HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Space Patrol – hvězdné souboje (free hra)

Space Patrol – hvězdné soubojeSpace Patrol – hvězdné soubojeSpace Patrol – hvězdné soubojeSpace Patrol – hvězdné souboje

Dream Cinema sdružuje tým nadšených lidí, kteří stejně tak jako hry rádi hrají, rádi je i vytvářejí. Chtějí vám také ale dokázat, že i v amatérských podmínkách je možné vyrobit produkt, který je srovnatelný se současnou světovou tvorbou. Už jejich krédo a motto zní velice překrásně a obdivuhodně, cituji: „Sny a fantazie jsou nádherná věc. Snít o krásných věcech je vlastní každému z nás. Počítačové hry jsou jako sny. Chtěli bychom, aby se vám krásně snilo". Takže vyslyšte toto přání našich, tedy českých autorů a stáhněte si toto jejich velkolepé dílo, vždyť plná verze hry Space Patrol vyšla sice v květnovém čísle časopisu GAMESTAR jak na CD tak i na DVD, ale my vám ji nabízíme ke stažení zcela zdarma.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 53502 KB

Vrobce: DREAM CINEMA  Web

Zobrazen celkem: 2412

Zobrazen tento msc: 2293

Hodnocen oblbenosti (1379x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato freeware, tedy „Space Patrol“ je dílem kolektivu nadšenců, skrývajícím se pod názvem týmu „Dream Cinema“. Domnívám se, že v tomto případě už ani nelze hovořit o freeware, neboť se jedná o dílo doslova velkolepé a gigantické, však také vyšlo na CD i DVD v květnovém čísle GAMESTAR a má vskutku charakter CD počítačové hry. Zařadila jsem ji sice do kategorie akčních her, ale spíše by se dalo hovořit o skutečném simulátoru (pokud navíc pominu spousty strategických prvků), propracovaného velice promyšleně a originálně do nejmenších detailů, opravdu se budete totiž při hře cítit jako v kokpitu za řídícími pákami vesmírného korábu, navíc prostředí, ve kterém se ocitnete, je přímo fantastické a reálné. Vaším úkolem tedy bude ochránit Zemi před útokem stovek nezvaných vetřelců, vžijete se do role navigátora (ani se nebudete muset se moc vžívat, prostředí vás do této role vcucne samo), k dispozici budete mít celkem pět vesmírných bitevních stanic, které si před zahájením mise rozmístíte do prostoru Sluneční soustavy sami, dle své vlastní strategie a potom je budete samozřejmě i ovládat. Na samém počátku máte k dispozici jenom základní výbavu, pokud chcete získat pro sebe i satelitní stanice výkonnější zbraně a lepší celkovou výbavu, potom musíte podstupovat různé dílčí průzkumné výpravy, plnit příslušné úkoly a teprve po jejich úspěšném zakončení získáte další výstroj a výzbroj, které vám zaručí totální vítězství nad nepřátelskými koráby vetřelců.

Hra vám umožní naprosto volný, i když velice nebezpečný průlet Sluneční soustavou, shlédnete zcela realistické modely jednotlivých planet, včetně jejich měsíců. Na všechny vaše bitevní stanice působí i gravitace všech okolních planet, takže lze všechny stanice navádět i na jejich oběžnou dráhu, jen si dejte pozor, při prudkém, či rychlém přiblížení se k těmto planetám, může dokonce dojít k úplnému shoření vašich stanic v jejich atmosféře. K dispozici máte několik různých typů primárních zbraní, navíc můžete získat i různé sekundární zbraně, daleko účinnější a razantnější, jako na příklad ručně naváděné fotonové rakety s kamerou, plasmové kanóny a dokonce i vodíkové bomby. Pokud se naučíte celé prostředí dokonale ovládat, pak se dostanete i k rušičům gravitace, získáte i velice účinné ochranné štíty, také tolik potřebné solární baterie k doplnění energie ve vašich hlavních bateriích, dopomůžete si i k různým typům motorů, přivlastníte si radary, zkrátka a dobře, podobných lahůdek najdete ve hře spousty.

Pokud se týká vašich nepřátel, i zde fantazie autorů zapracovala do těch největších obrátek. Vetřelci nejsou jen obyčejnými pasivními terči, ale dokáží myslet, což se projevuje tak, že umějí uhýbat vámi vystřeleným raketám, jsou i velice zákeřní, odpojí se klidně a nepozorovaně od jejich hlavního útočného seskupení a zcela nečekaně udeří ze zálohy na vaše bitevní stanice, nebo přímo na vás. V této skvělé hře na vás čeká celkem dvacet bojových misí a už teď vám mohu prozradit, že jedna hezčí, ale také těžší než druhá, dále pak i sedmnáct průzkumných misí, o kterých platí to samé, co o bojových, zkrátka vskutku paráda na první pohled.

Co tedy říci na závěr? Domnívám se, že to co jsem už o tomto velkolepém, gigantickém, monumentálním a zcela realistickém díle plně vystihuje grandióznost tohoto díla, netřeba snad ani nic víc už dodávat. Přičtete-li však k tomu všemu, že po celou dobu budete ve spojení s pozemským velitelstvím, odkud budete dostávat mluvené rady a pokyny a to vše v ryzí češtině, bylo by velikou škodou pro vás samotné tuto hru nechat bez povšimnutí, připravili byste se zbytečně o skvělý a jen tak lehce nezapomenutelný zážitek a požitek z této překrásné hry. Mohu směle a bez uzardění prohlásit, že nic tak skvělého a pozoruhodného, do posledních maličkostí a detailů propracovaného, jsem doposud vskutku nehrála.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)