HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Becher Rally - napínavý závod (free hra)

Becher Rally - napínavý závodBecher Rally - napínavý závodBecher Rally - napínavý závodBecher Rally - napínavý závod

Není rally jako rally, což dokazuje také tato hra, díky níž usednete do našlapaného vozu a budete si razit svou cestu do síně slávy známých a legendárních jezdců. Nebude to však žádná procházka růžovým sadem, poněvadž je váš oponent ostříleným mazákem a nenechá si líbit ani to byť jen jediné předjetí. Takže uvidíte sami, jak se vám podaří zvládnout váš závodní automobil a zároveň i přelstít vašeho domýšlivého, přesto však ale velice schopného soupeře, který je navíc vynikajícím špičkovým závodníkem. Pokud máte dosti odvahy a nezřízenou chuť si změřit vlastní řidičské umění v tomto nelehkém závodě, pak vám v to vskutku nic nebrání, závodní vůz již čeká jen na vás.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 4305 KB

Výrobce: Martin Kejzlar  Web

Zobrazení celkem: 2364

Zobrazení tento měsíc: 2066

Hodnocení oblíbenosti (586x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

I když se jedná o poměrně starou hru, vyrobenou pro oblíbenou vývojářskou soutěž Becher Game, přesto si ji dovolím vřele doporučit ke stažení a samozřejmě že především i k zahrání. Český autor freeware, tedy vám doposud neznámý Martin Kejzlar, pocházející z Jičína sice musel být poplatný výrobci světoznámého lahodného likéru Becherovka, takže se budete řítit v tomto velice vydařeném simulátoru automobilových závodů krajinou, doslova ověnčenou různými reklamními tabulemi, vybízející vás ke konzumaci zmíněného alkoholického nápoje. Tato skutečnost ovšem neubírá nic hře na její dokonalosti a kvalitě a milovníci tohoto sportu,kde je slyšet jen burácení silných závodních motorů a ve vzduchu je cítit vzduch benzínu, si rozhodně přijdou na své. Vzhledem k tomu, že máte možnost si vybrat, zda chcete závodut sami se sebou na jízdu na čas, nebo se pustíte ihned do závodění, je hra i rozmanitá. Jeden háček tu ale je, vašeho soupeře musíte porazit celkem v šesti závodech, každý se jede na čtyři kola a jen tak se vám potom otevřou další nová prostředí pro samostatnou jízdu na čas.

Velice sympatická na hře je skutečnost, že hra byla vyrobena v tak zvaném 3D provedení, takže vlastní závod, či samostatná jízda na čas působí velice věrohodně a plně realisticky. Každý ze zmíněných oněch šesti závodů se jede na čtyři kola a proto, abyste se dostali do následujícího závodu, musíte vždy porazit soupeře, tedy ujet čtyři kola dříve než on, což ovšem není jen tak jednoduché. Na trati vás čeká spousta pastí a pastiček v podobě ostrých serpentin a až do protisměru se točících zatáček, mezi nepředvídané nástrahy patří i balvany na závodní trati a pokud tedy svoje auto nezvládnete a narazíte do mohutného šutru, pak musíte nejdříve vycouvat a teprve potom kámen objet, což jak jistě poznáte záhy sami, je veliká ztráta vašeho času, navíc každé takové kolize váš pozorně vás sledující soupeř dokáže ihned zužitkovat k rychlému předjetí.

Vyhrát nad svým soupeřem není jednoduché, počítač, který řídí jeho vozidlo na rozdíl od vás chyby nedělá, takže soupeři žádná kolize nehrozí. Pokud už budete ztrácet nervy z toho, že nemůžete vyhrát, potom vězte, že zachováte-li si dobré nervy a nezahořknete nad neustálými porážkami, po jisté době najednou lehce zvítězíte a postoupíte i tak do dalšího závodu. Mohu říci, že tento počin autora považuji za doslova „vymakaný“, neboť podstatně snižuje obtížnost hry a dává vám naději, že projedete všechny závody a tak se dostanete až na samý konec hry. Z těchto mých informací tedy vyplývá, že hra je velice dobře hratelná a vzhledem k jejímu snadnému ovládání, kdy si vystačíte s pouhými kurzorovými klávesami na ovládání vašeho závodního vozu, je vhodná i pro menší děti a také pro úplné začátečníky, ti všichni se tady mohou přímo skvěle vyřádit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)