HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chyť ho 2 – dobrý postřeh (free hra)

Chyť ho 2 – dobrý postřehChyť ho 2 – dobrý postřehChyť ho 2 – dobrý postřehChyť ho 2 – dobrý postřeh

Velice mile mne překvapilo, když se mi ozval doposud mně neznámý český autor freeware, který sice ještě nevlastní svoje stránky, ale do úschovny mi uložil tuto hru s prosbou, abych ji představila čtenářům Herního Světa. Stálí návštěvníci našich stránek už jistě moc dobře vědí, že jsem velikým příznivcem českých a slovenských autorů freeware a pokud je to jenom trochu možné, dávám ji přednost před zahraničními. „Co je malé, to je hezké“, totéž by se dalo říci o této hře, jejíž stahovací objem ovšem tomuto rčení neodpovídá, zřejmě se hra objemově nafoukla přidanou doprovodnou hudbou. Takže to změním takto: „Co je české, to je hezké“. Souhlasíte se mnou? Pak neváhejte a stahujte!

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 5685 KB

Výrobce: Martin Kocourek  Web

Zobrazení celkem: 2557

Zobrazení tento měsíc: 2353

Hodnocení oblíbenosti (697x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Samotná hra má sice velice originální nápad, je však bohužel příliš krátká, škoda, že Martin nepřidal do hry více levelů a tak nezpestřil a neobměnil hrací pole, neboť takto můžete hrát pouze v jednom herním poli, samozřejmě na co největší počet dosažených bodů, který si potom můžete zapsat do konečné výsledkové tabulky. Při hraní této hry mi napadle jedna věc, rodiče často říkávají svým nezvedeným dětem, pokud už zlobení a otravování jejich ratolestí překračuje všechny meze rodičovské trpělivosti, „tebe uhlídat, to je nemožné, to spíše uhlídám pytel blech“.

Tato hra je tedy jenom jedna z těch her, kde musíte pochytat všeho co nejvíce, než vám všichni herní účastníci zmizí postranními východy a zdrhnou do nenávratna. Za sebrání jednotlivých předmětů jste potom odměňováni přidělením různého počtu bodů, za polapení ohýnku vám bude přiděleno patnáct bodů, za každý sebraný hamburger pak obdržíte pouze bodů pět, ale i to se samozřejmě počítá. Stačí tudíž levým tlačítkem myši kliknout na vybraný předmět z veliké spousty jich komíhajících po herní ploše a pokud se samozřejmě trefíte a budete dostatečně rychlí a přesní, vybraný a vytoužený předmět je váš.

Není to však tak jednoduché, jak by se to mohlo jevit na první letmý pohled, pozvěte si ke hře rodiče, zvláště pak tehdy, pokud jste někdy již od nich mnou výše zmíněný výrok slyšeli a zkuste jim říci, ať si svoje přísloví ověří sami v praxi na této hře, jistě zjistí brzy sami, že hlídat a chytat pytel plný blech je oproti tomu, co je v této hře čeká, pouhá procházka růžovým sadem.

Co tedy říci na samotný závěr této recenze? Rozhodně nemohu hru odsoudit, neboť na jejím grafickém zpracování si dal autor, až na zmíněnou jednotvárnost vskutku záležet, což zjistíte záhy i vy sami. Navíc přidal do hry i skvělý hudební doprovod, ovšem mám za to, že právě díky tomuto faktu hra hodně přibrala na jejím stahovacím objemu. Hra za spuštění rozhodně stojí, hlavně pokud si rádi procvičujete rychlost a hbitost vlastních prstíků. Martinovi si pak dovolím doporučit jediné, je opravdu vidět na této hře, že vskutku umíš, ale „nešij hry horkou jehlou“ jen proto, abys je měl brzy dokončené. Znovu podotýkám, že více hracích levelů by hře jenom prospělo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)