HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sven Bomwollen (free hra)

Sven BomwollenSven BomwollenSven BomwollenSven Bomwollen

Život berana není jednoduchý, avšak v této hře si vyzkoušíme jeho kladné stránky a tím jsou obšťastňování ovečky, tedy přesněji stádo. Avšak aby to náš Sven neměl tak lehké, tak se mu do jeho díla plete bača a jeho závistí chtivý pes. Pokračování skvělé hry od společnosti Phenomedia.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 5341 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 11477

Zobrazení tento měsíc: 11044

Hodnocení oblíbenosti (1304x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Společnost Phenomedia stvořila Moorhuhn, který svým obsahem i kvalitou se stal modlou a dalo by se říci i fenoménem. Avšak tento žánr již začíná ustupovat a na výslunní se dostávají zvrhlé hry od této společnosti, ale nebojte se, žádné přehnané prasečinky tady nebudou, takže se nemusíte bát, že by vás to nějak duševně poznamenalo, ale jde spíše o humorné pojetí beranního života.

Po spuštění hry se ocitáte na krásné louce, okolo poletují ptáci, ovečky nadržený a připravený se nechat od našeho hrdiny uspokojit. Tak náš hrdina jde o jedné ovečky ke druhé a uspokojuje, ale vtom se objeví bača a jeho věrný pes, který mu v tom chtějí zbránit. Takže narozdíl od jiných her z této společnosti, nyní se ujme ovládání klávesnice a budete se pohybovat po louce a musíte jít k ovečkám ze zadu, pokud je nějaká špatně otočená, tak stačí kliknout na mezerník a pak už se to otočí tam kam to má. Všechny ovečky mají nad sebou úroveň spokojenosti, který s časem klesá, takže na začátku mají sluníčka, tak to nebude problém je uspokojit, ale časem se jejich nálada začne měnit na mraky, což znamená, že daná ovečka potřebuje nevyhnutně uspokojit. Pokud moc dlouho danou ovečku neuspokojíte, tak se její nálada tak zhorší, že se objeví bouřky, což znamená, že pokud se jí pokusíte obšťastnit, tak dostanete nejdříve kopanec, který má za následek snížení času. Mezitím se po okolí pohybuje bača, který by si taký dal říct, takže vás odhání od svých zvířátek, k tomu mu ještě pomáhá zvrhlý pes, který by si dal ještě víc. Pokud vás jeden z nich chytne, tak přijdete o jeden drahocenný život. Naštěstí se po okolí vyskytuje různé bonusy, jako jsou houby atd.., některé mají kladné a jiné záporné bonusy, takže si je musíte všechny vyzkoušet, abyste věděli, co která má za účinek. Dále při zuřivé honičce před náruživým psem se můžete schovat do kaluží, které mají schopnost teleportu, což vás mnohdy zachrání před ztrátou života.

Pokud jde o grafickou část hry, tak není co vytknout, Phenomedia, prostě ví, jak dělat hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)