HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Project Moon City – zajistěte život na Měsící (free hra)

Project Moon City – zajistěte život na MěsícíProject Moon City – zajistěte život na MěsícíProject Moon City – zajistěte život na MěsícíProject Moon City – zajistěte život na Měsící

Se softwarovou společností KRČ, která se především soustřeďuje na tvorbu freeware, jsme vás již seznámili včera, kdy jsme vám nabídli ke stažení a zahrání jejich velice hezky zpracovanou akční hru „Royal Navy“, která vás jistě upoutala. Již dávno vím a jsem o tom zcela přesvědčena, že naši, tedy čeští autoři freeware se nejen vyrovnají těm zahraničním, ale v mnohém je dokonce vysoce předčí. Mnoho autorů freeware dává přednost tvorbě akčních her, málo kterým se již chce se pustit do adventur, či strategií, přitom jsou to právě strategie, které přitahují zájem hráčů a čtenářů. Toto tvrzení však neplatí pro KRČ, neboť se pustili i do tohoto žánru a předem prohlašuji, že v této skvělé strategii, jejíž zahrání vám vřele doporučuji, zvláště milovníci tohoto herního žánru si vskutku užijí a přijdou si tak rozhodně na své.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 661 KB

Výrobce: KRČ Software  Web

Zobrazení celkem: 2664

Zobrazení tento měsíc: 2301

Hodnocení oblíbenosti (678x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

„Project Moon City“ je nová skvělá budovatelská strategie, ve které musíte založit město na Měsíci a přilákat tam lidi ze Země! Celkem je tu deset budov plus dvě bonusové! Jako majiteli a starostovi tohoto města vám budou přicházet různé nabídky od národů z celého světa! Dovedete toto město k prosperitě a zachráníte tím lidskou rasu před vyhynutím, nebo se dostanete do takového mínusu, že se z toho už nikdy nevzpamatujete? Jak je tedy zcela evidentní, vše bude záležet jen a jen na vás samotných. Jsem opravdu z hloubi své duše přesvědčena, že se u této hry velice pobavíte a také trochu, alespoň pokud ji budete chtít dovést až do zdárného konce, se potrápíte a hlavně ovšem si hodně procvičíte vlastní mozkové závity. V této strategii jde o vybudování města na měsíčním ostrově, kde musíte stavět domy, abyste sem přilákali nové obyvatele, budete také stavět budovy, které budou podporovat jejich spokojenost a sociální zajištění a vybavenost. Dále jsou zde další suroviny a to jídlo, zlato, dřevo, kamení, tabák a alkohol, to vše v příslušných objektech, které musítezakoupi, pokud ovšem máte právě k dispozici potřebný finanční obnos v US Dolarech. Jestkiže nějaká tato surovina bude nedostatkovým zbožím, obyvatelé budou odcházet a vy prohrajete. Budete muset podepisovat smlouvy s EURO, Japonskem a dokonce i s Čínou, jen tak získáte tímto spojenectvím nové pracovní síly a technologie, jen nezapomínejte stále zajišťovat vhodné životní prostředí a podmínky pro existenci nově příchozích obyvatel. Ne všechny objekty, které nově vybudujete, jsou ziskové, přesto je musíte zakoupit, jinak vám lidé budou odcházet a ke zdárnému konci se nikdy nepropracujete.

Všechny potřebné informace k ovládání hry máte k dispozici přímo v manuálu hry, považuji tedy se tímto zabývat za zbytečné „nošení dříví do lesa“ a proto od tohoto popisu upouštím. Hra je velice dobře hratelná, naprosto srozumitelná, ovládání snadné a přehledné, obtížnost hry, pokud jí přijdete na kloub a zjistíte, o co ve hře jde a hlavně jak na to, není neúměrná, jen se musíte naučit přemýšlet a správně se rozhodovat. Naštěstí již postavené objekty, pokud zjistíte, že jste se rozhodli špatně, lze zbourat a odlehčit tak vlastním financím a vybudovat něco nejen užitečnějšího, ale i nutně potřebnějšího, tedy to, co obyvatelům právě nejvíce chybí. Na tomto principu totiž spočívá ono známé „jádro pudla“, snažte se ho tudíž co nejdříve pochopit a úspěch je zaručený.

Přestože jsou všechny objekty a vůbec celá hra „jen“ namalovány, grafické ztvárnění hry považuji za velice zdařilé, originální a pohledné, rozhodně se jedná o velice dobrý nadprůměr. Navíc vás bude doprovázet i hudba na klavír, což u tohoto objemového trpaslíka je už skutečným, samozřejmě že však milým překvapením. Velice jsem ocenila i skutečnost, že hru lze ukládat, samozřejmě i zpětně nahrávat, což určitě potěší i všechny ostatní hráče, jen pozor na to, že následující uložení vždy přepisuje to předcházející.

Na závěr této recenze tedy musím konstatovat, že se jedná o dílo téměř velkolepé, dobře promyšlené, s originálním a poutavým námětem, které vám všem s čistým svědomím doporučuji ke stažení a zahrání. Bylo by snad hříchem tuto vydařenou a skvělou hru opomenout, či přehlédnout, ošidili byste se o příjemné a vzácné chvíle hráčského uspokojení a napětí zvláště pak samozřejmě tehdy, pokud hru dotáhnete do vítězného konce.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)