HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Blood Joe - nebezpečný psychopat (free hra)

Blood Joe - nebezpečný psychopatBlood Joe - nebezpečný psychopatBlood Joe - nebezpečný psychopatBlood Joe - nebezpečný psychopat

Je o mne velice dobře známo a mnohdy i je mi to vyčítáno, že prý až příliš fandím českým autorům freeware. Je však vskutku pravdou, že dávám přednost našim autorům před zahraničními, pokud naleznu nějaké nové hry, popřípadě jejich nové stránky. Český autorský tým „FireHead“, za jehož názvem se skrývají dva bratři Jan a Milan Sedlačíkovi a který vznikl počátkem tohoto roku však nějak unikal mé pozornost, což však napravil jeden z mých dobrých známých českých autorů freeware a na jejich stránky mne upozornil, tedy přímo mi na ně poslal link, za což mu musím poděkovat, neboť jak sami poznáte, prostě umějí, byla by věčná škoda vám něco z jejich tvorby nenabídnout.

Statut: demo

Typ: akn

Velikost: 775 KB

Vrobce: FireHead  Web

Zobrazen celkem: 1954

Zobrazen tento msc: 1922

Hodnocen oblbenosti (1215x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jakmile jsem se tedy na stránky dostala, nedalo mi to a stáhla jsem si všechny jejich hry a mohu vám už teď prozradit, že jsou více než vydařené. Slibuji vám tímto, že je postupně zveřejníme v nepřetržité řadě, tedy jednu pěkně za druhou. Hra, kterou vám dnes nabízíme, je v současné době ještě rozpracovaná, tedy nedokončená, je to tedy beta verze, samotní autoři ji nazvali jako demo, ale již z této ukázky lze vcelku posoudit, na jaké téma a jakým způsobem oba bratři pracují. Když jsem si poprvé hru přehrála, něco mi silně připomínala a pak mi to došlo. Jistě vám není neznámé jméno rovněž českého autora freeware, píšícího pod alias Marty, pokud si nemůžete vzpomenou, pomohu vám. Na našich stránkách jsme zveřejnili celou doposud hotovou sérii jeho her „Život není krásný“, která měla u čtenářů veliký ohlas a vysoce nadprůměrný počet stažení.

Tak jako tito bratři i Marty tvoří v jednoduchém, ale u autorů freeware velice oblíbeném Game Makeru, to však nemám na mysli, když tyto hry vzájemně porovnávám. Podoba je v něčem jiném, i tato hra je plná potoků krve, zabíjet budete na každém kroku a to zatím sekyrkou, jistě si už teď dovedete představit, do čeho se to vlastně pouštíte a co na vás v této ukázce ze hry čeká. Dalším atributem, připomínajícím mi Martyho hry pak je „květnatá mluva“ této autorské dvojice, kde se to jen hemží neslušnými, až hrubými výrazy, z tohoto důvodu ji nemohu doporučit příliš citlivým čtenářům, ani těm, kteří nemají v naprostém pořádku vlastní nervovou soustavu. Už vůbec pak není vhodná pro děti, i když hra není (zatím?) ozvučena, těm, kteří již dokážou číst to na morálce rozhodně nepřidá.

O čem tedy tato hra pojednává? Vžijete se do role těžkého psychopata, trpícího představou, že všichni ve vašem okolí usilují o váš život. Jednoho dne se probudíte a vaše utkvělá představa je již tak silná, že kusem laťky umlátíte vaši manželku. Pak se vydáte ven na procházku městem, ale hned na samém začátku naleznete na (ne)štěstí na zemi ležící sekyru, kterou seberete levou klávesou CTRL. Pokračujete dál a každého na potkání touto sekerou musíte zabít (připravíte si ji klávesou 2), sice potkáte i neozbrojené, tudíž naprosto neškodné osoby, ale prevence je přece vaším posláním. Později také narazíte na postavičky, které již ozbrojeny jsou, takže tady již důvod k vraždění skutečně máte, nemusíte mít přece právnické vzdělání na to, abyste neznali pojem „nutná sebeobrana“. Domnívám se tedy, že vaše obavy o vlastní život měly vskutku docela reálnou představu. Pokud se nedokážete ubránit, zemřete a sklidíte ještě navíc posměch autorů hry.

Co říci na závěr k této herní ukázce? Nemohu z ní posoudit, co vše mají autoři „za lubem“, co hodlají dodělat a co ještě doplnit, či přeorat. Zatím jsem se od srdce zasmála tomu, jak se vaše postavička pohybuje, vypadá to tak, jako by měla na pravé noze kolečkovou brusli a levou se odrážela dopředu, taky si myslím, že v dodělávce naleznete i nějakou jinou vražednou zbraň, na co by se sekerka už teď spouštěla klávesou 2? No nebudu předbíhat a plést se autorům do jejich řemesla, určitě ale jakmile zjistím, že hru už dokončili, nabídneme vám ji již v konečné verzi a úpravě. Navíc se už teď můžete těšit na další jejich dokončené hry, které vám přineseme, jak jsem slíbila hned na samém začátku této recenze, v nepřerušené řadě hezky po sobě.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)