HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Goldmine Tycoon - těžba zlata (free hra)

Goldmine Tycoon - těžba zlataGoldmine Tycoon - těžba zlataGoldmine Tycoon - těžba zlataGoldmine Tycoon - těžba zlata

Jedná se o další budovatelskou strategii vytvořenou v programu Gamemaker, tentokrát zaměřenou na těžení zlata. Jde o jedno stranou hru s jedním jediným cílem a to zbohatnout.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1514 KB

Výrobce: Jindřich Pavlásek  Web

Zobrazení celkem: 3031

Zobrazení tento měsíc: 2615

Hodnocení oblíbenosti (648x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Po spuštění hry vám naskočí šeredná tabulka přes celou obrazovku kde je napsáno kdo hru vytvořil a jak pokračovat dál. Po stisknutí klávesy „Esc“ jsem se dostal do menu, které není příliš pěkně zpracované, ale není to hra samotná že? Tak jsem si řekl, že si přečtu ovládání a po stisknutí příslušného tlačítka se mi zobrazila tuna textu. Budiž přečet jsem si a stiskl „OK“ a ouhej vyskočila na mě další podobně dlouhá tabulka, u jsem také přečetl a už jsem se nemohl dočkat hry.
Stiskl jsem Nová hra a dostal se do hry, prohlídl jsem všechny knoflíky zobrazené na obrazovce a snažil se rozpomenout na ovládání. Tak jsem si vzpomněl a nejprve vybral rasu ze tří možných (lidé, elfové, spíš víly, skřeti, nechal jsem nastavené lidi), postavil Kostel, sklad a koleje. Pak jsem chvíli čekal až se budovy dostaví. Výstavba všech budov je rozdělena na čtyři části. Nejprve se postaví trámy, pak zdi, poté část střechy, a nakonec střecha a dveře. Všechny budovy jsou z klasického strategického pohledu (viz. Age of Empires) a pěkně graficky zpracované. Pak jsem si postavil důl a začala těžba. To jsem jen tak koukal jak vozík jezdí a občas přibudou peníze. A už mě to moc nebavilo, ale najal jsem si pár dalších dělníku a peníze začali přibývat rychleji. Už jsem byl docela boháč a v tu chvíli to na mě vyplivlo, že jsem neměl vystavěno dost věží. Tabulku jsem potvrdil a koukám, hledám a sklad nikde, tak jsem ho postavil znovu a pro jistotu pár věží a domů. Po této výstavbě mi začalo přibývat víc peněz. Tak teď si říkám, že si najmu víc dělníků a dám jim nějakou tu mzdu aby pracovali. Tak jsem chvíli hrál a co nevidím jsem v mínusu, říkám si proč, a nakonec dojdu k závěru, že to bude asi tím klik platím dělníkům, protože jsem nic nestavěl. Tak jsem hru vypnul, ale myslím, že ji začnu hrát od znova a dělníkům už nebudu platit tolik, přeci jen 2000 pěti dělníkům je docela dost na to kolik vám toho dolování vynáší. Co bych hře vytkl? Snad jen to šeredné menu, chybí jakákoli hudba, jen když dostavíte budovu, nebo najmete člověka tak to něco řekne. Dál se mi na hře nelíbí to, že na rozdíl od původní verze zde můžete stavět jen jeden důl a zbytek obrovské plochy zůstane nevyužitý.
Celkově bych hru hodnotil velmi kladně, ale stále je co zlepšovat, a tak nezbývá nic jiného než čekat na nové verze, které autor zamýšlí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)