HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Becherov - hledá se dokonalý řidič (free hra)

Becherov - hledá se dokonalý řidičBecherov - hledá se dokonalý řidičBecherov - hledá se dokonalý řidičBecherov - hledá se dokonalý řidič

Becherov je neobyčejné město. Nese jméno nápoje, který se v něm vyrábí, i když přiznejme si – Karlovy Vary jsou přece jenom známější. Továrna v Becherově shání schopného řidiče pro řadu úkolů. Bude tudíž nyní jen na vás, jak se dokážete porvat s drsnými pracovními podmínkami. Klíčem k úspěchu v různých typech misí je dokonalé zvládnutí rozmanitých druhů vozidel, přesnost řízení, postřeh, ale také perfektní orientace v spletité síti ulic tohoto malého velkoměsta. Je tedy pouze na vás, zda se z obyčejného nájemného závozníka vypracujete až... ale to bych již prozrazovala příliš ze samotného děje.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 6013 KB

Výrobce: Input Wish  Web

Zobrazení celkem: 3140

Zobrazení tento měsíc: 2687

Hodnocení oblíbenosti (645x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Becherov je neobyčejné město, nese totiž jméno světoznámého alkoholického nápoje, který se v něm vyrábí, i když přiznejme si – Karlovy Vary jsou přece jenom známější. Továrna v Becherově shání schopného řidiče pro řadu úkolů. Bude tudíž nyní jen na vás, jak se dokážete porvat s drsnými pracovními podmínkami. Klíčem k úspěchu v různých typech misí je dokonalé zvládnutí rozmanitých druhů vozidel, přesnost řízení, postřeh, ale také perfektní orientace v spletité síti ulic tohoto malého velkoměsta. Je tedy pouze na vás, zda se z obyčejného nájemného závozníka vypracujete až... ale to bych již prozrazovala příliš ze samotného děje.

Ve hře budete moci ovládat tato vozidla: Škoda 120, Ford Transit, Avia náklaďák, Liaz náklaďák, Chevy truck, VW Golf, BMW 7,5 a Ford Mustang a to vše ve městě s rozlohou přes čtyři kilometry čtverečními, v plném 3D prostředí z ptačího pohledu. Život ve městě je velice rušný a nebezpečný, po ulicích jezdí ostatní auta a chodí lidé, tedy chodci, kterým je nutno se vyhýbat pod hrozbou sankce. Panuje zde velice proměnlivé počasí a denní doba, naleznete tady 27 misí + 1 bonusovou, dále 7 aut + 1 bonusové. Hra Becherov pracuje s hráčskými profily a v rámci profilu ukládá automaticky pozici po každé úspěšné misi. Nastavení profilu se spustí automaticky vždy před spuštěním samotné hry. Při prvním spuštění budete vyzváni k založení nového profilu zadáním jména a výběrem identity. Posléze můžeze založit až 20 jiných profilů, třeba pro tvé kamarády, nebo vaše druhá já. Před vstupem do hry pak vyberete profil, se kterým chcete hrát.

Pro samotný začátek zde máte hned několik typů, pokud chcete znát podrobnosti, pak vás odkazuji na faktograficky zpracované menu této nádherné a nevšední hry. Pečlivě si prostudujte mapu města (klávesa TAB). Při prohlížení neběží ve hře čas, proto ji lze používat kdykoliv a libovolně dlouho. Město je poměrně složité a chvíli možná potrvá než se v něm vyznáte. Před každou misí si pořádně přečtěte zadání úkolů v příslušné misi, rozhodně se vám to vyplatí. V misích, kde vezete nějaký náklad, se počne tento ničit, pokud poškození auta překročí padesát procent, opravením auta v opravně zažehnáte nebezpečí poškození nákladu. Ať jste si již vybrali jakékoliv auto, jste naprosto plonkoví, tedy bez peněz, tudíž je vcelku logické, že si začnete okamžitě hledat nějakou tu výnosnou práci. Ze všech nabídek vás nejvíce zaujme pozice řidiče jedné z místních společností.

Vaši zaměstnavatelé však zcela určitě nechtějí vsázet na náhodu, proto si vás hned v prvním kole hry řádně prověří a podaří-li se vám uspět a zvládnout všechny úkoly, bude vám automaticky přiděleno první zadání a vaše řidičská kariéra může dostat zelenou. Převážet budete moci různé potraviny, jako cukr, ovoce a bylinky, vyhýbat se budete muset chodcům, zajíždět s vozidlem do opraven a v neposlední řadě i doplňovat pohonné hmoty. Sledujte proto po celý čas hraní ukazatel všech parametrů, který máte na obrazovce stále k dispozici, nestačí tedy jen bezhlavě jezdit, ale sledovat i potřeby vašeho vozidla. Nemusíte se tedy obávat, že byste se na samý konec hry dostali po nějaké chvilce, úkolů a tudíž i příslušných kol je ve hře tolik, že pokud ji chcete úspěšně dohrát, což samozřejmě předpokládám, strávíte u hry vskutku několik příjemných hodin a navíc si i protáhnete vlastní mozkové závity.

Dříve však, ještě než se však pustíte do samotného plnění úkolů v jednotlivých kolech, nezapomeňte se zapsat svým jménem, nebo alias a také si vybrat některý z vám nabídnutých obličejů. Vřele doporučuji se nad výběrem těchto dvou možností řádně zamyslet, protože v žádném případě nejde pouze o záležitost vzhledovou. Volba obličeje, tedy vlastně vaší hlavy totiž bude mít velký vliv na začátek celého děje, další pokračování už je ale naprosto stejné, ale pamatujte si, že špatný začátek znamená i neúspěšný konec.

Grafické zpracování hry pak považuji za téměř dokonalé, dobré ozvučení je potom dalším atributem, přidávajícím hře na kráse a přitažlivosti. Rozsáhlost a vynalézavost autorů hry při plnění úkolů v jednotlivých akcích, rozlehlost celého hracího pole je pak zárukou toho, že se vám hra jen tak „brzy neomrzí“ :-)!!!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)