HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Warpath 21st Century- Válečná cesta (free hra)

Warpath 21st Century- Válečná cestaWarpath 21st Century- Válečná cestaWarpath 21st Century- Válečná cestaWarpath 21st Century- Válečná cesta

Před časem jsem vám představoval skvělou strategickou hru Warpath. Tento skvělý produkt od Synthetic Reality je klenotem, neboť spojuje doposud velmi populární téma a tím jsou: dobývání vesmíru, kolonizace, válčení, obchodování a diplomacie. Pokud se vám líbil předchozí produkt, pak Warpath 21 century musíte mít.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1060 KB

Výrobce: Synthetic Reality  Web

Zobrazení celkem: 3408

Zobrazení tento měsíc: 2775

Hodnocení oblíbenosti (611x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pro ty z vás, kteří neznají skvělou hru Warpath, vás nyní trochu seznámím. Tam kdesi v dalekém dalekém vesmíru, na jedné planetě se zrodila rasa a ta rasa si podmanila technologií vesmírných letů a začala dobývat přilehle okolí. Postupně si podmanila další a další světy až na konec se setkala s jinou civilizaci, se kterou vedl tuhý boj. O tom, jestli tento boj vyhrajete nebo ne, už je čistě na vás, jak povedete svoji rasu ke slávě a bohatství.

Po spuštění hry si opět zvolíme rasu, za kterou budeme hrát, od vizáže až po jméno. Opět na začátku budeme mít nulové suroviny, takže začneme s těžbou surovin z přilehlého okolí a prodávat je. Postupně si dokupujeme další upgrady a zbraně, pak kolonizujeme planety a obydlené planety cizí rasou buď vojenský napadneme, nebo diplomatický sjednáme jejich sloučením s naší rasou. Kromě těchto neutrálních ras se zde setkáme i s pokročilou civilizaci, která též disponuje technologií pro vesmírné lety. A když se setkají dvě rasy s pokročilou technologii, nezbývá než doufat v krvavou zkázu, ve kterém vyjdeme vítězně.

Co nového nás čeká v tomto díle ? Obrovský šok je energetická bariéra, která jasně definuje kvadranty. V každém z těchto kvadrantů je jedna dominantní rasa, při pokusu o překročení této bariéry většinou loď utrží poškození, pokud nemá energetický štít, který ochrání loď. Rozhodně velkým pozitivem oproti minulému dílu je zvětšení vesmíru na 8 kvadrantů, což znamená ještě delší boje. Ve zbraňových arsenálech toho moc nového nenajdeme, ale stejně nejsilnější zbraň ve hře je neutronová bomba, která je smrtící jak pro lodě, tak i planetám.

Z hlediska grafiky hra o poznání dosáhla pokroku oproti předchozímu dílu. Pokud jste fanoušci této hry, pak vám ji mohu vřele doporučit, neboť jde o velmi zdařilou hru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)