HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

MiniGames Pack - několik her v jedné (free hra)

MiniGames Pack - několik her v jednéMiniGames Pack - několik her v jednéMiniGames Pack - několik her v jednéMiniGames Pack - několik her v jedné

Jistě se mezi vámi najde hodně takových, kteří nevydrží dlouho u jedné hry a mají v oblibě tak zvanou „všehochuť“. O to, aby se vám toto přání splnilo, se postaral známý český autor freeware David Havlíček, jistě uznáte spolu se mnou, že se mu to dokonale podařilo. Připravil pro vás takový balíček, no spíše balík dvanácti her, vzhledem k velikosti objemu stahování tohoto paklu her rozhodně stojí za to si jednu podruhé postupně zahrát, domnívám se totiž, že rozhodně neprohloupíte.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 885 KB

Výrobce: David Havlíček  Web

Zobrazení celkem: 2926

Zobrazení tento měsíc: 2558

Hodnocení oblíbenosti (799x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Jistě bude pro vás nesmírně zajímavé dovědět se, jak vůbec tento „MiniGames pack vznikl, což vám samozřejmě mohu klidně prozradit. Český autor David Havlíček velice dobře známých freeware her, jako na příklad „Fuckstory“, „Fuckstory II“, „Škola je kráva“, „Pátek“, nebo dle mého názoru jeho nejznámější „Nostalgie“, má totiž „pod palcem“ daleko více vlastních her, většinou však ještě z jeho počáteční tvorby, tím ovšem nechci ani zdaleka říci, že by nestáli zato si je zahrát, nebo že by se za ně jejich autor měl stydět. Protože se ale jedná vesměs o velice jednoduché, převážně logické hry, rozhodl se je David vložit do jednoho uceleného souboru, který, alespoň podle jeho názoru, bude mít jistě větší ohlas u čtenářů, než nabízet je tradičním způsobem každou samostatně, neboť každý si tak může z tohoto paklu vybrat to, co se mu nejvíce zamlouvá. Takže přistupme nyní už k jednotlivým hrám.

Požírač
Jedná se vskutku o kvalitní zpracování hry, kdy si zahrajete za hada, který musí sežrat všechno, na co při svém putování narazí. Jistě hry na podobná témata znáte, tady však najdete jednu velikou obměnu, had, se kterým se ztotožníte po zhltnutí předmětů nepřibývá na délce, ale připravte se na to, že hra je doslova skutečnou prověrkou vašeho postřehu a rychlých reakcí na dění na obrazovce. Vzhledem k tomu, že k dispozici máte celou stovku kol, máte o zábavu na notný čas určitě postaráno.

Další nabízenou hrou je vám už ze školních let dobře známá hra Šibenice, kterou jste určitě hrávali pod školními lavicemi během nudného vyučování s kamarádem tak, aby vás vyučující u toho nepřistihl a snažili jste se jeden druhého, alespoň pomocí tužky a papírku, pověsit na šibenici, pokud neuhodl písmenka, z kterých se skládalo slovo, kde jste napsali jen první a poslední písmeno a ta mezitím jste pouze vyčárkovali. Vtip se nachází v tom, že je zapotřebí uhodnout chybějící písmena dříve, než budete viset celí bezezbytku, přičemž za každé neuhodnuté písmeno se začne po částech skládat nejdříve šibenice sama a pak po částech přibývají, hlavou počínaje, i ostatní části těla.

Následující hry už vám nebudu popisovat ani vyjmenovávat, nechci vás totiž připravit o radost a požitek z překvapení, jedná se vesměs o hry logické a jako takové jsou rozhodně přitažlivé, navíc se připravte na skutečnost, že budete někdy muset hodně namáhat vlastní mozek, abyste ve hře obstáli. Mám na mysli také dobře známé „Černé a Bílé kameny“, což je jakási analogie mini domina, nabídne se vám „Peep Show“, „Piškvorky“ a další, pravila jsem vám, že seznam her utajím a teď bych vám to tady najednou vykecala, že? No snad ještě k hrám tolik, že zde najdete i několik hezkých a vkusných zábavných her, takže těšit se máte opravdu na co.

Nechci samozřejmě tvrdit a ani by to neodpovídalo skutečnosti, že se v tomto paklu nacházejí jen samé super hry, nesporným faktem je ale konstatování, že zde najdete několik originálních a vynikajících her, je ovšem nutné přiznat, že některé z nich nedosahují zdaleka ani průměru, to ovšem na celkové výsledné vysoké kvalitě tohoto balíku jako celku, nic neubírá. Zajímavé bude ovšem pozorovat, jak autor postupně v tvorbě svých let s přibývajícími roky svá nová dílka zdokonaloval, aby je dostal na současnou vysokou úroveň, kterou mu žádný soudný a objektivní člověk rozhodně upřít nemůže a snad ani nechce, sám autor by si to vskutku nezasloužil.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)