HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Undress me – vysvleč si mne (free hra)

Undress me – vysvleč si mneUndress me – vysvleč si mneUndress me – vysvleč si mneUndress me – vysvleč si mne

Dostávám stále více mailů os našich věrných čtenářů z žádostmi, abychom na našich stránkách nabízeli ke stáhnutí více freeware se erotickým zaměřením. Ach jo, kdeže jsou ty časy, kdy pánové všeho věku byli až po uši zamilováni do svých benzinových miláčků a nic více je už nezajímalo. Inu, doba se mění, snad každý už má doma svůj počítač a naše pány začala zajímat erotika, no není se čemu divit, podobné hry byly u nás dlouhou dobu tabu. Mám ráda své čtenáře a proto jim vyhovuji, jen doufám, že těm mým pisatelům už bylo alespoň osmnáct let. Snad si v této hře přijdou na své a to dokonce s milovníky piva.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 1421 KB

Výrobce: Pilsner Urquell  Web

Zobrazení celkem: 8202

Zobrazení tento měsíc: 7474

Hodnocení oblíbenosti (1019x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Víno, ženy a zpěv, to je určitě krédem mnoha příslušníků současné mužské populace, neboť nejen chlebem a prací živ je člověk, o mnoha mužích to potom platí dvojnásob, ne-li dokonce v plném rozsahu. Zřejmě nějaký takový názor inspiroval našeho nejznámějšího a nejoblíbenějšího, tedy nejžádanějšího piva, výrobce piva Pilsner Urquell k vytvoření této flashové freeware hry, která má vskutku něco do sebe, i když je samozřejmě především hrou reklamní. Nebudete zde ale popíjet víno, tím spíš už ne zpívat, vašim předmětem zájmu bude pravé plzeňské pivo a samozřejmě také již mnou slíbené hezké slečny. Vaším jediným, zato však velice důležitým úkolem ve hře bude, vybrat si jednu z nabízených slečen, která potom bude z pravé strany obrazovky bedlivě sledovat vaše počínání.

Jakmile si tedy vyberete svoji vyvolenou, začnou seshora padat láhve plzeňského piva a vašim úkolem tedy je, pohybovat pomocí vaší myši bednou zleva doprava atak tyto láhve sbírat. Vlevo dole máte tři červené pečetě plzeňského piva, které představují vaše životy, nebo chcete-li, jen tři láhve vám mohou upadnout na zem, jinak končíte a můžete se o štěstí pokoušet znovu. Hra se samozřejmě hraje na co největší možný dosažený počet bodů, jejích získaný počet máte po celou dobu hraní před sebou na hrací ploše. Dívka je zprvu oblečená, jakmile však vám přibude určitý počet bodů, potom se padání láhví na okamžik zastaví, slečna sundá ze sebe část halícího ji oděvu a za chvíli vše pokračuje dál. Právě toto zmíněné zastavení ve hře je kritickým bodem ve hře, které vám bude bránit v dosažení maximálního počtu bodů a tím i konečnému svléknutí krasotinky, pokud totiž nebudete rychle reagovat na znovu chytání láhví, zde v tomto okamžiku skončí všechny vaše naděje.

Další nepříjemnou skutečností je, jak už tomu ovšem ale u podobných her bývá, je faktum, že čím déle se udržíte ve hře, tím rychleji začnou láhve padat a také se podstatně zvětšuje i jejich množství, takže pokud chcete slečinku zcela vysvléknout a naplnit i další herní ukazatel, sklenici pěnivého moku až na plnou míru, vaše reakce musejí být přímo bleskové, vše máte v rukou sami, velmi bude záležet na vaší rychlosti a postřehu. Jen tak slečinku vysvléknete a naplníte mnou již zmíněný půllitr, pokud se vám to podaří, potom obdržíte hlášku, že jste právě vyhráli půllitr piva. Jenom se nekochejte klamnými představami, žádné pivo od autorů hry nedostanete, pokud dostanete na pivo chuť, pak jen prozkoumejte vaši lednici. Ale pozor, láhví padají shůry desítky, ne-li stovky, nechtějte proto raději vypít tolik, kolik jich pochytáte. Ono by to pro vás rozhodně potom skončilo tím známým rčením: „Na zdraví a nashledanou pod stolem“! :-)

Graficky je na tom hra opravdu velice dobře, běží v rozlišení 800x600, což dává záruku dobrého herního přehledu a zároveň i kvality obrazu. Doprovodná hudba ale chybí, zřejmě proto, abyste se plně soustředili na ty nejlepší výkony a vychutnali si dobrovolně se svlékající krasavice. Pokud se však do hry pozorně zaposloucháte, uslyšíte při každém zachycení láhve jakési slabounké cvaknutí, neklamný to znak toho, že jste láhev vskutku zachytli. Ticho po pěšině znamená jen jediné, láhev spadla na zem, jedna z pečetí je fuč, no takhle se ale pánové příliš daleko nedostanete!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)