HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Frontal Assault – čelní útok (free hra)

Frontal Assault – čelní útokFrontal Assault – čelní útokFrontal Assault – čelní útokFrontal Assault – čelní útok

Dostávám stále více mailů od našich věrných čtenářů (pozor, neplést si to s čtenářkami), abych na našich stránkách nezapomínala ani na fandy a příznivce freeware se sexuální tématikou (ach vy chlapi jedni). Hra, kterou vám dnes nabízíme a jejíž název v překladu do češtiny znamená opravdu „Čelní útok“ není vskutku žádnou akční střílečkou, ani nějakým vojenským militaristickým útokem, ale zjistíte zde, co se k vašemu obrovskému překvapení dá dělat vaším přičiněním s ženskými prsy, tedy ňadry a mohu vám už teď předem prozradit, že ne s ledasjakými.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 6878 KB

Výrobce: Jere Sanisalo  Web

Zobrazení celkem: 4296

Zobrazení tento měsíc: 3671

Hodnocení oblíbenosti (734x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jedná se vskutku o velice nápaditou, originální a neobvyklou, vcelku lechtivou hru, při jejímž hraní se velice dobře pobaví zejména mužská část hrací obce freeware. Jakmile hru spustíte, objeví se vám dotaz, zda je vám už osmnáct let. Pokud vám tudíž tolik není, klikněte na levé tlačítko myši, objeví se vám jakási ocelová konstrukce, kde je sice v angličtině, ale velice graficky faktograficky znázorněno, co se od vás očekává. Jiný podrobný návod, jak si máte počínat najdete přímo v menu hry, no pokud neovládáte dobře anglický jazyk, nic z toho zřejmě nepochopíte. Proto se raději spolehněte na mnou prvně zmíněný popis, který je vskutku plně dostačující a navíc i zcela vyčerpávající.

Pohrávat si s ženskými ňadry pak budete zahalenými do podprsenky, takže hned na začátku raději učiňte prohlášení, že vám je už osmnáct let, klikněte na pravé tlačítko myši a pak vás očekává hledání erotogenních zón na zcela nahých ženských ňadrech a to samozřejmě za účelem získání co největšího počtu bodů, jejichž dosažený počet, pokud hru ukončíte tak, že vyčerpáte všechny ze tří srdíček znázorňující vaše zdraví, si můžete zapsat svým jménem do konečné výsledkové tabulky.

Pohrávat si formou plácáním na ženských prsou si musíte tím způsobem, že jejich pohybem je nutno sbírat shora padající bonusy různých významů a barev a to tak, že musíte ťuknout vaší prodlouženou rukou na tu erotogenní zónu ňader, odpovídající příslušnému místu v již zmíněnému popisku hry. Prsa, jak také jinak, jsou samozřejmě dvě a jsou rozdělena každé na pět částí a označeny číslicemi 1, 2 a 3, přičemž každé z nich provádí jiný pohyb prsou, takže si toto rozmístění vryjte dobře do paměti, jinak si ve hře mnoho neužijete, tedy lépe řečeno z ní brzy bez většího úspěchu vypadnete, což je samozřejmě pro zvídavé mužské oči věčná škoda. No naštěstí můžete kdykoliv dle libosti začít znovu, takže si tak či tak na své přijdete, ten pohled vskutku stojí zato.

Samotná hra potom probíhá tak, že ovládáte malou ručičku, jíž budete muset masírovat ňadra neidentifikované slečny tak, aby svým pohybem prsa zachytila shora padající bonusy různých barev. Zde pak přichází ten největší zádrhel ve hře, sice existují pouze tři typy bonusových kuliček, ale způsobů, jak je zachytit je celkem pět a to vše na obou ňadrech, vy potom musíte dle výše zmíněného schématu a podle šipky na bonusové kuličce vybrat ten vhodný. Ale zde už končí veškerá legrace, protože si můžete být jisti, že zpočátku nebudete vůbec nic stíhat a pokud jednotlivé zóny nebudete mít zažity do takové míry, jak by bylo zapotřebí, ani se neškrtnete. Říkáte si, že se tak moc nestane, když vám nějaká kulička uteče a ňadro ji nezasáhne, případně zasáhne, ale nesprávným pohybem? Tak to se ovšem hluboce mýlíte, poněvadž na celou hru, což jsem vám ovšem již sdělila máte pouhopouhé tři životy a jakmile vám tři bonusy proletí bez jejich zachycení, pak jste na svém výhodném a závidění hodném postu obsluhovače ženských prsou skončili.

Grafickému, ba celkovému zpracování této hry se vskutku nedá téměř nic vytknout, ba naopak zaslouží si bezvýhradné uznání, je na něm vidět, že si s ním autor doslova pohrál až do nejmenších detailů, neotřelý námět hry (ne abyste to pánové zkoušeli i v reálu, mohli byste slíznout hezkých pár facek) a zcela výjimečné netradiční pojetí hry rozhodně potěší mnohé klukovské oko a to i takové, kterému již táhne na stovku. Vezmeme-li v úvahu i skutečnost, že hra je také doplněna o libozvučnou doprovodnou hudbu a zcela věrohodné zvukové efekty, pak si pánové opravdu nemůžete již nic více přát.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)