HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Všelék – pochytejte zloděje (free hra)

Všelék – pochytejte zlodějeVšelék – pochytejte zlodějeVšelék – pochytejte zlodějeVšelék – pochytejte zloděje

Opět vám nabízíme jednu z her, která se zúčastnila letošní soutěže GameBecher 2004 a obsadila v ní čtvrté místo v kategorii akčních her. Nechci a ani nebudu mluvit do svědomí porotců, i když některé z nich znám a valné mínění o jejich „objektivitě“ nemám. Domnívám se však ale, že se Vojtovi Veselému podařilo vytvořit akční freeware sice poplatnou výše zmíněné soutěži, ale natolik originální a navíc s novými a nevšedními nápady, že by si tato jeho dobře propracovaná hra zasloužila mnohem lepšího ocenění. Nechci vás ale o tom pouze přesvědčovat, proto si raději udělejte vlastní úsudek. Jak? No přece stáhněte si ji a zahrajte, ať už tak, či onak, určitě neprohloupíte.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 3967 KB

Výrobce: Vojta Veselý  Web

Zobrazení celkem: 2485

Zobrazení tento měsíc: 2318

Hodnocení oblíbenosti (693x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Cílem hry je pochytat všechny uličníky, kteří Čírovi, tedy vám, ukradli všelék pro jeho tatínka, Becherovku. Zloděje poznáte podle toho, že má v levé ruce jednu flašku Becherovky a také tak, že utíká podezřele rychle, daleko rychleji, než se pohybují ostatní postavičky. Směr k onomu uličníkovi vám ukazuje šipka, na které je nutné a dobré sledovat i barvu, neboť čím je tato červenější, tím jste blíže k pachateli..Občas ve městě narazíte na dřevěnou krabici, tu nepřehlédněte, neboť po jejím sebrání zrychlíte svůj pohyb na 15 sekund o celých 100%. V některých městech jsou i trampolíny, které vypadají jako víčko od láhve pravé Becherovky, pokud na některou skočíte, či šlápnete, tak velice vysoko vyskočíte, při tomto letu se pohybujete také mnohem rychleji, takže neváhejte a využívejte toho, co možná nejvíce!

Příběh této hry je opravdu velice jednoduchý, až přímočarý a spíše by se dal považovat jen za nutnou kulisu, související s Becherovkou. Vašeho otce trápí zrádná nemoc a jediné, co mu při jeho záchvatech pomáhá je právě výše zmíněný světoznámý alkoholový nápoj. Jednoho dne se těžký záchvat opět dostaví, ale je mnohem silnější, než kdykoliv předtím. Jako pokaždé utíkáte tudíž do prodejny pro plnou náruč láhví Becherovky, ale ke vší smůle vás na zpáteční cestě přepadne banda chuligánských lapků, kteří si láhve rozeberou a ihned utečou. Vaším úkolem je všechny tyto zloděje pochytat a otce tak zachránit, toto je nutné všechno stihnout během pouhých čtyř minut. Jak už jsem se zmínila výše, po mapě se nacházejí zrychlovací bonusy a skákací plošinky, tyto prvky je nutné takticky využívat, jestli chcete vše v neúprosně ubíhajícím časovém limitu vše stihnout.

Tato hra disponuje velice hezkou, v 3D zpracovanou grafikou a veškeré animace, zejména skoky a pády je přímo rozkoš sledovat, zde autor hry odvedle veliký kus poctivé a úctyhodné práce. Ve srovnání s tímto faktem považuji některé drobné chybičky za naprosto nepodstatné a zanedbatelné, lze je pominout a autorovi je odpustit. Největším vaším nepřítelem jsou již výše zmíněné časové limity, budete muset být vskutku velice šikovní a zdatní, abyste ve čtyřech minutách dopadli všechny zloděje, počet sebraných láhví máte po celou dobu hraní dole na obrazovce. Hra má dokonce dva módy, v tom prvním máte k dispozici šest různých map, v druhém módu „Závod“ potom pouze běháte po předem stanovených trasách.

Ruku v ruce s velice hezkou a kvalitní grafikou potom kráčí i doprovodná hudba a skvělé zvukové efekty, obojí je velice dobře zvoleno a promyšleno, takže celkový dojem a požitek ze hry je vskutku jedinečný. Nutno jen dodat, že nestažením této skvělé hry byste se připravili o nádherný zážitek, proto se do hry s chutí a vervou zakousněte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)