HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

American life - prosperita kuplířství (free hra)

American life - prosperita kuplířstvíAmerican life - prosperita kuplířstvíAmerican life - prosperita kuplířstvíAmerican life - prosperita kuplířství

Dnes vám předkládáme k zahrání freeware s žánru strategií, kterou vytvořil český autorský tým, jehož mluvčím a představitelem je vám už dobře známý Tomáš Mlčoch, alias Tojaj. Od tohoto plodného týmu jsme vám už nabídli několik her, většinou akčních a arkád, takže nyní saháme do jiného soudku pro tuto strategii. Sami můžete přitom posoudit, jak výše zmíněný autorský tým přidal na obrátkách a svoji tvorbu neustále vylepšuje a dotahuje ji tak téměř k naprosté dokonalosti, držme jim tedy společně palce.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1002 KB

Výrobce: Mystery Studio  Web

Zobrazení celkem: 3491

Zobrazení tento měsíc: 3019

Hodnocení oblíbenosti (734x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Sami autoři o hře říkají, že to není hra pornografická, ale erotická, o čemž by se ale dalo úspěšně pochybovat. Stanete se v ní totiž doslova a do písmene kuplířem v tom neblahém slova smyslu, neboť budete nabízet sexuálně nadrženým zákazníkům lepé a velice poddajné děvy, no nebudu chodit kolem horké kaše a prozradím vám to po lopatě, ano prostitutky. Navíc na tomto „kšeftování“ s lidským masem budete pěkně vydělávat, půjčovat si můžete do určitého limitu i v bance, jen pozor ať nepřekročíte bankovní úvěrový limit, dostali byste se tak do konkurzu a skončili dříve, než se pořádně rozšoupnete. Jen těžko se mi ale tato hra nazývá obchodní strategií, ale co naplat, musím se držet původní terminologie, i když bych ji raději nazvala „kuplířskou“ strategií.

Pokud vám mohu radit, jak tedy začít, pak vězte, že se mi osvědčilo najít si pro nákup ze všech možností tu nejpříznivější, tedy nejnižší cenu a potom jsem si půjčila na zaplnění kapacity celého automobilu. Vyplatí se také vše neutratit a mít v záloze vždy částku kolem 1500.-$, jako železnou zásobu proti přepadení, nebo rozřezání pneumatik vašeho auťáku. Pokud si už peníze půjčíte, pak hleďte vždycky půjčku splatit co nejdříve, rozhodně se vám to vyplatí, není dobře žít na velké noze a přitom na dluh, takže si raději znovu půjčujte až tehdy, kdy předchozí půjčku splatíte do posledního centíku. Je to dobré i proto, že každou jízdou mezi městy se úrok podstatně zvyšuje.

Nejvíce si vyděláte s luxusními prostitutkami, tedy ženštinami první třídy, ty vám však nenasednou do lecjakého auťáku, musíte si pořídit ten největší bourák, navíc se tam umístí více povětrnic. Také do vaší chatrče je nenalákáte, chce to nejdříve postavit luxusní obydlí, také si kupte holky do vašeho klubu, vydělávají vám tak však jenom jednou za měsíc. Nezapomínejte si také najímat ochránce a to hlavně tehdy, pokud ve hře zjistíte, že jste často přepadávaní, i tito jsou však různé kvality a tedy i v různém peněžním rozpětí. Začínat budete chudí, jako ta příslovečná kostelní myš a první jízdy nebudou vskutku ničím jiným, než bojem o pouhé přežití. Daleko později a to navíc musíte mít i ten kousek onoho známého příslovečného štěstíčka, se stanete bohatým pasákem prostitutek, přičemž morálka a placení daní bude pro vás zcela neznámým pojmem, tedy tak zvanou „španělskou vesnicí“, což vám zřejmě ale moc vadit nebude, domnívám se, že tomu bude právě naopak.

Při vašich cestách z města do města na vás navíc čekají mafiáni a sem tam i nekompromisní policisté, takže to co ušetříte neplacením imaginárních daní, to doslova probendíte při setkání s těmito pro vás zcela nežádoucími elementy. Grafické zpracování je po výtvarné stránce docela vydařené, nechybějí ani patřičně odvážné sexy obrázky, za nedostatek potom ale považuji skutečnost, že hra nemá žádnou doprovodnou hudbu, ba ani patřičné zvukové efekty, které by rozhodně hře byly jen ku prospěchu. Samotné provedení hry však vzhledem k originalitě příběhu a průběhu celého děje pak ale považuji za nadprůměrné.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)