HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lederzwerge - zvrhlost s trpaslíky (free hra)

Lederzwerge - zvrhlost s trpaslíkyLederzwerge - zvrhlost s trpaslíkyLederzwerge - zvrhlost s trpaslíkyLederzwerge - zvrhlost s trpaslíky

Společnost Phenomedia přišla se skvělou hrou, Moorhuhn a dala zrod novému fenoménu, avšak aby neusnula na vavřínech, rozhodla se vytvořit další hru ve stylu Moorhuhn. Jedná se o to, aby se vám trpaslici mezi sebou moc nesblížili, což pak má neblahý následek na výkonnosti jejich práce.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 2191 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 4957

Zobrazení tento měsíc: 4311

Hodnocení oblíbenosti (766x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Další z řady her od této bohužel už poněkud zvrhlé společnosti Phenomedia. Na počátku byl Moorhuhn a ten dal zrod novému hernímu stylu, po čas přišel beránek Sven a už se chytl nový žánr. U Sven to bylo ještě normální, neboť se tam uspokojoval beránek s ovečkou, ale titul, který vám teďka představují je naprosto orientován o 180 ° jiným směrem.

Trpaslíci, pracovití to tvorové, kteří každý den zvelebují svoji zahrádku, na tom není nic špatného. Jejich život je bez opačného pohlaví, což některé trpaslíky vede k drastickým změnám jejich sexuální orientace. Aby uspokojili své choutky, rozhodli se jeden druhého uspokojit, což má neblahý následek na jejich pracovní výkon a v tom jim musíte zabránit. Po spuštění se ocitáte na krásné louce, podobně jako v Moorhuhn se můžete přesouvat doleva a doprava. Vašim úkolem je monitorovat stav trpaslíků, jestli pracují nebo ne. Někdy se stane, že odběhnete na jinou část obrazovky a když se vracíte zpět, tak uvidíte, jak se tam trpaslíky spolu uspokojují, musíte co nejrychleji na ně kliknout, abyste přerušili jejich činnost, jedině tak, získáte plných 20 bodů, za každé zpoždění se snižuje bodové hodnocení, takže musíte jednat co nejrychleji. Činnost trpasličího uspokojování je naštěstí cenzurované, takže to vás aspoň nenechá nějaký negativní následek.

Z hlediska grafiky a zvuku, jako vždy Phenomedia v této oblasti velmi dobře vyniká. Pokud máte rádi hry od této společnosti a chcete se pobavit, pak si tuhle pecku rozhodně stáhněte, nebudete toho litovat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)