HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Louka - střelnice v přírodě (free hra)

Louka - střelnice v příroděLouka - střelnice v příroděLouka - střelnice v příroděLouka - střelnice v přírodě

Český autorský tým Petom Software, za jehož názvem se skrývají tři borci a to Petr Němec a bratři Tomáš a Michal Kalmanovi vám určitě nemusím představovat. Není to tak dávno, co jsme vám nabídli ke stažení jejich hru „Starosta“ a podle počtu stažení měla u naší čtenářské, potažmo hráčské veřejnosti veliký zájem. Hra je vytvořena ve známém Game Makeru, kterému jedni nemohou přijít na jméno, zatím co druzí na něj nedají dopustit, no takový už je život a na tom nejde nic změnit. Domnívám se ale, že tato trojice znovu dokázala, že i v Game Makeru se dá zplodit dobrá a poutavá hra.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2977 KB

Výrobce: Petom Software  Web

Zobrazení celkem: 2385

Zobrazení tento měsíc: 2118

Hodnocení oblíbenosti (498x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

V této hře máte tedy za úkol střílet balónky. Jedná se o zdánlivě bezduchou a primitivní hru, ale věřte tomu, že jde jen o první dojem. Ne každý z vás má možnost si zastřílet z opravdové zbraně a to ještě ve volné přírodě, neboť málokdo z vás vlastní zbraň a k ní nutný lovecký lístek a zbrojní pas. Navíc vybavit se moderní a přesně střílející puškou není záležitost právě laciná a museli byste si sáhnout pěkně hluboko do vlastní kapsy, což také může být pro mnohé z vás neřešitelným problémem. Podíváte-li se tedy na tuto hru těmato očima, pak jistě přijdete tomu vynikajícímu hernímu střeleckému simulátoru na chuť a jistě si rádi a opakovaně zastřílíte na terčíky-balónky různých barev.

Hra se samozřejmě hraje na body, přičemž každý ze sestřelených různobarevných balónků má jinou bodovou hodnotu. Po skončení střelby se můžete zapsat do tabulky nejlepších střelců svým jménem, nebo přezdívkou, což je možno využít i tak, že si k vašemu počítači přizvete vlastního sourozence, či kamaráda a tak budete mezi sebou zápolit ve střeleckém umění, tedy v rychlosti a přesnosti zásahů. Na každé kolo máte stanovený neměnný časový limit, který je devadesát sekund a že se dá za tuto dobu docílit nečekaného počtu zásahů, o tom svědčí skutečnost, že se mi už na třetí pokus podařilo získat téměř třicet tisíc bodů. Vaše zbraň, podle silného zvuku výstřelů a ran musí jít zřejmě o kulovnici a z které střílíte pomocí levého tlačítka myši, má v zásobníku celkem třicet nábojů, pozor ať vám předčasně nedojdou, musíte zavčas zásobník doplňovat novými náboji, což provádíte pravým tlačítkem myši. Zde ale pozor, každé znovu nabití vás bude stát ztrátu hezkého počtu bodů, raději tedy vystřílejte nejdříve celý zásobník, než ho budete znovu doplňovat.

Všechny potřebné údaje máte po celou dobu střelby před sebou na hrací ploše, což považuji za velice sympatické, nezapomeňte tedy tyto pro vás důležité a tolik potřebné údaje stále po očku sledovat. Na cestičce před vámi se objeví i malý hezký bílý pejsek, nestřílejte na něj, máte přece rádi přítulná zvířátka, pokud byste ho zastřelili, další se vám v průběhu střelby již neobjeví a navíc je to kruté a nelidské, ostatně neživých terčů máte k dispozici přehršel. Totéž potom platí i sem tam se na obloze objevících se bílých ptáků, snad racků, či čápů (nebo jenom holubů?), i pro ně platí co jsem řekla o pejskovi, nechejte je žít, vždyť jsou úplně neškodní a navíc vám přece nic neudělali, pokud ovšem nepatříte k těm, kteří rádi říkají, „nemám rád(a) holuby, posrali nám buditele“ :-). Naopak smlsnout si můžete na ukotveném horkovzdušném balónu, který když trefíte, pomalu odletí do neznáma. Autoři vám přidali do hry i trošku toho černého humoru, zřejmě pro zpestření a za tím účelem, abyste se nenudili, vlevo dole totiž je zavřená latrína, do které když střelíte, otevřou se její dvířka a z ní na vás bude koukat jakýsi bubák, no toho už ale nesejmete.

Hratelnost hry je více než dobrá, grafické zpracování je poplatné GameMakeru, velice dobře je ale ozvučena, takže si budete vskutku připadat jako na skutečné střelnici, nebo při střelbě venku ve volné přírodě. Pokud tedy nemáte jinou možnost, kde si zastřílet a stříleli byste hodně a rádi, pak neváhejte ani sekundu a hru si stáhněte, tento simulátor vám totiž cela určitě přijde vhod a vaše touhy vám bezezbytku vyplní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)