HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Junior: Bowlang – přesná muška (free hra)

Junior: Bowlang – přesná muškaJunior: Bowlang – přesná muškaJunior: Bowlang – přesná muškaJunior: Bowlang – přesná muška

Ozval se mi můj dobrý kamarád Petr Vadlejch, český autor freeware, tvořící pod pseudonymem Apofis s tím, abych vám nabídla k zahrání jeho poslední dílko, tedy hru „Junior: Bowlang“. Samozřejmě, že toto jeho přání ihned a ráda plním, neboť se jedná o autora velice šikovného a nadaného, který jde tvrdě za svým cílem propracovat se na špici české freewarové scény, pokud se mu to už dávno nepodařilo. Ani pro vás nebude autorem neznámým, neboť před třemi měsíci jsme vám nabídli jeho hru Smash the Granny, která měla u naší čtenářské obce velmi dobrý ohlas.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 1900 KB

Výrobce: Reload Games  Web

Zobrazení celkem: 2545

Zobrazení tento měsíc: 2329

Hodnocení oblíbenosti (803x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Připomněla jsem vám pouze jedinou hru z Petrovy bohaté tvorby, ve skutečnosti je to už šestá hra, kterou vám nabízíme ke stažení, potažmo k zahrání. Aby nedošlo k omylu, musím vám připomenout, že Petr začínal sám na stránkách http://apofis.freegame.cz/ , aby od 26.11.2002, kdy vytvořil celý nový tvůrčí tým Reload Games, založil nové stránky tohoto tvořivého a plodného týmu a to http://reload.freegame.cz/ , aniž by ovšem své původní stránky zcela zrušil.

Jak je tedy zřejmé, tento kolektiv, zřejmě velice dobře sehraný, tvoří své hry s chutí a vkládá do jejich tvorby celá svá srdce, což se ovšem samozřejmě velice kladně odráží na konečných výsledcích. I tato hra, kterou vám dnes nabízíme ke stažení, je hrou vtipnou, na hraní alespoň zpočátku sice náročnou, ale při delším tréninku a pochopení všech možností souvisejících se správným ovládáním a nastavováním všech nutných a potřebných prvků, jí určitě brzy přijdete tak říkajíc „na chuť“ a jen tak rychle se od ní neodtrhnete. Mohu vám to potvrdit z vlastní zkušenosti, neboť jsem u ní strávila celých šest hodin jenom proto, že mne zaujala a doslova mne dohnala k dosažení co nejvyššího počtu bodů.

Abyste se však zcela určitě trefili, je předem zapotřebí provést několik úkonů. Především je nutno pomocí kláves „Shift“ a „Ctrl“ nastavit ten správný úhel vrhu (ukazatel nastavení je vlevo), pomocníkem vám bude další modrá šipka nad postavičkou, která vám směr nastavení znázorňuje. Potom je nutno přejít na tu správnou závodní dráhu (jsou čtyři) a to kurzorovými klávesami „nahoru“ a „dolů“. Posledním úkonem je potom nastavení délky hodů pomocí kurzorových kláves "pravá"-"levá", možností máte pět (ukazatel vpravo nahoře ve tvaru červených čtverečků) a pak už jen klikněte na mezerník a sledujte, jestli jste vše nastavili dobře. Nenechejte se odradit prvními neúspěchy, také se mi zpočátku nedařilo, ale v době, kdy píši tuto recenzi, jsem se sice pracně, ale přece jenom, „probojovala“ na druhé místo s 2450-ti body, o čemž se můžete sami přesvědčit. Chce to jen dobrý postřeh a také toho „pamatováka“ a určitě se najdou takoví, který mi brzy a jistě rádi dají „na frak“, což vám ale samozřejmě všem z celého srdce přeji.

Grafika hry je na skutečně velice dobré úrovni, jak také jinak, pro tým Reload Games tým je perfektní grafické zpracování již zcela samozřejmým atributem, spíše bych se divila, kdyby tomu mělo být jinak. Hra je i vkusně a precizně ozvučena, ale i toto již je pro tento cílevědomý autorský tým naprostou samozřejmostí. Jednu radu nakonec, jakmile vám bude zbývat do uplynutí časového limitu pouhých deset sekund, ozve se tikání, tedy odpočítávání. Nenechejte se jím znervóznit, i při něm se dá ještě uhrát množství bodíků navíc :-)!!!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)