HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Porkanoid - Vnadné ženy k uspokojení (free hra)

Porkanoid - Vnadné ženy k uspokojeníPorkanoid - Vnadné ženy k uspokojeníPorkanoid - Vnadné ženy k uspokojeníPorkanoid - Vnadné ženy k uspokojení

Velmi populární hra arkanoid, která byla v minulém století velmi oblíbenou hrou, ale s nástupem nového století se herní žánr trochu změnil. Tentokrát vám představuji hru, která narozdíl od původních arkanoidů, kdy účelem bylo vymlátit co nejvíce cihel, se budeme snažit sexuálně uspokojovat vnadné ženy.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 800 KB

Výrobce: Xnews  Web

Zobrazení celkem: 6419

Zobrazení tento měsíc: 5667

Hodnocení oblíbenosti (1130x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Známá to hra arkanoid, jehož účelem bylo poslat kuličku z plošinky na hromadu cihel a postupně je ničit. Za ta léta co existuje tato hra vynikala spoustu klonu, většina z nich se moc od původní hry nelišila a proto se začal rozmáchat trend, umísťovat do starých her trochu té erotiky. Takže vznikaly arkanoidy, kdy jste ničením cihel odhalovali nahé dívky, což nebylo nic moc. Ale zvrat právě nastal a to je tato hra.

Plujete s človíčkem, který je stroze oděn po voru a nad vašimi hlavami poletují vnadné ženy, které potřebují uspokojit. Neváháte a pokusíte se doskočit k nim. Takže kliknutím myši vystřelíte našeho hrdinu a ten postupným odrazem se dostane k vytouženým dívkám, které je uspokojí a pak letí zase k další a další. Po uspokojení všech dívek v levelu se dostanete do dalšího a postupně se vám objeví další a další druhy žen. Kromě těchto krásek se objeví také na obzoru chlápkové, kteří jaksi vaše uspokojení nepotřebují a většinou od nich dostanete pěknou nakládačku, ale to není vše, ještě vám zrychlí pohyb, takže se hůře pak dopadáte na vor. Zpočátku dostanete blondýnku, která ležíc na vás čeká, pak se objeví zrzka v jiné poloze a tak dále. Pokud při dopadu náš hrdina spadne do vody, tak ztrácíte jeden život, takže ho musíte chránit.

Z hlediska grafiky jde o velmi povedený kousek, celá hra je ve flashi a ozvučení je velmi dobré. V pozadí hraje příjemná hudba, která navozuje tu správnou atmosféru. Pokud jste zarytí odpůrci arkanoidu, tak se aspoň nad touto hrou zmírněte, opravdu stojí za pozornost.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)