HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ufo skrytá hrozba – závody s Ufony (free hra)

Ufo skrytá hrozba – závody s UfonyUfo skrytá hrozba – závody s UfonyUfo skrytá hrozba – závody s UfonyUfo skrytá hrozba – závody s Ufony

Zkuste si zahrát tuto hru, kterou vám dnes nabízíme a jejíž vznik má na svědomí český vývojářský autorský Tým Godzila, pokud totiž rádi soutěžíte, potažmo závodíte, je tato hra pro vás jako stvořená. I Když podle názvu a dokonce i po samotném spuštění této hry byste se mohli mylně domnívat, že půjde a nějakou fantastickou přestřelku s Ufony, budete záhy vyvedeni z omylu, neboť to jenom autoři okořenili tuto hru neobvyklým úvodem, tedy vlastně příběhem. Jádro pudla však spočívá v naprosto něčem jiném, než v bezduchém střílení. Jedná se totiž o klasický simulátor závod, ovšem závodit v autě s létajícím talířem, to tu ještě nebylo!

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 6905 KB

Výrobce: Tým Godzila  Web

Zobrazení celkem: 2718

Zobrazení tento měsíc: 2299

Hodnocení oblíbenosti (668x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Žena jménem Lara Croft je snad tou nejzaměstnanější a nejvytíženější dámou na celém světě, neboť je volána vždy k těm nejzapeklitějším případům, s kterými si nevědí rady ani ti nejslavnější detektivové světa. Když po dlouhém čase se ji naskytla chvíle oddechu, rozhodla se, že je využije pro relaxaci na pláži u moře. Samozřejmě, že teď tak předhodila šanci svým zavilým nepřátelům, kteří začínají kout pikle. K těm málo jejím přátelům však patří doktor Somrasov, který společně se svým v naprosto utajené oblasti AREA 52, kde se zabývají výzkumem mimozemských civilizací. Stalo se však něco, co nikdo neočekával, doktorova bratra unesli zelení pitoreskní mužíci, zmocnili se ho a přemístili na svoji kosmickou loď a jejich úmysl je zřejmý, odletět s ním na jejich planetu, využít znalostí z jeho výzkumu a ohrozit tak celé lidské společenství.

Doktor Somrasov však naštěstí neztratí hlavu a ihned zavolá Laře na její mobil, ta jakmile se dozví, co se přihodila, neváhá ani sekundu, nasedne do svého super automobilu a vydá se, kam také jinam, do tajné oblasti AREA 52 za doktorem Somrasovem, kde se dozví veškeré podrobnosti únosu jeho bratra. Takže velice zajímavý začátek hry bychom měli, je na bíle dni, že tento příběh je vlastně jen vysvětlení závodního simulátoru, který nyní na vás čeká a v němž budete závodit s UFO talířem a samozřejmě především vyhrát. Závod se jede na šest kol a ihned po startu zjistíte, že to nebude žádná procházka růžovým sadem. Ufoni jsou totiž pěkně „vyčůraní“ a hned zpočátku kličkují po závodní dráze tak, abyste je nemohli předjet. Pokud si však trpělivě počkáte na vhodnou příležitost, pak se již docela snadno vyhoupnete do čela závodu a udržet si potom tak pracně získané první místo by pro vás už nemělo být žádným velikým problémem.

Hra je zpracována docela hezkou, řekla bych že I zcela originální kreslenou grafikou, velice vkusně je i ozvučena, což vám všem určitě přijde vhod a přidá to samozřejmě hře i na přitažlivosti. Samotný závod je však poměrně dosti obtížnou záležitostí, i když totiž ovládání Lařina automobilu je velice snadné, tedy pomocí všech kurzorových kláves, rozhodně se totéž nedá říci o obtížnosti hry, neboť na trati se můžete často zaseknout, dokonce i zakysnout a potom je samozřejmě vaše vítězství v nedohlednu. Abyste ale hned nepropadali zoufalství, chce to jen trošku trpělivosti a tréninku a garantuji vám, že se po čase z vás stane druhý super Michael Schumacher, šestinásobný mistr světe v závodech FORMULE 1 a že dáte těm pitomým a sprostým zeleným Ufonům brzy na frak.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)