HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Dune IV - remake nesmrtelné legendy (free hra)

Dune IV - remake nesmrtelné legendyDune IV - remake nesmrtelné legendyDune IV - remake nesmrtelné legendyDune IV - remake nesmrtelné legendy

Hra, která dala zrod novému hernímu žánru, kterému se říká strategie. Bez tohoto počinu by jsme dneska nemohli okusit pecky jako jsou Wracraft, Stracraft a mnohé další. Samozřejmě tento úvod se týká skvělé a nesmrtelné Dune 2. Zde vám přináším 2. remake od ukrajinského programátora Vladislava Demjanišina. V 1. remake (DUNE III) byla hra ještě mírně nedodělaná a hlavně byla v ruštině, avšak 2. remake již je plně v angličtině a nemusím říkat, že je to velmi příjemná změna. Pro ti, kteří žili v době zrodu Dune 2 mohu tuto hru vřele doporučit, ať si všichni můžeme nostalgický zavzpomínat.

Statut: freeware

Typ: strategie

Výrobce: Vladislav Demjanišin  Web

Zobrazení celkem: 5594

Zobrazení tento měsíc: 5008

Hodnocení oblíbenosti (903x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Spice je surovina, která umožňuje vesmírným navigátorům bezpečně proletět nehostinným vesmírem a bezpečně dovézt loď až k cíly. Jediným místem, kde se hojně tato surovina vyskytuje je na planetě Arrakis, zvaná Dune. Proto není divu, že o tuto planetu usilují 3 mocné rody. Harkonen- tento rod pochází z devastované planety Geidy Prime a vládne jim krutý baron Vladimír Harkonen, Atreides- vznešený rod, který pochází z úrodné planety Caladan, vládne jim spravedlivý vévoda Leto Atreides a posledním rodem je Ordos, kteří pocházejí z ledové planety Sigma Draconis, vládne jim tajemný lord, který nikdo doposud neviděl. Vy si vyberete jednu ze tří stran a budete hrdě bojovat za “dobro“ rodu. Ať si vyberete jaký rod chcete, určitě se budete bavit, protože, každý rod disponuje svými unikátními tajnými zbraněmi.

Co můžeme očekávat od 2. remaků ? Hra je plně v angličtině, ovládání na rozdíl od původní hry (DUNE 2) doznala velkému pokroku. Už nemusíte označovat jednu jednotku za druhou, zde již můžete přetáhnout myší a hned máte pod kontrolou 6 jednotek. Opět se pod písečným mořem skrývá nebezpečný tvor- písečný červ, který dokáže nenadále změnit průběh prohrané bitvy ve váš prospěch, jediným místem, kde se můžete schovat před tímto tvorem je pevné podloží. Autor této hry zakomponoval, kromě kampaň za rody ještě dvě navíc. Celkem hra čítá přes 50 misi a herní doba se pohybuje okolo 40 minut, což je na freeware hodně dlouhá doba. Grafika je stejná jako v původní hře, tedy stejně přitažlivá jako před lety. Znalci klasiky stahujte, neprohloupíte!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)