HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Dáma 2004 - vydařený simulátor (free hra)

Dáma 2004 - vydařený simulátorDáma 2004 - vydařený simulátorDáma 2004 - vydařený simulátorDáma 2004 - vydařený simulátor

Tato hra, kterou vám dnes nabízíme, není jen tak ledasjakou stolní hrou, kterých jistě znáte desítky. Velice schopný český tým autorů freeware, pyšnící se a to rozhodně právem , názvem KEENSOFT pro vás totiž připravil dokonalý simulátor této dobře známé stolní hry a dovolím si tvrdit, že daleko lepší, hratelnější a originálnější, než je samotná stolní hra Dáma, hraná na lepenkové podložce. Ocitnete se v nádherně zpracovaném herním prostředí a co je nejdůležitější, nepotřebujete shánět spoluhráče, nahradí ho vám váš vlastní počítač a věřte mi, že více než dobře. Takže přátelé, pusťte se do hraní, váš počítač už se těší, až vám dá jaksepatří na frak!

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 5145 KB

Výrobce: KEENSOFT+Sinesco  Web

Zobrazení celkem: 4140

Zobrazení tento měsíc: 3444

Hodnocení oblíbenosti (731x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Dáma 2004 je hrou pro jednoho nebo dva hráče. Hraje se na poli o osmi sloupcích a osmi řadách. Cílem každého hráče je brát soupeřovi kameny skoky, povolenými pravidly hry. Pokud skončíte tah, nebo skok svým kamenem na protilehlé straně hracího pole, stává se z tohoto kamene dáma. Poražen je hráč, jemuž nezbude žádný kámen nebo dáma, s nimiž by mohl odehrát svůj následující tah. Hra skončí tehdy remízou, pokud během předchozích 15-ti tahů nedošlo k pohybu kamenem, anebo ke skoku. Ovládání hry je velice jednoduché, zvládnou je i naprostí začátečníci. Pole, kam je možno táhnout či skákat, je při pohybu myši označeno, stejně tak pole, kam táhnout nelze. Pokud provedete nepřípustný tah, jste na to upozorněni a musíte zahájit tah nový, samozřejmě jiný.

V menu si lze zadat svá jména, která bude mít počítač při hře k dispozici. Při dvojhře je první jméno hráč otevírající partii, ovšem při hře s počítačem je první jméno hrající hráč, i když partii neotevírá. Ve hře můžete změnit skladby, přehrávané ve hře nahrazením mp3 souborů v adresáři „Hudba“ při zachování jejich názvů. V menu si pro hru můžete nastavit obtížnost soupeře, barvu kamenů a jejich počet. Obyčejnou dámu hrajete s osmi kameny, „Česká dáma“ se hraje s 12-ti kameny pro každého hráče.

Grafická úprava se vskutku autorům vydařila, je skvělá a přímo okouzlující. Je vidět, že autoři věděli předem, co chtějí vytvořit, jejich cíl byl jasný a podrobně promyšlený, čímž samozřejmě sklízejí zasloužené ovoce. Buďte si jisti, že pokud si jednou zahrajete tuto hru, už nikdy nebudete hrát Dámu na lepenkové předloze, položené na stole. Navíc máte zde možnost, kterou byste v reálu neměli a to zahrát si ji vlastně i sami, aniž byste museli s prosíkem shánět vlastního soupeře, hrát totiž budete proti vašemu počítači, tedy kdykoliv se vám zachce. Hra je doprovázena velice zdařile zvolenou a s jistým jemným citem vybranou hudbou, takže se ocitnete ve velice příjemném hracím prostředí.

Co byste si tedy ještě mohli více přát? Hra samotná určitě svým provedením uspokojí i ty nejnáročnější hráče, jen nějaký skalní škarohlíd by ji mohl něco vytýkat. Takže vážení přátelé, popřeji já vám i jménem autorů dlouhé chvíle příjemné zábavy a hlavně, pokud budete od vašeho počítače věčně poráženi, nerozbíjejte ho, hledejte chybu ve vás samotných, uvidíte, že se vám nakonec podaří počítač přelstít :-))).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)