HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

BMX Racers - šílená jízda (free hra)

BMX Racers - šílená jízdaBMX Racers - šílená jízdaBMX Racers - šílená jízdaBMX Racers - šílená jízda

Kdo z pánů kluků, jejichž věk jim ještě nedovoluje získat oprávnění pro řízení motorových vozidel nikdy nezatoužil po tom, aby mohl osedlat vlastního motorového oře a řítit se po silnici k vytčenému cíli. Vůně spáleného benzínu je takovým velikým lákadlem, jemuž málokdo ze zmíněných mladíků odolá, tím ale vůbec nechci říci, že by si to nemohly vyzkoušet i dívenky. Nuže tedy, pokud nemáte řidičský průkaz, pak neváhejte ani chviličku a nasedněte, váš rychlý stroj totiž čeká už jen a jen na vás. Skvělá rychlá a riskantní jízda je přece přesně ono, na co se už dozajista těšíte ;-)!

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2919 KB

Výrobce: Mersey Remakes  Web

Zobrazení celkem: 2398

Zobrazení tento měsíc: 2036

Hodnocení oblíbenosti (523x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jakmile nasednete na motorového oře, máte jediný, zato však nesmírně důležitý úkol a cíl, vyrazit co nejrychleji dopředu, vyhýbat se překážkám na trati, dávat pozor na šílené motocyklisty za vámi, kteří vás dojíždějí a jsou velice nebezpeční, neboť jsou schopni vás bez jakýchkoliv zábran smést ze silnice. To však nejsou jediné úklady, které na vás po čas jízdy čekají, do cesty se vám připlétají i letící ptáci, střet s nimi znamená taktéž ztrátu jednoho ze tří počátečních životů. Váš silný motocykl BMX ovládáte pomocí všech kurzorových kláves, můžete tedy nejen uhýbat do stran, ale i zrychlovat a dokonce též zpomalovat. Lze sice pro snadnější jízdu, alespoň v některých etapách jízdy, sjet i ze silnice, ale i zde jsou nebezpečné překážky, alespoň se však na čas zbavíte bezohledných řidičů aut, kteří se proti vám řítí klidně i v protisměru, až jsem se domnívala, že jsou zřejmě zcela opilí.

Autor této freeware, tedy i vám jistě dobře známý tým Mersey Remakes, je nejen velice dobře známý, ale a to zejména v poslední době, i velice aktivní, i když je nutno říci, že zřejmě pracuje na objednávku mnoha firem, vyrábějící cigarety, čaj, kávu a jiné potraviny, které si takto objednávají reklamu pro své výrobky a zajišťují si tak i větší odbyt svého tovaru. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že i když tento námět patří rozhodně k hodně přitažlivým pro autory freeware, je BMX Racer vskutku originální a jedinečnou hrou na toto téma a rozhodně stojí bezpečně včele jemu podobných her. Pokud se totiž propracujete do dalších kol, zjistíte, že autoři nešetřili ani takzvaně černým humorem, narazíte i na staré babky, které vám pod motorku odhazují své hole a kromě již zmíněných překážek jsou na silnici i olejové skvrny a jakési nájezdové můstky, aby se později přidali k všem těmto úkladům i pistolníci, kteří sice nemají moc přesnou mušku, ale ve smyslu rčení „když Bůh dopustí i motyka spustí“ se přece jen občas trefí do černého, tedy pardon, do vás. Přičteme-li k tomu ještě navíc neidentifikovatelné příšery, pak o nebezpečí a nástrahy není nouze, tudíž o napětí a dobrodružství také ne.

K přednostem hry beze sporu přispívá i fakt, že se nebudete pohybovat pouze v jednom hracím poli, ale pokud úspěšně projedete cílem, dostanete se do dalších částí se změněným prostředím, takže po projetí velmi hezky ztvárněné venkovské krajiny, s okolím plném zeleně, si přejedete na nepříliš široký most, projedete se i snad americkou pampou a mnoha dalšími, stejně vkusnými prostředími, no nebudu vás ochuzovat o překvapení, raději si to vše vyzkoušejte sami. S přibývajícími koly obtížnost jízdy stoupá, takže vskutku velice brzy zjistíte, že ty přidělené tři životy opravdu na zdárné a bezpečné projetí zdaleka nestačí, řečeno tedy lapidárně, hra je vcelku hodně obtížná.

I když grafika hry není nijak oslňující, přesto lze konstatovat, že je na docela dobré a tudíž přijatelném lepším průměru, ovšem doprovodná hudba a zvukové efekty jsou už zpracovány velice profesionálně a na vysoké úrovni, což jistě jen podtrhuje příjemný zážitek ze hry samotné a velice dobrou a vkusnou zábavu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)