HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Moorhuhn Pinball XS – plechový bandita (free hra)

Moorhuhn Pinball XS – plechový banditaMoorhuhn Pinball XS – plechový banditaMoorhuhn Pinball XS – plechový banditaMoorhuhn Pinball XS – plechový bandita

„Jak dvanáct hodin, jediného dne, jak dvanáct hodin, noci kouzelné,…“. Ptáte se, proč začínám slovy velice známého blues? Mohla bych také říci, že rok má dvanáct měsíců, dvanáct je také tucet, dvanáctku také nosil na svém sportovním dresu jeden z našich známých hokejistů. Proč se ale o tom zmiňuji právě teď a dokonce tady? Všechno má svůj důvod a ačkoliv to zní neuvěřitelně, dnes vám totiž nabízíme už dvanáctou hru od známého tvůrčího týmu autorů freeware, jistě jste již mnozí uhodli, že jim není nikdo jiný než věhlasná a proslulá Phenomedia AG. I když se dnes jedná o hrací automat, „slepičí“ Moorhuhny nezapře. Tak copak, máte zájem naprosto bez rizika vyzkoušet vlastní štěstí?

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 5652 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 2811

Zobrazení tento měsíc: 2455

Hodnocení oblíbenosti (619x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tento vynikající simulátor hracího automatu opět potvrzuje faktum, že hry vyrobené ve flashi mají svůj nepřekonatelný půvab a jsou navíc i kromobyčejně přitažlivé, neboť přímo vynikajícím způsobem lahodí hráčskému oku, protože si při hraní takto zpracovaných her připadáte vskutku jako v reále. I když se v tomto případě jedná o reklamní hru firmy vyrábějící lahodný a též u nás oblíbený a dobře známý nealkoholický nápoj Pepsi Cola, nic to nemění na skutečnosti, že se jedná o hru vydařenou, zpracovanou do nejmenších podrobností a detailů, která vás rozhodně pobaví a jistě i na delší dobu k sobě připoutá. Ostatně, pokud jste si zahráli některou z her od Phenomedia AG, jistě dobře víte, že nenadsazuji, protože tento autorský tým je proslulý dokonale zpracovanými hrami, na nichž ani ti nevětší skeptici nemohou najít tu sebemenší chybičku.

Milovníkům hracích automatů nebudu muset určitě tuto hru představovat, neboť je velice i u nás dobře známá ještě z dob, kdy počítače u nás neměly ještě zelenou a nacházely se doslova v plenkách. Při návštěvě různých „osvěžovacích zařízení“ jste na ni mohli kdykoliv narazit a vezměte jed na to, že vždycky byla obstoupena dychtivými hráči a mnoha kibici, neboť uspokojovala hráčské vášně a naplňovala jejich srdce radostí, napětím a uspokojením. Hodně sice připomínala hazardní hry, ba přímo ke hře o peníze vybízela, neboť ukázat ostatním, jací jste borci, kolik dokážete získat bodů a předvést tak svoje schopnosti bylo lákadlo, jemuž málokdo odolal. Faktem ovšem zůstává, že k dosažení vynikajících výsledků jste potřebovali i dávku onoho příslovečného štěstíčka, což ovšem bezezbytku platí i pro hru na tomto skvělém a dokonale zpracovaném herním simulátoru.

Tato verze s názvem Kart, kterou si můžete stáhnout a zahrát zcela zdarma, je vytvořena ve stylu tolik dobře známých „slepičích“ závodů Moorhuhn Kart. Na ploše spatříte různé formule, postavičky ze známých Moorhuhnů a vše je vypracováno, jako dokonalá a obdivuhodná závodní dráha. Z originálních nápadů najdete na hrací ploše mimo různé bonusy, jako je navýšení rychlosti, či připsání bodů k dobru navíc, i jednu vskutku extra pracku pro hru v horní části plochy a také velice zajímavý mód, nazvaný multiball, který vám v jediném okamžiku vystřelí řady čtyř míčků a tak vám velice rychle dopomůže k okamžitému zvýšení skóre.

Trochu neobvyklý je samotný začátek hry, kdy na rozdíl od reálu vám vypadne první z pěti míčků přímo tehdy, jakmile kliknete na kurzorovou šipku dolů. Vystřelený míček se potom pohybuje značnou rychlostí po celém hracím poli, vaším úkolem je tedy získat co nejvíce bodů, či peněz a to i prostřednictvím různých bonusů. Na hracím poli je totiž několik pohyblivých západek, kterými můžete míček odrážet a vracet ho zpět do hracího pole, aby vám ve hře co nejdéle vydržel, než se propadne do otvoru dole na hrací ploše, přičemž všechny klapky ovládáte levou a pravou klávesou SHIFT.

Pokud tedy budete obzvláště šikovní, potom se můžete takto dostat nejen k různým bonusům, ale i „vydělat“ spousty virtuálních peněz, ale jak už tomu u hracích automatů bývá, můžete i splakat nad výdělkem. Skutečné peníze tedy samozřejmě nevyhrajete, ale v případě nadprůměrného získání bodů, se vaše jméno objeví v tabulce nejlepších výsledků, pokud jste si ovšem své jméno na začátku hry do ní vložili.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)