HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mini games pack – tři hry v jedné (free hra)

Mini games pack – tři hry v jednéMini games pack – tři hry v jednéMini games pack – tři hry v jednéMini games pack – tři hry v jedné

Vždycky mne velice potěší, ozve-li se mi některý z našich, tedy českých autorů freeware a sdělí mi, že vytvořil nějakou novou freeware a požádá mne, zda bych ji neumístila ke stažení pro čtenáře našich stránek Herní Svět. Tentokrát mne mailem na svou novou hru, tedy abych byla přesná na tři hry v jedné, oslovil velice dobrý autor freeware, píšící pod alias Lord z českého autorského týmu Lord Games. Z několika jeho hrami jsme vás už seznámili, mohu jen konstatovat, že měly všechny veliký počet stažení a tak věřím, že i tentokrát vám tak říkajíc, “kápnu do noty“.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1464 KB

Výrobce: Lord Games  Web

Zobrazení celkem: 3555

Zobrazení tento měsíc: 2756

Hodnocení oblíbenosti (781x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tato hra tedy obsahuje tři mini hry, takže takové novodobé „Tři v jedné“ Nejdříve si přečtěte tyto informace, jsou tak říkajíc z „první ruky“, tedy od samotného autora hry. Cituji: UFO HUNT – první mini hra, která kopíruje principy známé hry Moorhunh Takže střílíte hordy ufónských letadel. Musíte vyměňovat zásobníky aby nedošly náboje. Ale pozor, v prostoru se pohybují také pozemské lodě! A na povrchu vesmírného tělesa se nacházejí lidské základny. Jejich zničení se trestá krutě… Po dohrání této hry se zpřístupní heslo důležité k hraní volných her.SPEED! – tato hra (jak se bohužel musím přiznat) je celkem odfláknutá. Máte svoji loď která může střílet paprsky. Ty jsou závislé na energii která se stále doplňuje. Aby jste měli co ničit tak prolétáte pásem asteroidů. A aby to nebylo zase tak lehké letí za Vámi nepřátelská loď. Střílí také smrtící střely. Možná někteří v tomto najdou zalíbení. MINI ARKANOID – hru Arkanoid určitě každý zná, potom zná i princip této mini hry. Ve hře najdete mnoho bonusů a mezi nimi i vlastní explozi. Neobvyklé tvary cihliček, tři účinné zbraně zaručují novou zábavu.

Příběh první hry, pojmenované UFO HUNT je velice nápaditý. Konečně k vám totiž z Vesmíru někdo zavítal a máte se tudíž na co těšit. Patříte do malé uzavřené skupiny lovců UFO. Sice je to zakázané, ale většina lidí se tomu vůbec nebrání, protestují jen politici. Takže se nic neděje, v poklidu můžete sestřelovat poletující UFA a to navíc za dohledu a pod kontrolou vašich základen a vesmírných lodí. Ale pozor na jedno, nesmíte sestřelit ani jednu vaši základnu, či dozorující vlastní loď, to se totiž trestá obrovskou ztrátou získaných bodů. Nesmíte také ničit žádné převážené náklady, docílené bodové skóre si můžete uložit a porovnat si je s dosaženými výsledky jiných vám podobných lovců přímo na Internetu.

Ufo Hunt – první mini hra, která kopíruje principy známé hry Moorhunh. Takže střílíte hordy ufounských letadel. Musíte vyměňovat zásobníky aby nedošli náboje. Ale pozor! V prostoru se pohybují také lidské lodě! A na povrchu vesmírného tělesa se nacházejí lidské základny. Jejich zničení se trestá krutě… Po dohrání této hry se zpřístupní heslo důležité k hraní volných her.

Druhá hra s názvem SPEED! Je mnohem jednodušší, za vaší lodí létá nepřátelská loď, která po krátkých časových intervalech vystřeluje střely. Pokud se ke střele přiblížíte až moc blízko, tak se na vás střela zaměří a zničí vás, v cestě vám překážejí meteority, které můžete sestřelovat. Možnost střílet je však závislá na počtu energie, která se neustále doplňuje. Jedna střela spotřebuje 15% energie. Má velice jednoduché ovládání, domnívám se, že není zapotřebí dál nic vysvětlovat.

Třetí hra v tomto paklíku se nazývá MINI ARCANOID. Souhlasím již předem s vámi, že her na toto téma jsou stovky, sama jsem jich odehrála a recenzovala již desítky, ale je nutno říci, že tato hra patří rozhodně k těm lepším a propracovanějším klonům. Jako vždy budete odrážet míček a chytat různobarevné cihličky, přičemž ale platí, že pokud cihličku zlikvidujete míčkem, získáte tak mnohem větší počet bodů, než když tato změní barvu. Shora dolů budou padat i různé bonusy, které mají pokaždé jiný následek, však si to raději přečtěte v manuálu hry, máte to tam perfektně a dokonale popsáno, jen na jedno vás upozorním, nikdy nesbírejte bonus označený BUM, jakmile byste ho totiž zachytli na vaší odrazové destičce, tato vybuchne a ztratíte jeden z počátku přidělených životů, totéž se ovšem stane, pokud míček vůbec nezachytíte. Novinkou v této hře pak je skutečnost, že velice zvláštním až neobvyklým způsobem můžete i získat zbraně, jejichž ukazatel máte vpravo, pokud se zaplní, můžete tuto zbraň použít kliknutím na stejné číslo, ale na písmenné klávesnici.

Co tedy říci na samý závěr? Ne vždycky a ne často se vám naskytne příležitost, stáhnout objemově nenáročnou freeware a zabít tak říkajíc „tři mouchy jednou ranou“, využijte proto tedy nabídnuté možnosti, nejedná se sice o žádnou „světobornou záležitost“, ale za vyzkoušení tato trojkombinace rozhodně stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)