HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hon na jelena - dobrá muška (free hra)

Hon na jelena - dobrá muškaHon na jelena - dobrá muškaHon na jelena - dobrá muškaHon na jelena - dobrá muška

Český autorský tým, zabývající se tvorbou freeware výhradně jedněmi v tolik zavrhovaném a jinými nadšeně ho vychvalujícím Game Makeru, skládající se z autorské dvojice Vojtěcha Michka a Lukáše Pikory, kteří tvoří pod alias Velkej Chytrák a mající vlastní webové stránky na adrese velkej.chytrak.cz vám rozhodně nemusím představovat. Není tomu ani čtrnáct dnů, co jsme vám nabídli jejich vymakanou hru Abandon 2, která měla u našich věrných čtenářů veliký úspěch, proto jsem se rozhodla ke zveřejnění této jejich další hry. Pokud tedy rádi střílíte, pak neváhejte a vyzkoušejte si tento střelecký simulátor a přesnost vaší střelby, zároveň i rychlost a vytrvalost.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 1455 KB

Výrobce: Vojtěch Michek a Lukáš Pikora  Web

Zobrazení celkem: 10214

Zobrazení tento měsíc: 8679

Hodnocení oblíbenosti (1093x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Myslivci a nimrodi, to je skupina či společenství lidí, které drží při sobě, má své rituály a tradice, svérázné oslavy, zkrátka hodně se liší od ostatních smrtelníků. Jsou velice společenští, výrazným atributem jejich charakteru je radost ze života a z veselí, mají optimistický pohled na svět a ač to vypadá až k nevíře, mají rádi zvířata i přírodu. Starají se o svůj rajon s pečlivostí otce rodiny, zakládají v zimě do jesliček seno a píci pro zvěř, aby tato nestrádala hladem, dodávají jim a zejména pro vysokou zvěř tolik potřebnou sůl. Odměnou jim pak je to, že když nastane doba, kdy končí hájení zvěře, mohou si pro radost nějaký ten kousek i odstřelit. I potom však vzdávají skolené zvěři poslední hold, do vychladlých tlam jim vkládají jehličnatou větvičku, aby se pak nad ztichlou krajinou rozlehlo loučící se halali, jako poslední pozdrav a pocta skolené zvěři a znamení vítězství nad sebou samými.

Jistě vám nejsou neznámy pojmy, jako je „myslivecká latina“, dovedou si totiž tropit posměch nejen z druhých, ale dokonce i sami ze sebe. Na myslivce jako takové bylo složeno mnoho lidových a folklorních písniček, jistě znáte „Šly panenky silnicí,..“, „Plavala husička po Dunaji…“, „Na té louce zelený,..“ a jiné, určitě vám bude dobře známá i věhlasná „Do lesíčka na čekanou….“. Proč se o tom tak sáhodlouze rozepisuji? Právě na jednu takovou „čekanou“ vás tímto zvou autoři této hry. Ne každý se totiž může stát členem mysliveckého spolku, či sdružení, ne všichni jsou ochotni celý rok tvrdě pracovat, aby si potom za odměnu mohli vystřelit na živý terč. Samotná myslivecká výstroj a výzbroj také přijde na pěkný peníz, všem těm potom, kteří by si rádi zastříleli na vysokou a nemají k tomu dosti finančních a jiných prostředků, je předurčen tento lovecký simulátor, kdy si v lesíku na čekané můžete vyzkoušet vlastní střelecké umění.

Ocitnete se tedy v lese se svojí kulovnicí, nábojů máte přehršel, ty vám určitě chybět nebudou. Za stromem či keříčkem se objeví občas jelen, či některá jeho část, pak rychle zaměřte červený kulatý kurzor na tento živý terč a vypalte dřív, než jelínek opět zmizí. Ovládání hry je velice jednoduché, svůj spektrální rozhled si rozšíříte pohybem myši do stran, zvětšujete si tak i výhledové panoráma a lovecký rajon. Střílíte levým tlačítkem myši, dobíjení zbraně je automatické, množství nábojů, jak jsem už řekla výše je nekonečné množství, takže vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je dobře zamířit a včas a rychle vystřelit a samozřejmě se především trefit, za každý skolený kus obdržíte určitý počet bodů, jejichž získaných počet máte po celou dobu střílení na hrací ploše.

Grafické ztvárnění mne docela zaujalo a i když pozadím je určitě pouhá fotografie, bylo vybráno s vkusem a velmi citlivě. Hra je i dobře ozvučena, jakmile totiž vystřelíte, ozve se rána, že až uši zaléhají. Ve hře nejste nikterak časově omezeni, můžete střílet o sto šest tak dlouho, jak se vám zlíbí, lapidárně řečeno, až do úplného omrzení. Jakmile se domníváte, že jste dosáhli dosti dobrý výsledek, tedy získali velký počet bodů, pomocí klávesy ESCAPE ze hry vyskočte a dosažený výsledek si zapište do výsledkové tabulky vašim jménem. Pokud tedy rádi střílíte, neváhejte ani chviličku a pusťte se do hry, nic víc než to, co jsem vám popsala ale od ní nečekejte. Snad ještě jeden poznatek na závěr, některá jiná zvířátka, či ptáky lze rovněž zastřelit, ale body za ně neobdržíte, velká většina jiných zobrazených zvířat však není aktivním terčem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)