak škodí, že vás zpomaluje nebo znehodnotí bubliny.

Grafika, hudba a hratelnost
Fuk má velmi roztomilou grafiku, není barevně přeplácaný, takže herní prostředí je velmi přehledné. Pokud jde hudební doprovod, tak jenom na začátku hry něco veselého zahrají, pak během hraní uslyšíte jen tělesné zvuky Fuka a křik padajících hus. Hra vás hned neomrzí, neboť obsahuje to co se nedá popsat slovy a to něco vás pořád nutí, abyste překonali svůj předchozí rekord a mohli se dostat do síně slávy na stránkách tvůrců. Pokud se tam vydáte, tak zjistíte, jak je možné, že někdo může nastřílet přes 30000 bodů a tento fakt vás přinutí hrát znovu a znovu.

Pokud máte špatnou náladu, nebo nemáte co na práci, tak si stáhněte tuto pecku, která vás nepustí jen tak ze židle.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)