HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Arcade Racing - simulátor automobilových závodů (free hra)

Arcade Racing - simulátor automobilových závodůArcade Racing - simulátor automobilových závodůArcade Racing - simulátor automobilových závodůArcade Racing - simulátor automobilových závodů

Arcade Racing je závodní hra, kde závodíte s auty, střílíte po sobě, získáváte kredity, za které se dají dokoupit náboje. Ve hře je na výběr celkem z pěti druhů aut a ze tří tratí. Hra byla vytvořena do soutěže s herním časopisem GameStar, kde se umístila ve své kategorii na 1. místě a sklidila tak zlaté vavříny. Konečně tedy uplynul měsíc, kdy Arcade Racing mohla být exkluzivně jen na CD/DVD časopisu GameStar. Nyní si již je hru možno volně stáhnout a na základě informací samotného autora tohoto vynikajícího simulátoru skvělých automobilových závodů Petra Altmana a jeho požadavku o zveřejnění na stránkách Herní Svět, ji vám tudíž nabízíme ke stažení, hlavně pak ovšem k zahrání. Neváhejte ani chviličku a stahujte, něco podobného jste rozhodně doposud v kategorii simulátorů nehráli.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 8952 KB

Výrobce: Petr Altman-Altick  Web

Zobrazení celkem: 4419

Zobrazení tento měsíc: 3830

Hodnocení oblíbenosti (720x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jak už jsem uvedla v popisku tohoto vynikajícího simulátoru závodů osobních automobilů, zúčastnil se Petr Altman soutěže v Magazínu GameStar a získal za ní skvělé 1. místo. Trvalo to měsíc, než mohl uvolnit tuto freeware pro stažení hráčům po Internetu a jakmile jsem obdržela zprávu od samotného autora o možnosti jejího stažení, ihned vám ji předkládáme pro zahrání. Na tomto simulátoru závodů je zajímavý jeden originální a zcela nečekaný prvek a to obohacení o možnost akčního souboje s ostatními závodníky, neboť vy můžete nejen závodit, ale pozastavovat vaše soupeře i střelbou. Do cesty se vám také stavějí různé nástrahy, jako miny, najetí na ně vás sice neusmrtí, ale způsobí vám značnou nenahraditelnou časovou ztrátu. Stejně tak dopadnete, jestliže se některému za vámi jedoucímu soupeři podaří vás zasáhnout výstřelem.

Hned po spuštění hry si je možnost navolit "Profil", kam se můžete zapsat svým jménem nebo alias, v "Nastavení" máte k dispozici tři různé druhy závodů, ale na začátku pouze jediný, musíte se totiž hodně snažit, aby se vám zpřístupnily i další dva. Poté si můžete vybrat vozidlo, v kterém chcete závodit, ale mají různou cenu, takže lze koupit jenom to, na které máte dostatek současných finančních prostředků. Ale jak se říká, „dočkej času, jako husa klasu“, váš čas ještě také přijde. Jestliže se vám totiž podaří dobře se umístit, neřku-li přímo vyhrát v závodě se slabší závodničkou, potom obdržíte finanční odměnu a závod si zopakujte, tak se dá vyhrát vskutku „majlont“. Tím se vám postupně otevírá možnost nákupu sice dražších, ale samozřejmě tak i stále výkonnějších a tím i rychlejších vozidel, takže máte možnost získávat stále další finanční prostředky a tak zvyšovat váš finanční kapitál. Berte ovšem na vědomí, že postupem do dalších závodů se silnějším voze vám přibude i povinnost zaplatit startovné. Velice příjemná je potom i skutečnost, že finance lze získávat i v průběhu závodu samotného a to tak, že buďto projedete checkpointem, nebo převedete některý z možných husarských kousků na nájezdových plošinách.

Finance lze ovšem použít i na jiné, ne zcela férové prostředky, neboť v tomto závodě je povoleno vše, pokud na to máte finance a dokážete vaše vozidlo dobře ovládat. Takže si nehrajte na gentlemany, ale pokud chcete zvítězit a nahrabat co nejvíce financí, pak se řiďte známým českým příslovím „účel světí prostředky“. Používejte na soupeře střely a rakety, klaďte na trať miny, či dokonce lze vypouštět i velice nepříjemné olejové skvrny, výčitky svědomí nemějte, neboť vaši soupeři vám oplácejí stejnou měrou. Pokud se vám naplní ukazatel „Turbo“, potom ho zapněte mezerníkem a sami uvidíte, že nabudete takové rychlosti, že nejen dojedete soupeře, ale i rychle je předjedete.

Petr Altman, zvaný Altick, je známý tím, že jeho hry tvoří zásadně v programu „Petr“. Že opravdu umí a patří bezesporu ke špičce naší české freewarové scény, o tom vás nemusím snad ani přesvědčovat, naši věrní čtenáři jistě dobře vědí, že tato hra, kterou vám dnes nabízíme, je již desátou hrou od tohoto skvělého a erudovaného českého autora, s kterým jsme dokonce pro vás před dvěma dny připravili i rozhovor (mrkněte se do zákulisí jeho tvůrčí kuchyně). Grafická úprava v 3D provedení nesnese žádné výtky, jen největší škarohlíd, nebo přemoudřelý recenzista, který by nedokázal sám stvořit ani tu nejjednodušší hru, by mohl grafice něco vytýkat. Dokonalé ozvučení, včetně dobře zvolené doprovodné hudby, které je rovněž u tohoto autora naprostou samozřejmostí, je potom jen výslednou tečkou ve zhotovení této výtečné a precizní hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)