HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Lycos Athletics (free hra)

Lycos AthleticsLycos AthleticsLycos AthleticsLycos Athletics

Lycos Athletics, jak už sám název napovídá, patří mezi sportovní hry. I když nejste sportovně nadaný, můžete se zúčastnit atletických her, a to pomocí této hry. Ale nemyslete si, že zvítězíte nějak snadno. Lycos Athletics určitě nepatří mezi jednoduché hry. Musíte mít hbité prsty a nějaké ty zkušenosti, ale i dokázat při rychlém běhu správné načasování a úhel odrazu.

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 392 KB

Vrobce: E-Game  Web

Zobrazen celkem: 4058

Zobrazen tento msc: 3850

Hodnocen oblbenosti (1692x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Před začátkem hry si pořádně procvičte prsty, zaručuji vám, že po chvíli hraní atletických závodů je nebudete cítit. Hlavně pokud se vám nepodaří získat kvalifikační čas nebo délku na poprvé. Celá hra se ovládá pomocí klávesnice. Na začátku hry si vyberte jestli budete hrát celý šestiboj a nebo jen jednu z disciplín. Poté si zvolte zemi za kterou chcete hrát, můžete si vybrat z 65 států, mezi které samozřejmě patří i ČR. Hra se spouští mezerníkem. Můžete si vybrat mezi angličtinou a francouzštinou.
Mezi atletické disciplíny Patří 100 metrů sprintu, skok daleký, oštěp, skok vysoký, 110 metrů překážek a kladivo.
K dosažení co největší rychlosti ve 100 metrů sprintu dokážete pomocí rychlého střídání pravé a levé šipky. Doopravdy to není nic jednoduchého. Ve skoku dalekém běžíte pomocí střídání kurzorových šipek a odrážíte se mezerníkem. Držte ho do té doby než dosáhnete správný úhel odrazu a pak ho pusťte. Ale pozor na přešlap. 110 metrů překážek běžíte stejně jako u sprintu a skáčete pomocí mezerníku. Při oštěpu ovládáte rychlost a sílu pomocí kurzorových klávesnic a házíte mezerníkem. Drže mezerník do té doby, než dosáhnete požadovaný úhel a poté ho pusťte. Dejte pozor na přešlap. Pro spuštění rotace s kladivem zmáčkněte mezerník. Vrh provedete stlačením mezerníku a pusťte ve chvíli správného úhlu. Ve skoku vysokém kontrolujete vaší rychlost pomocí kurzorových klávesnic a skáčete mezerníkem. Myslím si, že mezi nejtěžší disciplíny patří hod kladivem, protože požaduje největší trénink, abyste se trefili, kam máte.
Zvukové zpracování Lycos Athletics nepatří určitě mezi nejlepší a totéž si myslím i o grafice, ale vyrovnává to hratelnost této hry.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)