HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Balloon Shooter - přesná muška (free hra)

Balloon Shooter - přesná muškaBalloon Shooter - přesná muškaBalloon Shooter - přesná muškaBalloon Shooter - přesná muška

Jistě si všichni pamatujete na doby, kdy jste ještě byli dítko školou (ne)povinné a těšívali jste se, na rozdíl od vašich rodičů (škoda peněz..), až nastane období poutí, nebo do místa vašeho bydliště zavítá cirkus se vším jeho příslušenstvím. Ne, nemluvím o kolotočích, ani houpačkách, už vůbec ne o ruských kolech, ale na co se vždycky těšili nejvíce zejména páni kluci? Samozřejmě, uhádli jste, mám na mysli střelnici, vždyť kdo z vás by se netřepal nedočkavostí, až ucítí v prstech chladnou ocel spouště a jeho oko se zálibně zaměří na tuto dráhu: hledí, muška a cíl. Za tyto nádherné okamžiky jste však museli platit, tady vám však nabízíme jednu střelnici zcela grátis ;-).

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2219 KB

Výrobce: Loeki Games  Web

Zobrazení celkem: 2053

Zobrazení tento měsíc: 1868

Hodnocení oblíbenosti (613x):

0%   25%   50%   75%   100%  
58%

Usaďte se pohodlně do křesla u vašeho počítače, stáhněte si hru, s porovnáním ke kvalitě hry je její stahovací objem skutečně zanedbatelný a můžete začít. No, ještě než se pustíte do střelby, přece se jen domnívám, že bych vám ji měla alespoň trochu přiblížit. Budete dovezeni svými (pra)rodiči do malebného lesíčka, ale pozor, žádná likvidace milých a přítulných zvířátek se konat nebude, taky byste přece nechtěli v tak nádherném lesíku pytlačit a jen tak připravovat z rozmaru zvířátka, či ptáčky, o život. Zatímco jeden z vašich předků zůstane s vámi a bude bdít nad tím, abyste náhodou v zápalu střelby nezranili sebe sama, ten druhý odejde do lesíčku a odtam z bezpečí bude vypouštět vzhůru různobarevné balónky, napuštěné plynem, které se potom budou vznášet přímo k nebi. To je teď tudíž pravá chvíle, kdy musíte přiložit ruku k dílu, tedy vlastně pušku k líci. Výhodou při střelbě je ten fakt, že různí potulní šejdíři svým puškám ve střelnicích většinou napilovali mušky, nebo naklepávali hledí, abyste nemohli terče trefit, garantuji vám, že zde se s takovým jevem nesetkáte, vše probíhá naprosto regulérně a v mezích sportovního ducha a pravidel morálky. Pokud tedy balónek minete, pak hledejte vinu u sebe a ne ve své zbrani, zřejmě jste moc střeleckého umění nepobrali.

Z nabídkového menu si můžete ihned hru spustit, lze si i prohlédnout tabulku nejlepších dosažených výsledků, v ní je deset ukládacích řádečků s vepsanými dosaženými body od tří set do šesti set, všechna jsou však již obsazena dosaženými výsledky autorů samých, tedy s jménem LOEKI (hru také můžete ihned opustit, ale přece jste nejeli takový kus cesty do lesa, abyste hned na začátku udělali takovou nepředloženost, či nehoráznost), pokud se tedy budete do této listiny zapsat svým jménem, pak vám nezbude nic jiného, než zpočátku, než se řádně zastřílíte, dosáhnou alespoň 301 bod. Nebude to však tak jednoduché, jak byste se mohli domnívat. Osoba vypouštějící balónky si jich buďto nevzala dostatek, nebo, co já vím, si potřebuje odskočit do lesíčka za stromeček vykonat svoji tělesnou potřebu. Jisté však je, že na každé kolo máte pouhých 100 sekund, v tomto čase je nutné sestřelit co největší množství těchto barevných terčíků, informaci o ubíhajícím času máte vlevo nahoře na obrazovce. Naopak vpravo nahoře je ukazatel počtu bodů, které vám byli přiděleny za sestřelený cíleček. Hodnota přidělovaných bodů však není stejná, záleží na tom, který se vám podařilo rozstřelit.

Čím vzdálenější vznášedlo sestřelíte, tím větší počet bodů obdržíte, navíc se sem tam objevují i balónky očividně odlišných tvarů (že by váš příbuzný si i tímto způsobem prověřoval vaši pozornost a postřeh?), za takovéto sestřelené pak je počet získaných bodů nejvyšší, přidělované body pak mají hodnotu 5-20, jak už jsem řekla, podle vzdálenosti a tvarů stoupajících létavek. Hra je velice pěkně zpracována, sympatický je i způsob ovládání zbraně, plně si vystačíte s myší vašeho počítače. Jejím pohybováním do stran můžete rozšiřovat akční rádius střelby doprava i doleva, střílet budete levým tlačítkem myši. No vidíte, málem bych zapomněla, vlevo dole na obrazovce máte ukazatel počtu nábojů v zásobníku vaší pušky, bohužel více jak pět se jich tam nevleze, jakmile tedy vystřelíte poslední náboj, co nejrychleji pomocí pravého tlačítka myši zásobník doplňte, celkový počet vystřelených nábojů omezený není, jinými slovy, střeliva máte věru habaděj.

Doprovodnou hudbu od této hry nečekejte, co je ale nadmíru uspokojující, jsou samotné zvukové efekty střelby. Nelekněte se ale, jakmile kliknete na nějaký příkaz, ozve se pecka také, já se skutečně poprvé velice lekla, že bouchlo něco v mém počítači. S úsměvem a v pohodě jsem se pak ale ráda zaposlouchávala do zvuků, s kterými se setkáte při likvidaci balónků. Zasyčení rychle unikajícího plynu mně totiž silně připomnělo nefalšované, tedy úlevné lidské upšouknutí, však posuďte sami ;-))).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)