HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fandovy hry – postřeh (free hra)

Fandovy hry – postřehFandovy hry – postřehFandovy hry – postřehFandovy hry – postřeh

Pokud se domníváte, že vaše reakce jsou rychlé jako blesk, pak se zde vskutku nacházíte na tom správném místě, můžete se totiž přesvědčit, jestli jste skutečně tak obratní, nebo je to jen vaše tušení. Nejedná se však pouze o jednu jedinou hru, svoji rychlost a postřeh si můžete procvičit a zjistit hned ve třech zde nabídnutých hrách, tedy ve skutečnosti ve třech různých variantách a mohu vám už teď hned prozradit, že nejen v docela rozdílných, ale především i kvalitně a originálně ztvárněných. Jestliže se tedy nebojíte zklamání nad neúspěchem a poznání, či zjištění, že jste vlastně zcela nešikovní a pomalí, jako ti přísloveční šneci, pak se směle pusťte do hraní, možná ale, že obstojíte a posílíte si tak vlastní sebevědomí, což rozhodně za to stojí.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1725 KB

Výrobce: František Jakš  Web

Zobrazení celkem: 2544

Zobrazení tento měsíc: 2364

Hodnocení oblíbenosti (740x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Dnes vám nabízíme poslední z trojice her Phoennixe, nečekejte od nich žádný zázrak, ale pro začátečníky a zejména pro malé děti a i těmto chceme posloužit na těchto stránkách, jsou přímo, jakoby na míru ušité a stvořené. Samozřejmě, že se nevyrovnají hrám, které jsme vám od tohoto autora již nabídli, jako je například jeho jedinečná a neopakovatelná „Myš 3“, jedná se prakticky o jeho prvotinu, dnes už tento autor pokročil co do námětu jeho her i rozsahu kvality daleko vpřed, přesto tato hra má jednu raritu, kterou hned tak někde jinde nenajdete a nespatříte. Nejedná se totiž o jednu hru, ale Fanda vám zde nabízí hned tři hry v jedné a to v jakémsi balíčku (neplést si to s neblaze proslulými balíčky pana Klause!). Pokud si tedy chcete procvičit vaše zacházení s myší a navíc se ještě pobavit, pak vězte, že lepší hru jste si vybrat nemohli.

Co vás tady po spuštění této hry (her) očekává? Jak už jsem prozradila, jsou tři, první z nich jsou „Rychlý karty“, zde jde o to, že jakmile se vám objeví čtyři stejná Esa, jejichž kombinace se ukazuje zcela náhodně a nevyzpytatelně, je nutné rychle a zavčas kliknout na zlatou hvězdici pod nimi, tak získáváte bod a vpravo nahoře na vaší obrazovce se objeví symbol karty. Abyste v této hře dokonale uspěli, je nutné získat pět bodů a samozřejmě stejný počet výše zmíněných kartiček. Pokud však tak zvaně zaspíte a kliknete na hvězdičku později, ztrácíte jednu z pěti nabízených šancí a konce hry se tedy nedoberete. Jakmile ztratíte i tu poslední z nabídnutých šancí, pak tato hra končí a můžete se jen pokusit o štěstí znovu.

"Hon na tygry" je pak velice zajímavým, až groteskním nápadem tohoto autora, neboť chytat krvelačné tygry do síťky na motýly, to tu rozhodně ještě nikdy nabylo. Tygři se v džungli objevují opět nahodile na různých místech a vaším úkolem je rychle je polapit kliknutím levého tlačítka myši do síťky na vybraného tygra. Tak získáte cenných padesát bodů, ale pozor, jakmile nestačíte a tygři se vám přemnoží, potom máte smůlu a bude vám odebráno dvacet už do teď získaných bodů. Cílem této zajímavé hry je pak dosáhnout celkem 5000 bodů, no po vlastních zkušenostech se nedomnívám, že by se vám to podařilo, nebo mne přesvědčíte o naprostém opaku?

Snad oním pověstným bonbónkem na již tak velice chutném dortíku pak je Fandova hra "Kameny". Samotná hra se skládá celkem ze tří kol, bohužel máte jen omezený počet střel, avšak co je překvapující a pozoruhodné, pokud se vám podaří postoupit dál (což ovšem není zase tak snadné, jak by se vám mohlo jevit na první pohled), pak zároveň získáte i další, tolik potřebnou munici, bez které se samozřejmě v této střílečce neobejdete. Střely totiž prorážejí asteroidy a to do té doby, kdy se vám podaří uniknout do následujícího kola. Bohužel máte v celé hře pouhý jediný život, jakmile tedy o něj přijdete, vracíte se opět na samotný začátek hry, což rozhodně není uklidňující a povzbudivé, ale už vůbec ne příjemné.

Co tedy říci na závěr? Musím zde zcela zodpovědně prohlásit, že přání autorů freeware je pro mne přímo rozkazem, ale tentokráte jsem Fandovi nevyhověla, snad mi to odpustí a promine. Asi si to přál proto, že markantně pozvedl úroveň vlastních her, nebo je to z jeho vrozené a příslovečné skromnosti, požádal mne totiž, abych tuto hru na Herní Svět nevkládala, no tentokráte jsem neuposlechla a věřím pevně, že v zájmu všech našich věrných příznivců. Pokud totiž si tuto hru, nebo vlastně troj hru vyzkoušíte, určitě přijdete na to, že se nejen vyrovná různým nedodělkům, ale rozhodně je daleko předčí a je přínosem pro nabídku freeware na našich stránkách. No, raději se určitě přesvědčíte sami, jsem pevně utvrzena v tom, že mi dáte zapravdu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)