HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Scratch Mast´a – diskžokejem (free hra)

Scratch Mast´a – diskžokejemScratch Mast´a – diskžokejemScratch Mast´a – diskžokejemScratch Mast´a – diskžokejem

No ono se ve skutečnosti nejedná o diskžokeje v tom pravém, známém a prostém slova smyslu, francouzští autoři z GraphitX týmu vám zde dávají možnost si zasoutěžit ve scratchingu, což je velice rozšířená zábava mládeže po celém světě, snad se něco podobného provozuje i u nás, ale není mi o tom nic známo. Že vůbec nevíte, co scratching je? No nedivím se vám, také jsem to nevěděla, ale pokud budete číst dál, seznámíte se s podrobnostmi a hlavně vše natrénovat, můžete si tento simulátor sami vyzkoušet. Tak co říkáte, jdete na to?

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 1779 KB

Výrobce: GraphitX  Web

Zobrazení celkem: 2132

Zobrazení tento měsíc: 1904

Hodnocení oblíbenosti (622x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Jedná se o hru s čistě anglickým názvem, přičemž při pokusu o přeložení jsem se dověděla, že „scratch“ znamená přeloženo do češtiny jednoznačně něco jako „škrábání“ a druhá část pak je známá, nejedná se totiž o nic jiného, než i u nás dobře známé slovo „Mistr“. Pokud si tedy dáte tato jedna a jedna dohromady, pak nutně musíte přijít k závěru, že v češtině by tento název hry pak zněl něco jako „Mistr v škrábání“, což zřejmě neznalcům, včetně mne, asi mnoho neřekne. Tento simulátor předkládané hry je dílem francouzské dvojice, jež nese název „Graphit-X“, které jakoby vytváření simulátorů na různá témata doslova přirostlo k srdci, ba dokonce se zřejmě stalo přímo koníčkem, řekla bych, že pořádným koněm :-).

Z příběhu hry byste se přímo dověděli, že jistá, sice nejmenovaná, ale dobře známá televizní a rozhlasová stanice vyhlásila a také uspořádala ve městě soutěž v této doposud ne tak docela známé disciplíně, což vám samozřejmě nedá a přihlásíte se také, neboť koho by nelákalo stát se „Mistrem“, byť už čehokoliv. Aby člověk získal tento titul, je nutno mít zpravidla hodně píle a trpělivosti, za získaným titulem pak se skrývá těžká dřina, silná vůle včetně nadšení a elánu. Při hraní tohoto simulátoru však vám plně postačí jen ty mnou dvě posledně jmenované vlastnosti, nebojte se, potoky potu z vás nepotečou. O co tedy vlastně ve hře jde?

Vžijete se do role diskžokeje a pouštíte křepčící mládeži jednou gramofonovou desku za druhou a zálibně pozorujete, jak tančící páry i samostatní jedinci se doslova svíjejí v křečích v rytmu hudby, linoucí se z vašeho gramofonu. No na tom by nebylo nic divného, řeknete si docela obyčejná diskotéka, kdy ovšem nebylo onoho příslovečného „kdyby“. Nevím, jak vás to napadlo, snad jste se trošinku v jednotvárnosti nudili, nebo jste chtěli tanečníky vyvést z míry, palcem jste přidrželi gramofonovou desky, tedy její otáčení přibrzdili a ejhle, nikdo neprotestoval, ani nepískal, jen rytmus svíjejících se nadšenců se přizpůsobil novému rytmu, teda se zpomalil. Ale to byl tedy nápad, takže to zkuste obráceně, přiložte palec na desku a pomozte ji ve směru hodinových ručiček na rychlosti otáčení přidat, světe zboř se, ono to zase vyšlo, tančící subjekty se teď vrtí v novém rychlém rytmu, jakoby je napadl pytel blech. Pokud mi stále nerozumíte, pak si to vyzkoušejte doma, máte-li ovšem doma deskový gramofon, jen pozor, ať vás u vašeho počínání nechytnou rodiče, mohli byste slíznout i nějaký ten pohlavek :-). Takže jsme u jádra pudla a tím i u rozluštění nejen tajemného názvu hry, ale přímo i způsobu vašeho počínání ve hře samotné.

Ve hře jsou vám nabídnuty hned dvě varianty, či způsoby hraní, první bych si dovolila nazvat soutěží o „Mistra scratchingu“ a druhou pak volným scratchingem, přičemž pokud zvolíte první možnost, počítač vám ukáže pomocí červených šipek v poli na kterou stranu máte desku přidržovat či pohánět, vše ovšem v pevně zadaném časovém limitu, což ovšem musíte po něm zopakovat, ale pouze ve chvílích, kdy střed otáčející se gramofonové desky zesvětlí. Pokud jste vše udělali správně, pak vám přibývají body a obdržíte i nějaký ten časový bonus a jestli budete hodně dobří, pak vám titul „Mistr scratchingu“ neunikne. Jestliže se však chcete pouze a jenom bavit, pak zvolte druhou možnost hry, zde se vydovádíte a vykřepčíte dosyta, až vás budou ruce i hlava brnět, o vašich sluchových orgánech už ani nemluvím. I tak ovšem doporučuji si za účelem tréninku vyzkoušet si nejdříve druhou variantu a teprve až vše natrénujete, pak se pustit do soutěže samotné.

Grafika hry se může jevit na první pohled jednoduchou, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že svému účelu dokonale slouží a naprosto mu vyhovuje. Hudba je ale vskutku jednotvárná, možná by bylo zábavnější, ji občas obměnit, či vystřídat nějakou tou jinou melodií. Na konec jedno malé upozornění, dobře poslouchejte, to „škrábání“ je dokonce ve hře slyšet. Hodně zdaru vám přejí, "škrábači" :-), mně se stát "Mistrem" nepodařilo!!!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)