HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Becherov Xmas Party – pekelný závod automobilů (free hra)

Becherov Xmas Party – pekelný závod automobilůBecherov Xmas Party – pekelný závod automobilůBecherov Xmas Party – pekelný závod automobilůBecherov Xmas Party – pekelný závod automobilů

Vánoční party verze Becherova je od nás takový dodatečný a malý dárek pod stromeček. Nejenže v Becherově napadl sníh a jezdit po městě je teď daleko větší otázka řidičského kumštu, ale také si můžete vyzkoušet závod pro dva (dva hráči na jedné klávesnici), anebo souboj o body na dálku s ostatními hráči (internetové highscore). Toto vše můžete dělat se všemi dostupnými auty na nově vytvořených okruzích. Vyzkoušejte možnost pobavit se u Becherova ve dvou nebo si jen tak poměřit své síly s ostatními. Znovu připomínám, že jak by to na správné Vánoce mělo být, v Becherově napadl sníh.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 5574 KB

Výrobce: Input Wish  Web

Zobrazení celkem: 3608

Zobrazení tento měsíc: 3359

Hodnocení oblíbenosti (926x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Becherov je neobyčejné město. Nese jméno nápoje, který se v něm vyrábí, i když přiznejme si – Karlovy Vary jsou přece jenom známější. Továrna v Becherově shání schopného řidiče pro řadu úkolů. Bude tudíž nyní jen na vás, jak se dokážete porvat s drsnými pracovními podmínkami. Klíčem k úspěchu v různých typech misí je dokonalé zvládnutí rozmanitých druhů vozidel, přesnost řízení, postřeh, ale také perfektní orientace v spletité síti ulic tohoto malého velkoměsta. Je tedy pouze na vás, zda se z obyčejného nájemného závozníka vypracujete až... ale to bych již prozrazovala příliš ze samotného děje………

Připomíná vám tento úvod něco a nemůžete si vzpomenout co? Pak vám osvěžím paměť! Vpůli letošního prosince jsme vám nabídli ke stažení soutěžní hru tohoto velice nadaného, plodného a úspěšného českého týmu „InputWish“, zabývajícího se, jak také jinak, tvorbou freeware. Mám na mysli jejich hru „Becherov“, se kterou se zúčastnili soutěže Becherovka Game 2004 a která si získala hlasy odborné poroty z řad herních novinářů a zvítězila nejen v kategorii simulátorů, ale dosáhla také absolutního vítězství v celé soutěži. Autoři si velmi vážili tohoto prestižního ocenění a jejich díky směřovaly nejen k porotě a organizátorům soutěže, ale také k vám, tedy těm, kteří si tuto hru rádi zahráli. Je zcela evidentní, že toto zmíněné vítězství pro ně znamenalo především významný impuls do další práce a zřejmě bylo i podnětem ke stvoření dnes námi nabízené další jejich úspěšné hry.

Dříve však, ještě než se však pustíte do samotného závodění v jednotlivých kolech, nezapomeňte se zapsat svým jménem, nebo alias a také si vybrat některý z vám nabídnutých obličejů. Vřele doporučuji se nad výběrem těchto dvou možností řádně zamyslet, protože v žádném případě nejde pouze o záležitost vzhledovou. Volba obličeje, tedy vlastně vaší hlavy totiž bude mít velký vliv na začátek celého závodění, rovněž tak volba obtížnosti a v neposlední řadě i vybrání značky závodního vozu. Technická stránka dnešní hry se mnoho nezměnila, dovolím si tvrdit, že kromě nově napadaného sněhu zůstala stejná i grafika, nově přidán byl však multiplayer, což bude určitě pro vás přitažlivější, neboť si můžete k vašemu počítači přizvat sourozence, nebo kamaráda a soutěž tak vzájemně mezi sebou.

Co zůstalo ale naprosto nezměněno, je výběr automobilů, tedy BMW, VW Golf či nákladní auto Becherovky jsou vám opětně k dispozici. Zase tak, jako v předchozí hře s nimi budete následovat šipečku, která vás bude naprosto přesně navádět na jednotlivé červené dárečky, které máte za úkol všechny posbírat. Že to nebude však úkol nikterak jednoduchý, o tom se přesvědčíte brzy sami, protože ulice jsou hodně klikaté a zapeklité a projíždět jimi a správně se orientovat, nebude žádná procházka růžovým sade, obzvláště i proto, že se vám budou do cesty plést i chodci, přičemž mi napadlo, že někteří si už dali řádně „do trombónu“ :-), přičemž zde ale hlavní a rozhodující roli hraje neúprosně ubíhající čas, za nějž se vám podaří celou trasou projet.!

Grafické zpracování hry pak považuji za téměř dokonalé, napadaný sníh i sněhové vločky působí opravdu velice věrohodně, ve sněhu dokonce zůstávají i otisky pneumatik, dobré ozvučení je potom dalším atributem, přidávajícím hře na kráse a přitažlivosti. Rozsáhlost a vynalézavost autorů hry při sbírání zabalených dárečků v jednotlivých akcích a rozlehlost celého hracího pole jsou potom zárukou toho, že se vám hra opět jen tak brzy „neomrzí“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)